Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yuki İzci 250CC Ön Amortisör Keçesi problemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    TuNeR_32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki İzci 250cc
    Merhaba arkadaşlar 2012 yuki izci Cross motosiklet kullanıcısıyım yüksek bir tepeden atlamam nedeni ile ön amortisör keçesini patlattım şuan kaçırıyor servisi aradığımda keçe yok komple amortisör var dediler şaşırdım bu keçeyi değiştiren nereden temin edeceğimi bilen kaç ml amortisör yağı koymam gerek bilgilendirirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Servisden keçelerin ölçüsünü öğren.Git bir parçaciya ver o ölçüleri yoksada getirir.O şekilde binme frenler iyi tutmaz, virajda gezme yapar çekme yapar vs vs.Sanırım 1 litre yağ yeterli olacaktır.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Kullanım klavuzuna bak eğer fazla yağ koyarsan amortisör sertleşir amortisörlerin biri kaçırmıyorsa çıkan yağı ölçüp yeni yağ ekleyebilirsin

TuNeR_32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki İzci 250cc
    aracın kullanım klavuzu kayıp bulamadım servistekiler ölçüsünü alabilmemiz için sökmemiz gerekli dedi numarasını bilmiyorlarmış yaşadığım şehir küçük olduğu için bulunmaması durumda motor sanayide dağınık bir şekilde duracak ustada yer sıkıntı olduğunu söylüyor önce bu keçeyi bulup alınıp öyle sökülmesi taraftarıyım yağ olarak 2t yağ kullanılıyor diyen de var 10 numara yağ kullananda amortsiör yağı kullananda bunlar hakkında bilgisi olan var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)