Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Supermoto ekipman tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,
    Konuya balıklama dalıcam yamaha wr125x almak istiyorum ve ankarada sürmeyi planlıyorum maksimum 3000 lira bütçeyle nasıl bir ekipman tercih etmeliyim? Ve merak ettiğim bir konu daha var montlarda ve pantolonlarda sizce 4 mevsim olanlar mantıklı mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı Serçeparmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,
    Konuya balıklama dalıcam yamaha wr125x almak istiyorum ve ankarada sürmeyi planlıyorum maksimum 3000 lira bütçeyle nasıl bir ekipman tercih etmeliyim? Ve merak ettiğim bir konu daha var montlarda ve pantolonlarda sizce 4 mevsim olanlar mantıklı mı?
    ekipmanlar pahalı ama 4 mevsim eşya almak zor be usta. yazın fazla terleme kışında üşüyebiliyosun. bunu normal kıyafet gibi düşünürsek bizim nasıl 4 mevsim eşyalarımız yoksa bence motordada olmamalı

Alıntı Yolcu0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekipmanlar pahalı ama 4 mevsim eşya almak zor be usta. yazın fazla terleme kışında üşüyebiliyosun. bunu normal kıyafet gibi düşünürsek bizim nasıl 4 mevsim eşyalarımız yoksa bence motordada olmamalı
    Ekipmanlar pahalı ama olmazsa olmaz 4 mevsimler için evet ben de öyle düşünüyorum keşke biri beni çürütse diye yazmıştım aslında.. Biraz daha ucuza geliyor diye. Mont olarak karar veremedim touring tarzı o motora gitmez gibi geldi racing tarzı desen garip kaçar herhalde bi kapşonlu giyip de binmek istemem güvenilir bişey olmalı yani üstümdekiler. Yanlışsam düzeltin üstadlar

Motosikleti
    Mondial Drift
    Normal teksitil montlar yakisir bence revit duz siyah felan iyi olur kışın ne kadar kötü gözükürse gözüksün uzun kalın tur montları çok işe yarıyor iyi geceler
    Armor da almalısın araziye çıkacaksan

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asfalt lastikleri ile arazi yalan, aman diyim kros ekipmana bulaşmayın Geri kalan her şey herhangi bir motosiklet kullanıcısının kullanması gereken ekipmanlarla aynı. Özel bir listesi yok yani

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asfalt lastikleri ile arazi yalan, aman diyim kros ekipmana bulaşmayın Geri kalan her şey herhangi bir motosiklet kullanıcısının kullanması gereken ekipmanlarla aynı. Özel bir listesi yok yani
    Bot olarak enduro botu mu yoksa kısa botlar da olur mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Alıntı AhmetCan1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal teksitil montlar yakisir bence revit duz siyah felan iyi olur kışın ne kadar kötü gözükürse gözüksün uzun kalın tur montları çok işe yarıyor iyi geceler
    Armor da almalısın araziye çıkacaksan
    Yok hocam arazi düşünmüyorum pek teşekkürler bu arada tavsiyeler için sana da iyi geceler

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serçeparmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bot olarak enduro botu mu yoksa kısa botlar da olur mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Yok hocam arazi düşünmüyorum pek teşekkürler bu arada tavsiyeler için sana da iyi geceler
    enduro botu adı üstünde enduro sürüşler içindir, asfaltta kullanamazsınız
    Az silindir, çok iş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)