Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

6 aya kırıkkaleden kastamonu inebolu gezisi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    mt sakinleri merhaba
    uzun zamandır aklımda olan ama gerçekleştiremediğim gezi düşüncemi, 6 aya allahın izni ile yapmayı planlamaktayım.
    kısaca bahsedersek
    kırıkkaleden şu anda 12-15 motorcu gitmeye karar verdik.Sabah 7 gibi yola çıkıp öğlen ılgazda olmayı planlamaktayız.
    Amacımız yarış değil, gidebileceğimiz yere keyifli ve gülümseyerek ulaşmak.Ilgazın eşsiz manzarası eşliğinde güzel bir kahvaltı yapmak.
    dediğim gibi şu anda 12-15 motorcu arkadaş katılmaktadır. Gezi hafta sonu cumartesi,pazar gerçekleşecektir. cumartesi sabah yola çıkıp, pazar akşamı tekrar eve dönmeyi planlamaktayız.
    ÖZELLİKLE MT DEN AZDA OLSA BİR KAÇ ARKADAŞI GEZİDE GÖRMEKTEN MEMNUN KALIRIM.
    İneboluda cumartesi akşam kamp şeklinde konakma yapılacaktır.(isteyen oteldede kalabilir)
    istediğim tek şey herkesin ağzından"güzel bir geziydi" lafı duyabilmek.Katılmak isteyen arkadaşları bekler okuduğunuz için teşekkür ederi.

gezi haziran ayının herhangi bir cumartesi,pazar haftası olacaktır. tam hafta şu anda belli değildir.
    ömerelek ve ugrgnr bunu beğendiler.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    uuuuuuuu müthiş bir katılım söz konusu arkadaşlar yokmu ANKARADAN ÇORUM DAN ÇANKIRI DAN KIRIKKALE DEN canı gezmek isteyen forumdaş.

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Benim canım buradan Kırıkkale'ye bir yol yapmak istiyor ama fırsatım olmuyo. Yazın bir hafta sonu kaçabilirim.

Size geziniz için bol şans, yalnız 12-15 motor tek grup halinde yol almayın. 2-3 grup halinde sürmenizi öneririm. Ayrıca grup sürüşü ile ilgili işaretleşmeleri de gözden geçirin derim.
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim canım buradan Kırıkkale'ye bir yol yapmak istiyor ama fırsatım olmuyo. Yazın bir hafta sonu kaçabilirim.

Size geziniz için bol şans, yalnız 12-15 motor tek grup halinde yol almayın. 2-3 grup halinde sürmenizi öneririm. Ayrıca grup sürüşü ile ilgili işaretleşmeleri de gözden geçirin derim.
    gelirsen beklerim çayımı içmeye
    iyi dileklerin için teşekkür ederim. Gezideki arkadaşlar bilinçli abilerim saolsunlar.
    gurupta polisler var mondialin yetkili servisi var yani hep aklı başında mesleki guruptan abilerim kardeşlerim var. Hani bende kendimce mt den bir kaç arkadaşı görmekten mutlu olurum diye düşünüyorum.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ineboluya gitmişken bide abana ya uğrayın derim virajlı yollar mesafe 21 km asfaltda yeterli düzeyde..liman bölgesinde kamp alanı mevcut..
    abana1903 bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ineboluya gitmişken bide abana ya uğrayın derim virajlı yollar mesafe 21 km asfaltda yeterli düzeyde..liman bölgesinde kamp alanı mevcut..
    duruma göre gezilir neden olmasın olmasın. Yeterki yolu bilen biri olsun

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duruma göre gezilir neden olmasın olmasın. Yeterki yolu bilen biri olsun
    Yolu bilmeyecek bi yer değilki ineboludan sonra sahil şeridini devam edeceksin

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Yolu bilmeyecek bi yer değilki ineboludan sonra sahil şeridini devam edeceksin
    kısmetse ta oralara kadar gitmişken dediğiniz yerede gidilebilir. Grubun rızasını alarak gideriz değişik yerler görmek iyi olur tabiki.

"Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    "Bozkurt" luyum bende gelmek isterim o zamana ne olur bilmiyorum iş güç nasib kısmet yanlız merak ettiğim hızınız motor cc leriniz yolları iyi bilirim geçen sene tek gitmiştim daha önce gittinizmi ılgaz yolları gezmek çok güzel ama 2 günlük gezi için önermem yol uzar ama dağ görmek yol kısa olsun isterseniz rota olarak kastamonu inebolu yerine kastamonu "Bozkurt" inebolu daha iyi güzergahtır 640 km 14 saat sürdü motorum cbf 150 3 saat te yakın dinlenme bence 3 günlük gezi olsa daha iyi olur dinlenme açısından

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    gezi zamanı özelden muhakkak mesaj çekerim size.
    motor guruplarımız genelde benim motoruma eş değer motorlar. ortalama hızımız 90km olur diye hesaplıyorum. 2 gün olayına gelince geziye katılan herkes malum iş güç sahibi ancak haftasonu gelebilirler mesela ben bankadan anca cumartesi,pazar boş vakit bulabilirim.

Motosikleti
    2000 ford
    Bencede yaralıgözden aşaği doğru inin derim..Arpalıkbaşı falan virajlarda bi içiniz dışınıza çıksın
    Özledim valla keşke gitsemde benim içim dışıma çıksa bitmedi şu yollar desem.. ybr 125 ile sene 2009 kurban bayramında kasım ayıydı..Tuzladan abana ya 9 saatte gittiğimi bilirim..Ne heves varmış bendede 600 km..

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Bencede yaralıgözden aşaği doğru inin derim..Arpalıkbaşı falan virajlarda bi içiniz dışınıza çıksın
    Özledim valla keşke gitsemde benim içim dışıma çıksa bitmedi şu yollar desem.. ybr 125 ile sene 2009 kurban bayramında kasım ayıydı..Tuzladan abana ya 9 saatte gittiğimi bilirim..Ne heves varmış bendede 600 km..
    gel senide görmekten mutluluk duyarım. Vaktin varsa ılgazda güzel bir kahvaltı ikram edeyim.

Motosikleti
    cbf 150
    toprağam valla çok güzel yerler geçen sene ramazanda yola çıktım malum trafik hatırlayan varmı bilmiyorum yaktı beni o yüzden akşam karanlığa kalmıştım yaralı göze uğramadan teyet geçmek zorunda kaldım asıl yolda kastamonudan sonra başlıyor hele de motorla gitmek çok güzel oluyor

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı "Bozkurt" adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toprağam valla çok güzel yerler geçen sene ramazanda yola çıktım malum trafik hatırlayan varmı bilmiyorum yaktı beni o yüzden akşam karanlığa kalmıştım yaralı göze uğramadan teyet geçmek zorunda kaldım asıl yolda kastamonudan sonra başlıyor hele de motorla gitmek çok güzel oluyor
    ben 2006 senesinde askerliği kastamonu gölköyde yaptım. Az çok manzarasını doğasını gördüm. Kırıkkaledende gezilecek en güzel yer kastamonu diye düşündüm. Hayırlısı bakalım güzel bir gezi olacağını düşünüyorum kimse katılmasa dahi ben ve mondialin yetkili servisi 2 miz kesiniz allahın izni ile

Motosikleti
    cbf 150
    kardeşim merak ettim ılgaz yolunu kullandınmı otomobil"le 2 kez gittim zoraki yol çalışması yüzünden zorda kalmadıkça gidilecek bir yol deyil bence

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    evet en son gittiğimde banada yol çalışması denk geldi. Acelemiz yok dostum usul usul tırmanırız biz. maksat gerçekten güzel bir hafta sonu.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    ben kayserideyim aslında katılsam hiçde fena olmaz burdan kırıkkaleye gelmem 300 kilometre...kastamonu kırıkkale de 220 km toplamda 520 km*2=1040 km
    aklımda olan bir gezi kendimden emin olabilirsem katılmak isterim
    astorojna bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kayserideyim aslında katılsam hiçde fena olmaz burdan kırıkkaleye gelmem 300 kilometre...kastamonu kırıkkale de 220 km toplamda 520 km*2=1040 km
    aklımda olan bir gezi kendimden emin olabilirsem katılmak isterim
    serdar abi katılırsan memnuniyet duyarım. Gezi zamanı mesajla irtibat kurarım müsait olursan beklerim.

zemsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Aranıza katılmayı, sizle beraber seyretmeyi memnuniyetle isterim, ki uzun yol tecrübesi arzusundayım, elbette bilir kişiler ile birlikte.
    Vakti haber verebilirseniz, memnun olurum.

Görüşmek üzere

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı zemsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranıza katılmayı, sizle beraber seyretmeyi memnuniyetle isterim, ki uzun yol tecrübesi arzusundayım, elbette bilir kişiler ile birlikte.
    Vakti haber verebilirseniz, memnun olurum.

Görüşmek üzere
    geziden önce mutlaka irtibata geçerim sizinle.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)