Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

6. Geleneksel Motosiklet.NeT Kocaeli Yuvacık Gezisi 3 Haziran 2012 Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Arkadaşlar hangi birinize yazacağımı şaşırdım daha vakit var paralıyola giriş varya gişelerin orası haritasını atacağım birazdan gişelerin girişinde sağda büyükçe bir alan var orada sizi bekleyebilirim buluşma yerine beraber gideriz ama mutlaka bir shell'e uğrayıp KGS alın çünkü grup otoyoldan gidecek ama isterseniz yeteri kadar kişi olursak eski yoldanda izmite gidip orada buluşabiliriz çünkü büyük motorlar hararet probleminden otobanda gazlayacaklar bizide gaza getirebilirler kopmalar olabilir grupta siz bilirsiniz bana bilgi verin ona göre program yapalım otoyoldan gidelim derseniz KGS lerinizi hazırlayın yada eski yoldan gidelim derseniz buluşma yeri ve saati belirleyelim bana bilgi verin ...
    Bu harita 1. ve 2. köprüden paralı yola giriş

http://img850.imageshack.us/img850/4451/genelgidiat.png
    Bu harita ise parayolun girişine nasıl geleceğiniz bir önceki haritanın devamı
    linkleri de atıyorumki daha büyük inceleyebilin diye http://img845.imageshack.us/img845/8...umayerimiz.png
    piyanist_irf bunu beğendi.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı XBARACUDAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çerkezköyden gelicem buralardan gelecek arkadaşlar varsa beraber gitmek isterim yardımcı olursanız sevinirim zaten istanbulunda yabancısıyım kendimi gelmek için zorlanacakmışım gibi hissediyorum inşallah bi aksilik olmaz.
    arkadaşım biraz harita bilgin varsa sana harita atıyorum çekmeköyde nerede oturduğunu bilmediğimden herhangi biyerden çıkış verdim çekmeköyden şile yoluna ama ümraniye yoluna giriyorsun carrefoura gider gibi TEM in üzerinden geçince ilk sağa giriyorsun ve bostancı yönüne doğru gidiyorsun
    http://img171.imageshack.us/img171/4...ekybostanc.png
    ikinci haritada ise TEm yoluna girdikten sonra ilk sağa çıkıştan paralıyola giriyorsun gişelere kadar geliyorsun sağda geniş biryer var biz orada sizi bekliyor olacağız daha sonra saat veririm
    http://img52.imageshack.us/img52/367...yolageliin.png

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

Alıntı Hedef_Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu yakasından geleceğim ama leventte katılacağım siz değerli mt ailesine ana buluşma yerine kadar o hevesle tek süremem
    karşıya geçip bide köprü ücreti ödeme boşuna grup nasılsa 2. köprü yolundan gelicak kavacıkta buluşuruz beraber gruba katılır gideriz yada bilmeyen arkadaşlar var onlara harita atıyorum gişeler girişte onları bekleriz sonrada grup gelince hepberaber buluşma yerine haraket ederiz .. daha vakit var daha detaylı program yaparız ...
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım biraz harita bilgin varsa sana harita atıyorum çekmeköyde nerede oturduğunu bilmediğimden herhangi biyerden çıkış verdim çekmeköyden şile yoluna ama ümraniye yoluna giriyorsun carrefoura gider gibi TEM in üzerinden geçince ilk sağa giriyorsun ve bostancı yönüne doğru gidiyorsun
    Arkadaşın verdiğin haritadan faydalanabilmesi için önce Çerkezköy'den Çekmeköy'e gitmesi gerekiyor.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    merhaba, gökhan arkadaşımız çıkış resimleri vermiş ama, yuvacık'a gideceğimize göre oradan bir önceki İzmit, Yalova, Bursa, Otogar çıkışından çıkmanız. hatta mümkünse ilk izmit çıkışından çıkmanız daha mantıklı. Karşılayacağız sizi orası beklemek için en müsait yer bizim için - diye düşünüyorum- piyanist irfan abimizle henüş tanışamadık ama onun fikir belirtmesini isterim.

-Lütfen yanlış anlaşılmasın. Kocaeli 'den sizi karşılayacağımız için sizin en sağlıklı olan nokta için öneride bulunmak istedim. Tabi grup liderinin planıda önemli -

Motosikleti
    Yamaha NMax 155 ABS
    her tür motorla organizeye katılınabiliyor mu ps150i sahibiyim.. teşekkürler...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    her motor gelebilir...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    benim motor 50 cc bende gelebilirmiyim Ramço kardeş..sıkıntı yaratmaz yolda galiba olmadı ip bağlar çekeriz..
    cbr1100 xx bunu beğendi.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor 50 cc bende gelebilirmiyim Ramço kardeş..sıkıntı yaratmaz yolda galiba olmadı ip bağlar çekeriz..

hallederiz sıkıntı yok.... halat getiririm ben sana sen dert etme... biz alışkınız 40-50 gitmeye....

bu arada seni çekemezlerse halat kopar...
    Arjantinli69 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    karşıya geçip bide köprü ücreti ödeme boşuna grup nasılsa 2. köprü yolundan gelicak kavacıkta buluşuruz beraber gruba katılır gideriz yada bilmeyen arkadaşlar var onlara harita atıyorum gişeler girişte onları bekleriz sonrada grup gelince hepberaber buluşma yerine haraket ederiz .. daha vakit var daha detaylı program yaparız ...
    Şenol abi helal olsun sana böyle hizmet başka yerde yok MT farkı Nasıl istersen abi dediğin gibi zaman var her plana riayet edilir.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hallederiz sıkıntı yok.... halat getiririm ben sana sen dert etme... biz alışkınız 40-50 gitmeye....

bu arada seni çekemezlerse halat kopar...
    eyvallah kardeşim
    anlaşılan iyileştin galiba,motora binmeye başladınmı.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru 12 taksit aldın galiba Tamer'cim

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın verdiğin haritadan faydalanabilmesi için önce Çerkezköy'den Çekmeköy'e gitmesi gerekiyor.
    vallaha ben onu çekmeköy görmüşüm yoğun bir anıma geldi heralde ya nasıl yaptım bu hatayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

Ben çerkezköyden gelicem buralardan gelecek arkadaşlar varsa beraber gitmek isterim yardımcı olursanız sevinirim zaten istanbulunda yabancısıyım kendimi gelmek için zorlanacakmışım gibi hissediyorum inşallah bi aksilik olmaz.
    arkadaşım özür dilerim ters bir zamanıma geldi heralde ama yarın sana çerkez köyden nasıl geleceğinin detaylı bilgisini vereceğim tamam..

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    kocaeli gurubundaki arkadaşlar kandıra gişelerden çıkmayacakmıyız
    size neresi uygunsa şimdiden yazın düşüncelerinizi 3 hazirana kadar karar verelim hangi gişelerden çıkacağımıza
    benim bildiğim her sene kandıra gişelerden çıkış yapıyorduk
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kocaeli gurubundaki arkadaşlar kandıra gişelerden çıkmayacakmıyız
    size neresi uygunsa şimdiden yazın düşüncelerinizi 3 hazirana kadar karar verelim hangi gişelerden çıkacağımıza
    benim bildiğim her sene kandıra gişelerden çıkış yapıyorduk

en kısa yol bildiğin yoldur alpertimim piyanistim kocaeli için sıkıntı olacağını kendi adıma sanmam özellikle kocaeli içinden gelecek arkadaşlar bir yolunu bulur sizi yakalar diye düşünüyorum , zaten bir şekilde yuvacıkta buluşuruz bana biraz ters düştüğü için doğudan buradan gelecek arkadaşlarla sizleri karşılamaya yada duruma göre yuvacığa geçebiliriz

istanbuldan gelen sizler kalabalık geleceğiniz için bence hiç yollarda duraklama vs. yapmayın izmit insanı sizi her şekilde bulur öperim gıdıştan

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:44 ----------

arkadaşım biraz harita bilgin varsa sana harita atıyorum çekmeköyde nerede oturduğunu bilmediğimden herhangi biyerden çıkış verdim çekmeköyden şile yoluna ama ümraniye yoluna giriyorsun carrefoura gider gibi TEM in üzerinden geçince ilk sağa giriyorsun ve bostancı yönüne doğru gidiyorsun http://img171.imageshack.us/img171/4...ekybostanc.png
    http://img171.imageshack.us/img171/4...ekybostanc.png
    ikinci haritada ise TEm yoluna girdikten sonra ilk sağa çıkıştan paralıyola giriyorsun gişelere kadar geliyorsun sağda geniş biryer var biz orada sizi bekliyor olacağız daha sonra saat veririm http://img52.imageshack.us/img52/367...yolageliin.png
    http://img52.imageshack.us/img52/367...yolageliin.png

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

şenol abi sen ne mübarek bi adamsın beyaaa, onca gençlik varken sanamı bırakıyorlar bu harita işlerini vay tembeller vayyy yatın kalkın şenol abi gibi bi adam var başımızda
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    kandıra çıkışı yani otogar çıkışı doğrudur. ancak yukarıdaki resimlerdeki çıkış kandıra - otogar çıkışı değil bir sonraki kartepe çıkışı. o yüzden uyarmak istedim.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    gelelim hatamızı düzeltmeye çerkezköyden google earth a girersen çıkışından itibaren bence en akıllıcası paralı yola girip mahmut beyli gişelere gelmen en kestirme ve rahatlıkla gelebileceğin yol bu çünkü aşağıdan gelirsen karıştırma ihtimalin çok yüksek o yüzden sana matmut beyli gişelerden sonra harita atacağım burası çerkezköyden paralı yola girişin
    linkleride atıyorumki tıkla yakın incele http://img856.imageshack.us/img856/8...yolagiriin.png hiç biyeresapmadan direk mahmutbeyli gişilere geliyorsun
    http://img269.imageshack.us/img269/3307/mahmutbeyk.png gişelerden çıkışta yine hiç biyere sapmadan direk devam ediyorsun ilersi biraz riskli o yüzden yakın çekim harita atacağım
    http://img831.imageshack.us/img831/7452/fsmk.png buraya geldiğinde aksaray yönüne değil F.S.M. köprüsü yönüne girmen lazım oraya girdiğinde sağında Kanal-D binası kalacak hiçbiyere sapmadan direk köprüye geliyorsun
    http://img833.imageshack.us/img833/1020/bulumayeri.png bi sonraki haritada göreceğin gibi köprüden çıkışında 2 tane üst geçit geçeceksin sonra sağda bütük bi otobüs durakları var orada seni bekliyor olacağım yada olacağız ok bana cebini özelden yada buradan verirsen herhangi bir durumda haberleşiriz ok.
    http://img209.imageshack.us/img209/749/buluma1.png umarım bukadar uğraştan sonra zahmetsiz gelebilirsin .

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en kısa yol bildiğin yoldur alpertimim piyanistim kocaeli için sıkıntı olacağını kendi adıma sanmam özellikle kocaeli içinden gelecek arkadaşlar bir yolunu bulur sizi yakalar diye düşünüyorum , zaten bir şekilde yuvacıkta buluşuruz bana biraz ters düştüğü için doğudan buradan gelecek arkadaşlarla sizleri karşılamaya yada duruma göre yuvacığa geçebiliriz

istanbuldan gelen sizler kalabalık geleceğiniz için bence hiç yollarda duraklama vs. yapmayın izmit insanı sizi her şekilde bulur öperim gıdıştan

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:44 ----------

şenol abi sen ne mübarek bi adamsın beyaaa, onca gençlik varken sanamı bırakıyorlar bu harita işlerini vay tembeller vayyy yatın kalkın şenol abi gibi bi adam var başımızda
    İrfanım mübareğim biliyorsun ben emekli adamım boş vakit çok teknik bi insan olduğumdan'da biraz olsun harita bilgim var eh bu yaştan sonrada sevaba ihtiyacımız varbende arkadaşlara yardımcı olamak için elimden geldiğince çabalıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

Arkadaşlar daha vakit varken şimdiden tekrar yazıyorum elinde şu telsizlerden olanlar varsa ki bende ve tünal abide var http://www.nekadar.com/14192.html bu telsizlerden mutlaka yanınıza alınki kanal belirleyip haberleşebilelim böyle kalabalık guruplarda çok yararlı oluyor malum kasklardan dolayı birbirimizi duymamız zor oluyor grupta kopma olduğunda kaybolma olduğunda arıza olduğunda anında bilgi paylaşımı oluyor bilginize!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Doğu gişesinden çıkılacaksa, 15-16 km kadar yol uzar.
    Kandıra da mı karşılayacağız,doğu da mı İstanbul'dan gelenleri ?

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    arkadaşlar gerekli görüşmeleri yaptım KANDIRA gişelerden çıkış yapacağız şehir içine girmemek için
    kocaeli ve çevresinde olan arkadaşlarımız bizi gişe çıkışında bekleyecekler ve toplu şekilde yuvacığa hareket edeceğiz
    bu vesileyle çıkış yapılacak yer tartışması da bitmiş oldu

şenol abi sizde telsiz varsa ben orda el koyarım telsizlere sıkıntı yok
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gerekli görüşmeleri yaptım KANDIRA gişelerden çıkış yapacağız şehir içine girmemek için
    kocaeli ve çevresinde olan arkadaşlarımız bizi gişe çıkışında bekleyecekler ve toplu şekilde yuvacığa hareket edeceğiz
    bu vesileyle çıkış yapılacak yer tartışması da bitmiş oldu

şenol abi sizde telsiz varsa ben orda el koyarım telsizlere sıkıntı yok
    alper bende 2 tane telsiz var birini sana verebilirim bir tünal abi ile iletişime geç ondaki adeti de öğren ona göre organize olalım çünkü toplu gezide belirli aralıklarla telsizliler olursa yani bir başta bir ortada birde sonda olası herhangi birşeyi anında birbirimize iletiriz kopma olabilir allah saklasın kaza olabilir arıza olabilir gibi..
    Alper_tim bunu beğendi.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alper ç.ğköfte çarşambası , bugün olan çarşamba mıydı?
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)