Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cross motor almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

125-250cc aralığında 26-50 beygir şeklinde
    3m bütçem var nasıl bir cross motor önerirsiniz( bu paraya böyle özlikte motor bulamam diye düşünüyorum ama genede size bir danışayım dedim)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    cc olarak bulursun ama o beygirler biraz zor anca çin malı olanları bulabilirsin yada yaşlı sadece arazide kullanabileceğin japon 2 zamanlı crosslar ama onlarda bakım istiyicektir alsanda bakımına masraf yaparsın

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum o istedigin beygir araliginda o cc de motor bulman, hemde cross motor bulman biraz zor.
    Belki cift zamanli cross bulabilirsin ama onuda gunluk kullanamazsin, cunku omurleri cok kisadir.
    Cift zamanli crosslarin omru saat ile olculur, atiyorum 25 saatlik kullanimdan sonra komple motoru rektifiye etmen gerekir.

Bende suzuki dr650se var 640 kusur cc ve 40 beygir falan,oda kranka 40 beygir.
    Dyno grafiklerine gore arka tekere 35-37bg guc veriyor.
    Bilmem bu sana bi referans noktasi olur mu.
    We are many...

Ben internet üzerinden sürekli bakıyorumda SUZUKİ RM125 ler dediğim özelikte ancak türkiyede satan kimse yok neredese olanda çok pahalı veya 1980+ modeller ve +4m fiyatları! Bana hangi cross'u önerirsiniz çin malı kesinlikle istemiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)