Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

MT Supermoto & Cross Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fotoşokun her hakkı Kıldiken ve Kütükcan'a aittir.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arcangel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660X
    Merhaba arkadaşlar,

Hayırlısı ile bi hafta önce İzmir e yerleştim. Burada başta enduro ve supermoto severler dahil birçok motor sever ve düzgün insanla tanışma imkanım olacağını düşünüyorum. Sercan, sana da ayrıca selamlar, fırsat buldukça motosikletnet buluşmalarında görüşmek dileği ile.

Barış

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı arcangel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Hayırlısı ile bi hafta önce İzmir e yerleştim. Burada başta enduro ve supermoto severler dahil birçok motor sever ve düzgün insanla tanışma imkanım olacağını düşünüyorum. Sercan, sana da ayrıca selamlar, fırsat buldukça motosikletnet buluşmalarında görüşmek dileği ile.

Barış

ohh Barış ım, hosgeldin, ne zamandır giremiyordum buraya bi bakayim dedim ve seni gordum

umarim bundan sonra daha sık gorusuruz...

ARKADAŞLAR BU ARADA ELİMDE HİC KULLANILMAMIŞ BODY KORUMA VAR robocop...

almak isteyen varsa bana ulaşsın, bu aralar almak isteyen olursa verecegim, yaza kadar alan olmassa kendim kullanırım zaten...

etiketi herseyi üstünde,

http://www.motosiklet.net/forum/satm...dy-koruma.html
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    selam arkadaşlar ben dede asya gy 200 var herkese selamlar
    :cherry:ferda:cherry:gülbenli:cherry:

Motosikleti
    cok yakında olcak işalah (.
    selam millet. sitede yeniyim, aynı tutkuyu paylaşmak cok guzel.hepğ beraber nice camurlu ve ruzgarlı gunlere..
    bir gün motorum olacak :salut:

hey ahali super moto lastikleri konusunda fikri/bilgisi olan carmı değerleri özellikleri...
    god is busy ! can i help you!

Motosikleti
    SUZUKi BURGMAN
    cross gurubu icin bır logo hazırlanmıstı saha kalkmıs at gorunumlu motordu forumda nerdedır bılen varmı
    ADIM AAMY DEGİL
    18 YASINDA DEGİLİM
    BAYAN DEGİLİM

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    Alıntı aamy18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cross gurubu icin bır logo hazırlanmıstı saha kalkmıs at gorunumlu motordu forumda nerdedır bılen varmı
    bu sayfada mevcut

http://www.motosiklet.net/forum/tani...basligi-2.html

Motosikleti
    almayı düşünüyor
    yeni zongshen marka 200 cc lik cross almak istıyorum 2. el 150 km de ama bana parası bana biraz ucuz geldi bu motorda bi adilik olabılırmı nasıl anlaya bılırım

Motosikleti
    hyosung rx125sm
    Alıntı ç.kaleli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni zongshen marka 200 cc lik cross almak istıyorum 2. el 150 km de ama bana parası bana biraz ucuz geldi bu motorda bi adilik olabılırmı nasıl anlaya bılırım
    kardesım tawsıyedır.bırak ucuz zong mong al bıtane ramzey200 traktorden gonulludur senı doyuracagına garantı werırım.

bu arada mrb arkadaslar.bende yenı geldım sayılır:D bırazda resım atıyım hayırlı paylasımlar olsun.

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Alıntı KaraKedim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet. sitede yeniyim, aynı tutkuyu paylaşmak cok guzel.hepğ beraber nice camurlu ve ruzgarlı gunlere..
    gerçekten aynı duyguyu paylaşmak çok güzel zaten bu tür motosikleti olan insanlar birbiryleriyle çok sıcak arkadaşlık yapıyor.

Alıntı hate....! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesım tawsıyedır.bırak ucuz zong mong al bıtane ramzey200 traktorden gonulludur senı doyuracagına garantı werırım.

bu arada mrb arkadaslar.bende yenı geldım sayılır:D bırazda resım atıyım hayırlı paylasımlar olsun.
    hoşgeldiniz... motosikletiniz güzelmiş ama tertemiz duruyor cross'a hiç yakışmıyor.
    MoToCroSS RuLeZZ

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Benim de bu aralar supermoto'lar acayip hoşuma gitmeye başladı.Bana bunların cross'lardan farkı nedir söyler misiniz?Lastikleri hep kabak gibi görünüyor hangini gördüysem.Bunlarla asfaltta kayma yaşanmıyor mu?Ya da yağmurlu havalarda da yine aynı rahatlıkta sürülüyor mu?
    Hoşuma gidenler suzuki drz400sm ile yamaha'nın yeni çıkartmış olduğu wr250x supermotor modelleri.Ayrıca bu motorlarda neden devir saati olmuyor?Benim scooterda bile var
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    zongshen 200 gy-a croos
    arkdaşlar bende croos sevenlerdenim ve aranıza yeni ğirdim.bndede zongshen zs200gy-a var. ikinci el aldım motoru daha yeni yeni tanımaya başladım sizlerin yardımıyla daha çok tanıma fırsatı bulurum inş.

arkadaşlar bi sorum olacak bnm de zongshen 200 gy-a croos motor var ama yagını değiştirecem hangı markayı ve hangı yagı kullanmalıyım yardım edenler için teşekurler

Motosikleti
    hyosung rx125sm
    Alıntı killing_machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten aynı duyguyu paylaşmak çok güzel zaten bu tür motosikleti olan insanlar birbiryleriyle çok sıcak arkadaşlık yapıyor.

hoşgeldiniz... motosikletiniz güzelmiş ama tertemiz duruyor cross'a hiç yakışmıyor.
    kardesım ben acayıp asfaltcıyım rmzy 200 satalı bole oldum ben anlıcaan camurdan asfalta transfer oldum:D

Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de bu aralar supermoto'lar acayip hoşuma gitmeye başladı.Bana bunların cross'lardan farkı nedir söyler misiniz?Lastikleri hep kabak gibi görünüyor hangini gördüysem.Bunlarla asfaltta kayma yaşanmıyor mu?Ya da yağmurlu havalarda da yine aynı rahatlıkta sürülüyor mu?
    Hoşuma gidenler suzuki drz400sm ile yamaha'nın yeni çıkartmış olduğu wr250x supermotor modelleri.Ayrıca bu motorlarda neden devir saati olmuyor?Benim scooterda bile var
    supermoto adıyla adlandırılan motor cesıdı cros tıpı motora race tıpı cant we lastıgın takılmasıyla olur.ozellıgı 100de 70 asfalt 100 de 30 camurdur:Dınan olsun hareket kabılıyetı cewıklıgıyle kısa wırajlı yollarda race ona ayak uyduramaz.tabı bu 400 ustu supermotolar ıcın gecerlı.
    yagmur ıcın gene ozel lastıklerı mewcut.
    ::uzgunum:her zaman coban başka kaval baska calacak...!

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    mhyen
    bu motorlarda basitlik onemli oldugu ve crosslardan devsirildigi icin devir saati olmaz..(genellikle)
    supermotolar(gercek supermotolardan bahsediyorum) bi racing kadar hatta yer yer racingden daha iyi viraj alir,zira o kabak gibi dedigin lastiklerin aynisi racinglerde kullanilir..

bu topigin basindaydi sanirim,fransada cross motorlarina race jantlari takilarak superMOTO lar olusturulmus
    uygun fiyatli olarak alabilecegin en iyi supermoto xt660x dir..
    drz den daha uygun fiyata 2.elini bulursun,ancak sorun su ki yuksek motorlardir
    arazide herhangi motordan farki olmaz zira ustundeki lastikler salt asfalt icindir(yine genellikle)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    hyosung rx125sm
    Alıntı mami001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar bende croos sevenlerdenim ve aranıza yeni ğirdim.bndede zongshen zs200gy-a var. ikinci el aldım motoru daha yeni yeni tanımaya başladım sizlerin yardımıyla daha çok tanıma fırsatı bulurum inş.

arkadaşlar bi sorum olacak bnm de zongshen 200 gy-a croos motor var ama yagını değiştirecem hangı markayı ve hangı yagı kullanmalıyım yardım edenler için teşekurler
    motorun hayırlı ugurlu olsun arkadasım. kım ne der bılmıyorum ama ben yag da full sentetık castrolu tercıh edıyorum.sanada tawsıye ederım.
    castrolden bı katalog edınırsen weya ınternetten arastırırsan motoruna uygun bıseler bulursun

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mhyen
    bu motorlarda basitlik onemli oldugu ve crosslardan devsirildigi icin devir saati olmaz..(genellikle)
    supermotolar(gercek supermotolardan bahsediyorum) bi racing kadar hatta yer yer racingden daha iyi viraj alir,zira o kabak gibi dedigin lastiklerin aynisi racinglerde kullanilir..

bu topigin basindaydi sanirim,fransada cross motorlarina race jantlari takilarak superMOTO lar olusturulmus
    arazide herhangi motordan farki olmaz zira ustundeki lastikler salt asfalt icindir(yine genellikle)
    farkında olmadan aynı seyı yazmısız baskan:Ddemekkı doru bılıyoruz:D
    ::uzgunum:her zaman coban başka kaval baska calacak...!

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mhyen

Abi beni biliyorsun zaten yüksek olanlarla pek işim olmuyor
    Suzuki drz400 cidden çok hoşuma gitti ama hem pahalı makinalar hem de ben anlamıyorum pek.Dediğim gibi alakasız olduğun birşey nasıl ilk gördüğünde hoşuna gider de heveslenirsin ya öyle birşey benimkisi
    Bu arada lastikleri cidden kabak gibi

Abi benim kafa bu aralar ciddi ciddi ka'ya kaymaya başladı da bakalım hayırlısı
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    RMZ GY-150 3-A 2007
    selam arkadaşlar geçen pazardan bir kare nasıl

çok güzel bir krost pisti buldum ordan çektim
    [B][I][CENTER]İKARUS :ama kanatsız ::melek02:[/CENTER][/I][/B]

Motosikleti
    Special CroSs + Honda 600F

Smile CrosS

selam millet buda Benim Motorum.
    Not:Motorum specialdir. emeklerinden dolayı forumdan crazyyusuf arkadaşımıza tşkr. ederim tamami ile kendi emegidir.
    [COLOR="Yellow"][B][I]FenerBahçeli[/I][/B][/COLOR] [B][COLOR="Blue"]Olmak Ayrıcalıktır.[/COLOR][/B]
    Küçük Hırsızlar El Feneri İle Büyük Hırsızlar Deniz Feneri İle Götürür...:wiinkk:

Motosikleti
    RMZ GY-150 3-A 2007
    Motorum specialdir derken ne kastetin kanka motorun çok kıyaK Biraz açıklarsan sevinirim }soru = motor kac cc bide
    teşşekürler motor şahane
    [B][I][CENTER]İKARUS :ama kanatsız ::melek02:[/CENTER][/I][/B]

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler