Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[MT ANKARA] Çıkışlı ÇAMLIDERE Çiftler Kampı (Temmuzun İkinci Haftası)

Motovento
    REKLAM ALANI
    MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    Merhaba arkadaşlar,başlıkta belirtmeye yer kalmadı fakat 125-250 cc motosiklet sahipleri eşi veya kız arkadaşı ile bu geziye katılırlar ise memnun oluruz.Gezi bir gece konaklamalı olacak.Tam net tarrih katılımcılar ile yapılacak olan ön tanısma toplantısında netleşecek,bu nedenle sadece ikinci haftası olarak genel bir tarih belirttim.Kampın başlıgından da anlasılacagı uzere çiftler kampı,fakat tek de katıla bilirsiniz tabiki.
    Birazda gezi guzergahı ve kamp yerinden bahsedelim.Ankaradan 100-120 km uzaklıkta Çamlıdere beldesinde,ÇAmkoru milli parkı yanında Turk Kızılayı Gençlik kampı alanında kucuk göletleri olan Ankara ya çok yakın bir kamp alanı.Biz bir raslantı sonucu keşfettik bu yeri fakat bizi mest etti.Sizlerinde begenecegini umid ediyorum.
    Bu hafta içerisinde katılımcılar ile forum uzerinde uzlaşıp ortak bir yer secilerek ekibi forum dısında da bir araya getirip bir tanısma ortamı sağlanılacaktır arkadaşlar.Görüşmek üzere...Bu arada Adım HÜRKAN,yarından itibaren 33 yasımdan gun alacagım,evliyim,medikal firmasında çalısıyorum.Cb125e motosikletim var.15 yıllık motosiklet kullanıcısı 30 yıllıkta sevdalısıyım ) Diğer katılmayı dusunen arkadaşlar da ufaktan kendini tanıtırsa seviniriz.
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Çamlıdere çok güzel bir mekan...
    Heveslendim şimdi gezinize.
    Bakalım zaman konusunu halledebilecek miyim

poweranimal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Kız arkadaşımı motora alıştıramadım :(
    cx571 bunu beğendi.
    I am the Lizard King, i can do anything

Motosikleti
    honda CB125e
    Hadi bakalım zaman kolay baksana Özgürün haline kız arkadaşını motora alıstıramamış o ne yapsın Özgur sen bir yolunu bul tanısma toplantısına kız arkadasını getir,bakar ki milletin kız arkadaşı hanımı biniyor oda biner eninde sonunda.Hem alıştıaramasanda tek gel,çiftler kampı ama tek kontenjanımızda var
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

poweranimal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Teşekkür ederim, umarım bir sorun olmaz da görüşürüz.
    I am the Lizard King, i can do anything

Motosikleti
    honda CB125e
    Millet kotu bir haberim var sanirim ben esim olmadan katilicam bu etkinlige cunki esim izin alamiyor. :(

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    H.sonu da çalışmayı versin yahu :(

Ben de katılmayı düşünüyorum, ama tek değil. durumum kesinleşsin bakalım

Mekanın kordinatları yada haritası var mı ??

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Katılmayı çok isterdim ama hususi motorum yok. Artçı kabul eden birisi olursa benzine ortak olarak gelirim

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    H.sonu da çalışmayı versin yahu :(

Ben de katılmayı düşünüyorum, ama tek değil. durumum kesinleşsin bakalım

Mekanın kordinatları yada haritası var mı ??
    İŞE YENİ BAŞLAMAMIŞ OLSA İDİ , BENDE İZİN ALMASINDAN YANAYDIM FAKAT YENİ BAŞLADI İLK AYDAN İZİN İSTEMEK PEK UYGUN KARSILANMIYACAKTIR.fAKAT AKSAM 5 VEYA 6 GİBİ EŞİM İŞTEN GELİNCE CUMARTESİ AKSAMI YOLA CIKARIZ GELİRİZ.SİZE DE EĞER BECERE BİİRSEM KAMP YAPILACAK ALANIN BİR HARİTASINI FORUM A KOYARIM ONA GÖRE SABAHTAN CIKARSINIZ.BİZ AKSAM KATILIRIZ SİZE.FAKAT YANIMA BİR MOTORCU ARKADAŞ DAHA BULMAK ŞARTI İLE
    YOKSA YANLIZ GELMEK ZORUNDA KALACAGIM.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Alıntı albaywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılmayı çok isterdim ama hususi motorum yok. Artçı kabul eden birisi olursa benzine ortak olarak gelirim
    EMRE KATILMANDAN BUYUK MEMNUNİYET DUYARIZ FAKAT, 125 VE 250 CC MOTORLARIN KATILDIGI BİR ETKİNLİK BU.125 CC MOTOSİKLET SAHİPLERİ EŞLERİ DISINDA ARTCI KABUL ETMİYECEKLERDİR DİYE DUSUNUYORUM.MALUM KÜÇÜK MOTOR FAZLA MOTORUNU YORMAK VE ZORLAMAK İSTEMİYECEKLERDİR.FAKAT 250 cc MOTOSİKLET SAHİPLERİNDEN TEK GELEN OLURSA BİR RİCA DA BULUNURUZ ELBET.
    AMA TANIŞMA TOPLANTISI BU BAŞLIK ALTINDA YAYINLANACAK MUTLAKA TANISMA TOPLANTISINA KATILMAN GEREKİYOR.BU HAFTA DUSUNUYORDUM FAKAT FIRSATIM OLMADI BİRDE KATILIM LARI COK AZ BULDUGUMDAN BAŞLIGI AÇMADIM FAKAT , TEMMUZUN 1 İ İLE 7 Sİ ARASI BİR TANISMA TOPLANTISI YAPACAGIZ,BU HAFTA UC AŞAGI BEŞ YUKARI KATILIM CILARIN COGU BELLİ OLUR.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:52 ----------

Arkadaşlar imza ayarlarınıza veya profilinize gercek adlarınızı , bulundugunuz illeri ve yaşınızı de eklerseniz seviniriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

[/B]Arkadaşlar haritayı yukleyemedim fakat tarifi cok basit Ankaradan İsatanbul yoluna cıkıp ister otobandan ister devlet yolundan Kızılcahamam a dogru gidiyorsunuz,
    Kızılcahamam'ı geçtikten 7-8 km sonra, Çamkoru tabelası var ve sola dönüyorsunuz, içeri ilerledikçe kamp alanına ulaşıyorsunuz.Yolun sol tarafında Turk Kızılayı kamp alanı yazan ahşap ustune sarı yazılı bir tabela var, onu 100 metre geç sağında kucuk bir gölet görüceksiniz.Kamp yerimiz orası,üstümüzde kocaman çam agaçları zemin duz ve yemyeşil karsında da kucuk kucuk 2 adet gölet var.Bu gölet de de kucuk sazanlar var o balıklarla muhtesem samandıra keyfi yasayabilirsiniz.
    [/B]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

BU ARADA YERİ AZ ÇOK BİLEN FORUMDAŞLARIMIZ YER HAKKINDA FOTOĞRAF, HARİTA VE YOL TARİFİ PAYLASIMLARI YAPARLAR İSE MEMNUN OLURUZ.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

AŞAĞIDAKİ LİNK TEN AYRINTILI YOL TARİFİNE VE BÖLGE HAKKINDA DA GENEL BİR BİLGİYE ULASA BİLİRSİNİZ.

http://www.babalarcocuklarkampi.com/ulasim.html

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Harita çok da lazım değil Çamlıdere'yi bulmak kolay.

Motosikleti
    honda CB125e
    ARKADAŞLAR İSTEDİĞİ İÇİN YAZMIŞTIM FAKAT DEDİĞİN GİBİ KOLAY BİR YER,ZATEN KIZILAY KAMPI TABELASINI BULDUNMU Kİ O DA YOL USTUNDE GERİSİ 100 MT İLERİDE SAĞDA

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Ben de motosikleti aldım katılırım zevkle Önce bir tanışacaktık bu hafta içi olmadı. Yapalım tanışma toplantısını küçük cc sahipleri olaraktan :D Yarın karagöl / kızılcahamam'a gitmeyi planlıyorum gelmeyi düşünen varsa birlikte gidelim

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Temmuzun ikinci haftası gidilecekse önümüzdeki hafta sonu mutlaka toplanmak lazım.

Motosikleti
    Alıntı albaywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temmuzun ikinci haftası gidilecekse önümüzdeki hafta sonu mutlaka toplanmak lazım.
    Aynen gelecek haftasonu kısa bir toplantı ve yakın bir gezi olabilir tanışma açısından...
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Motosikleti
    honda CB125e
    Umut motorun hayırlı olsun gule gule kullan.Ben suzuki inazuma gelecek diye bekliyordum ama neyse Dostum yarınki planını bozmak istemem fakat eger ister seniz yarın aksam mogan da bi tanısma etkinliği yapalımmı?Aslında katılımcısayısı belli olunca toplanmak ta guzel fikir fakat siz karar verin.Hadi topu size attım

Motosikleti
    İnazuma gelecekti de, tüm bütçeyi harcamaktan vazgeçtim Bir de paranın tamamını ver, bir hafta motor bekle olayını sevmedim. İki sticker bir motor demiri bir çantaya 1000 tl istemelerine de çıldırdım :D

Şu an inanılmaz memnunum bana bir süre yeteceğine eminim. Ekonomik hareket ettim anlayacağın

Bu arada pazar olsa tanışma

fearless06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 A
    Bizde katılmak isteriz fakat motorum 650cc grup sürüşünde sizin motorlara nazaran biraz tuhaf mı kaçar acaba. Sıkıntı olur mu?

Motosikleti
    Valla bizim motorların gideceği hız belli :D Siz ayak uydururum kendimi tutarım diyorsanız neden sıkıntı olsun

BU arada ben de kendimi tanıtayım ismim Umut, 29 yaşındayım, Web & Grafik Tasarımcıyım, Antalyalıyım 10 senedir Ankara dumanı sisi solumaktayım :D

Motosikleti
    honda CB125e
    Umut güzel söylemiş,bize ayak uydurur iseniz bir drag star tınısı eşliğinde gitmek keyifli olacaktır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bizim motorların gideceği hız belli :D Siz ayak uydururum kendimi tutarım diyorsanız neden sıkıntı olsun

BU arada ben de kendimi tanıtayım ismim Umut, 29 yaşındayım, Web & Grafik Tasarımcıyım, Antalyalıyım 10 senedir Ankara dumanı sisi solumaktayım :D
    TAmam Umut Pazar gunu olsun , Ahlatlı belde bulusalım mı ? Yer uyarsa saat i de sana bırakıyorum ona göre kırmızıyla buyuk bir yazı yazar yer ve saati tümkatılımcı arkadaşlara bildiririz.

Motosikleti
    Bana hiç farketmez pazar komple boşum ahlatlıbel olabilir öğleden sonra olabilir mesela 2-3 nasıl ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)