Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

24-25-26 Ağustosta , kamp yapıyoruz katılmak isteyenler buyursunlar :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Arkadaşlar Cuma gününden gelecek kimse varmı bizde boşuna gitmeyelim kimseler yoksa ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Kimseden ses gelmediğine göre yoğunluk c.tesi sanırım
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Cumartesi olsun toplu olsun.. Ben çadır ayarlamaya çalışıyorum hala daha net değil :S

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün sallamaları aldım küspeleri aldım balık için yem olayını nasıl yapcaz Fatih? oradamı hazırlarız yoksa ben buradan mısır falan alayımmı yanıma
    sevgili ahmet aga sen çok az da olsa yem al yanına bende alacağım maksat çeşit olsun yani
    sen yarın saat 11 de sakarya merkez de ol hatta 10 45 te de olabilir şehir merkezinde nerde beklersen bekle ben seni bulurum çünkü ben çarşıda ikamet ediyorum telefon numaramı biliyorsundur umarım

539 249 89 51

ben seni bekliyor olacağım e5 ten direk şehir içine giden tabelaları izle hiç kaybolmazsın korkma ana yolu bırakmadığın sürece o yol seni şehir merkezine getirir sonra telofonla irtibata geçeriz buluşuruz gider ıslama köfte leri yeriz
    sonra basar gideriz
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    beyler mehmedin ilk söylediği ılıca mevkiine çöreklenin ılıcanın suyu iyidir akşamları bedava duşumuz olur yanınıza şort havlu almayı unutmayın benide oraya gelince tutmayın ördek yavrusu gibin yüzesim var
    sus'KUN... bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler mehmedin ilk söylediği ılıca mevkiine çöreklenin ılıcanın suyu iyidir akşamları bedava duşumuz olur yanınıza şort havlu almayı unutmayın benide oraya gelince tutmayın ördek yavrusu gibin yüzesim var
    Gölde mi yüzüyoruz abi,Keramet'te mi

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga birde şu kızderbentten girdiğimizde iznik gölünün hangi mevkii ne çıkacağız onuda yaz da mehmet bizi ona göre karşılasın oralarda birde akşama kadar birbirimizi aramayalım
    aga ben zaten bohçayı hazırladım şort havlu vs herşey hazır yarın benim süper tenere 1200 ü yükleyip geliyorum
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

sus'KUN... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz da benim için yüzersiniz demi kanka
    Ve ZAMAN usulca fısıldadı:
    ' BANA BIRAK '...

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Cumartesi gunu sabah isten cikip geliyorm bende bi aksilik olmazsa mehmet cumadan mi gitcen aga yoksa berabermi gitcez ben aslinda 2-3 saat uyuyup gelsm iyi olur azda olsa dinlenirm :-)

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben size dedim o gölde van gölü canavarı varmış diye. Nasıl gireceksiniz bakem o göle? Şelale varmı orlarda şelale?

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben size dedim o gölde van gölü canavarı varmış diye. Nasıl gireceksiniz bakem o göle? Şelale varmı orlarda şelale?
    Problem yok bizzat Van Gölünde test ettim. Canavar çok insancıl :D kardeş kardeş yüzdük biz...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili ahmet aga sen çok az da olsa yem al yanına bende alacağım maksat çeşit olsun yani
    sen yarın saat 11 de sakarya merkez de ol hatta 10 45 te de olabilir şehir merkezinde nerde beklersen bekle ben seni bulurum çünkü ben çarşıda ikamet ediyorum telefon numaramı biliyorsundur umarım

539 249 89 51

ben seni bekliyor olacağım e5 ten direk şehir içine giden tabelaları izle hiç kaybolmazsın korkma ana yolu bırakmadığın sürece o yol seni şehir merkezine getirir sonra telofonla irtibata geçeriz buluşuruz gider ıslama köfte leri yeriz
    sonra basar gideriz
    Tamam aga bi kutu dardanel mısır alıyorum o zaman yanıma yem için (en son balığa gideli hiç yoksa 10 sene olmuştur unuttum ben bu işleri) farklı bir şey al dersen alayım nasipse yarın sabah namazından sonra yani saat 6 gibi yola çıkmayı planlıyorum google maps e baktım 208 km gösteriyor buda demek oluyorki 10-10.30 gibi oradayım inş. telefon numaran kayıtlı varınca ararım seni hatta yollardan mesajda atarım maps de en son hacılar caddesinden sağa dönün diyo herhalde buluşuruz yafs aman çabuk gelde bilmediğim yerde kurtlar kuşlar kapmasın beni Sen herhalde bu gece işte olacaksın şimdiden hayırlı işler gelince görüşürüz artıkın

---------- Post added at 13:33 ---------- Previous post was at 13:31 ----------

İrfancım sana çadır getiriyom kardeşim de mat uyku tulumu v.s onları nasıl edeceksin zaten gece yorgun argın geleceksin tüm vucudun tutulmuş takır takır kalkma sonra pazar sabahına

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

Alıntı Gökbörü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Problem yok bizzat Van Gölünde test ettim. Canavar çok insancıl :D kardeş kardeş yüzdük biz...
    Bende müşerref oldum van gölünde kendisiyle çok muhterem bi yaratık ama acık otlakçı görür görmez sigara istedi benden
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar beni 2 yapın istanbuldan misafirim geldi onuda getiricem.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Evet Arkadaşlar Yerimiz Burasıdır Büyük Çoğunluk C.tesi Günü Öğlen civarlarında orada olacak. Görüşmek Üzere Yarın. Bu Arada Tel. Numaram 0 535 679 99 77

1. Seçenek Keramet köyünün 2 km ilerisinde DSİ nin yan tarafında bir yer balıkçı tekneleri falan var. Yolun 25 mt. içerisinde gölgelik güzel bir alan.

Motosikleti
    kanuni race 200
    Cok istiyordum gelmeyi velakin islerim cikti malesef aranizda olamiyacagim giden herkese iyi eglenceler rastgele....

Sakarya grubu ne zaman gölcükte olurlar gölcükteki grupta aksama olabilir. Bizde 2 kişiyiz sakarya grubuyla yolculuk edelimm diyoruz.
    -CBX250- bunu beğendi.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    çadır felan getirmicez biz sabahlıyacaz...
    baysamin bunu beğendi.

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakarya grubu ne zaman gölcükte olurlar gölcükteki grupta aksama olabilir. Bizde 2 kişiyiz sakarya grubuyla yolculuk edelimm diyoruz.
    Bende izmitteyim Kaçta nereye geleyim ?
    baysamin bunu beğendi.

mevlüt abi bizim ekip sallantıda gibi ben ya Sakarya grubu yada size dahil olayım diyorum.

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:37 ----------

Ahemet usta biz yalova veya sakarya grubuna dahil olalım

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mevlüt abi bizim ekip sallantıda gibi ben ya Sakarya grubu yada size dahil olayım diyorum.

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:37 ----------

Ahemet usta biz yalova veya sakarya grubuna dahil olalım
    mert.benim işim bitince yola çıkıcam onun için netlik olmuyor bende tahminim4 gibi çıkarız yola ama sadece tahmin..

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)