Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Insani Yardim

Motovento
    REKLAM ALANI
    caner_suzuki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki k5
    Selam arkadaslar,
    Bir yakinim bakirkoyde sahil yolunda honda 600rr li bir motorsiklet sevdalisi arkadasimizin carpmasi sonucu yogunbakima alinmistir.Suan kendisi yasasa bile ozurlu olarak yasiyacak tabiki hastane masraflari cok agir ve sosyal guvenceside olmadigi icin dahada agir hale geliyor.Benim sizlerden ricam bu ailenin maddi anlamda yardima ihtiyaci var 20 yasindaki kizlarinin yasayabilmesi icin az cok demeyelim elimizden gonlumuzden ne koparsa lutfen yardimci olalim bizler arkadaslari ve yakinlari olarak istanbulda bahcelievler soganlida olimpik spor tesisslerinde bir yemek duzenledik bir davetiye 50 tl eger daha fazla yardim etmek isterseniz sizin vicdaniniza kalmis.Alicaginiz bir davetiye 20 yasinda bir kizin yasamasi icin oksijen olucak kazalar hepimizin basina gelebilir bunuda unutmayalim.Yardim etmek isteyen arkadaslar davetiye satin almak veya yardimda bulunmak isteyen arkadaslar bu numaradan irtibata gecebilir. Busra Celik 0530 822 38 82.Yardim eden ve etmeyen herkezden allah ragzi olsun.
    Son nefesimdeki son sözüm dahi suzuki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Allah şifa ve sabır versin inşallah.

Bir iki akıl vereceğim nacizane;

Trafik kazalarında hastane masraflarının tamamını SGK karşılar, çarpan araç belli ise sonra onun sigortasına rücu ettirir. Çarpan araç belli değil ise de problem yok.

Ayrıca çarpan araç kaçtıysa ve belli değilse hastaneden çıktıktan sonra bir sakatlık durumu söz konusu olduğunda bu konular için ayrılan bir fon var oraya başvurup tazminat alabilirsiniz. Araç belli ise zaten trafik sigortasından ödeme alabiliyorsunuz.

Aman boşver olmaz öyle şey kim uğraşacak demeyin zira memleket eski memleket değil bürokrasi çok hızlı ilerliyor.

Allah şifa verir inşallah.
    semihss, babaçi, DALGIC_800 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Trafik kazalarında hastane masraflarının tamamını SGK karşılar, çarpan araç belli ise sonra onun sigortasına rücu ettirir. Çarpan araç belli değil ise de problem yok.

Ayrıca çarpan araç kaçtıysa ve belli değilse hastaneden çıktıktan sonra bir sakatlık durumu söz konusu olduğunda bu konular için ayrılan bir fon var oraya başvurup tazminat alabilirsiniz. Araç belli ise zaten trafik sigortasından ödeme alabiliyorsunuz.

Aman boşver olmaz öyle şey kim uğraşacak demeyin zira memleket eski memleket değil bürokrasi çok hızlı ilerliyor.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı caner_suzuki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar,
    Bir yakinim bakirkoyde sahil yolunda honda 600rr li bir motorsiklet sevdalisi arkadasimizin carpmasi sonucu yogunbakima alinmistir.Suan kendisi yasasa bile ozurlu olarak yasiyacak tabiki hastane masraflari cok agir ve sosyal guvenceside olmadigi icin dahada agir hale geliyor.Benim sizlerden ricam bu ailenin maddi anlamda yardima ihtiyaci var 20 yasindaki kizlarinin yasayabilmesi icin az cok demeyelim elimizden gonlumuzden ne koparsa lutfen yardimci olalim bizler arkadaslari ve yakinlari olarak istanbulda bahcelievler soganlida olimpik spor tesisslerinde bir yemek duzenledik bir davetiye 50 tl eger daha fazla yardim etmek isterseniz sizin vicdaniniza kalmis.Alicaginiz bir davetiye 20 yasinda bir kizin yasamasi icin oksijen olucak kazalar hepimizin basina gelebilir bunuda unutmayalim.Yardim etmek isteyen arkadaslar davetiye satin almak veya yardimda bulunmak isteyen arkadaslar bu numaradan irtibata gecebilir. Busra Celik 0530 822 38 82.Yardim eden ve etmeyen herkezden allah ragzi olsun.
    Öncelikle çok geçmis olsun.
    Ama bosuna zahmet etmissiniz.
    Bakin arkadasimiz yazmis.

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yani kazazede arkadasimizin hiç bir seye ihtiyaci yok.
    Memleketimiz saglik hizmetlerinde dört dörtlüktür.
    Her türlü ihtiyaciniz devletimizin sefkatli elleri sayesinde zaten karsilanmaktadir.
    Yani niye böyle bir yardim kampanyasi yapma ihtiyaci duydugunuzu biz anlayamadik!!!!
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)