Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDİAL EXTREME MAX 150 ? 200 ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HD iron XL883N
    Arkadaşlar Merhaba bugün mondialin bir bayisi ile konuştum cross modeli altında geçen motorlari için, ellerinde 200 cc olmadıgını söyledi. 150 cc oldugunu hemen teslim edebileceğini söyledi, bayi fiyatta indirim yapacak bir bayi ve bir abimin de motor almış olduğu bir bayi neyse bana amortisör den janta hiç bir değişiklik olmadıgını sadece motor hacimi silindir büyüklüğü farkı olduğunu söyledi. işten eve olan 45 km lik yolda 50cc sizce bana ( titreşimli motorda rahat arayamam ancak ) artı rahatlık sağlar mı ? ve off road tecrübem hiç yok ancak hep hoş gelen ve başlamayı en azından denemeyi istediğim bir spordur diyim bu tarafta 50cc farkı yansıtır mı ? Yani bana wr125 al crf250l al diyebilirsiniz ancak ben bu kadar para ayırıyorum şuanlık ve sıfır almak istiyorum çünkü 9 ay taksit imkanindan yararlanacagım yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sitesinde teknik özelliklerine baktığımız zaman sadece güç farkı olduğu belli.
    Güç olarak aman aman bişey değişmiyor 150 ilede artçı sorun yaşamaz. Emsallerine göre artçının çok rahat edebileceği bir selesi var ama tipi kayık buda tercih meselesi tabii

Motosikleti
    HD iron XL883N
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitesinde teknik özelliklerine baktığımız zaman sadece güç farkı olduğu belli.
    Güç olarak aman aman bişey değişmiyor 150 ilede artçı sorun yaşamaz. Emsallerine göre artçının çok rahat edebileceği bir selesi var ama tipi kayık buda tercih meselesi tabii
    Bana da güç pek aman aman değişkenlik göstermiyor dediler sizin dediğiniz gibi.Tasarım da zaten öyle olağan üstü bir şey aramıyorum bu paraya hakkettiğini veriyoruz diyelim artçı bilgilendirmesi için de teşekkürler.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    araziye girmeyi düşünüyosan 200cc olanı al. diğer türlü ikiside uyar sana.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)