Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Extreme max 150 cc ile uzun yol ANTALYA/İSTANBUL

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kros extreme
    Herkese Slm extreme max ile cumartesi sabah uzun yola çıkıyorum Belek'ten Şişli sabah saat altıda çıkıcam yola arkadaşlar.motorum 6.500 km'de yağımı değiştirdim 15.50 motul kullanıyorum ve motul zincir yağı hiç şaşmam.bujimi değiştirdim ngk ile lastik havalarım tam sadece yarın gaz teli ve debriyaj teli lastik köpüğü alıcam yanıma ne olur ne olmaz.sağlıcakla kalın...
    uday.31 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı wingchun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Slm extreme max ile cumartesi sabah uzun yola çıkıyorum Belek'ten Şişli sabah saat altıda çıkıcam yola arkadaşlar.motorum 6.500 km'de yağımı değiştirdim 15.50 motul kullanıyorum ve motul zincir yağı hiç şaşmam.bujimi değiştirdim ngk ile lastik havalarım tam sadece yarın gaz teli ve debriyaj teli lastik köpüğü alıcam yanıma ne olur ne olmaz.sağlıcakla kalın...
    Takipteyim hocam tecrubelerinizi merak ediyorum iyi yolculuklar tekeriniz duz bassin

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    felaket tellallığı yapmak istemiyorum ama dayanamayacağım hemşerim.
    Hayatının HATASINI yapmak üzeresin
    sagat bunu beğendi.

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 07DFB18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    felaket tellallığı yapmak istemiyorum ama dayanamayacağım hemşerim.
    Hayatının HATASINI yapmak üzeresin
    Neden boyle bi yorum yaptiniz biraz daha acabilirmisiniz

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    G20 zirvesi var Antalya da.
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı macremmm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden boyle bi yorum yaptiniz biraz daha acabilirmisiniz
    en baştaki sıkıntı mevsimsel malum kasım ayındayız maalesef her yer antalya deyil.
    arkadaşın motoru mondial beni yanlış anlamasın lütfen hemde 150 cc bir motor olmaz abi olmazz bile bile lades yapacak

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    en baştaki sıkıntı mevsimsel malum kasım ayındayız maalesef her yer antalya deyil.
    arkadaşın motoru mondial beni yanlış anlamasın lütfen hemde 150 cc bir motor olmaz abi olmazz bile bile lades yapacak
    2 Ay kadar önce aynı model motosiklet ile bandırma-hatay arası 1200 km yol gttim ben hiçbir problem yaşamadım. Sadece stop sinyal yerlerini ve egzozumu degstirdgmden egzozdan çıkan sıcak hava sag sinyali hafif buruşturdu. ha top speed bazen az daha yüksek olsaydı dedgm zaman oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

yolculuk maceranı bekliyorum eglenceli sıkıntsız bir yolculuk olur umarım
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof ta nesi?

Motosikleti
    Alıntı uday.31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 Ay kadar önce aynı model motosiklet ile bandırma-hatay arası 1200 km yol gttim ben hiçbir problem yaşamadım. Sadece stop sinyal yerlerini ve egzozumu degstirdgmden egzozdan çıkan sıcak hava sag sinyali hafif buruşturdu. ha top speed bazen az daha yüksek olsaydı dedgm zaman oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

yolculuk maceranı bekliyorum eglenceli sıkıntsız bir yolculuk olur umarım
    sıkıntılardan bir tanesi
    sizin yolculuğunuz iki ay önce idi.
    ben sekizinci ayda kızımla ve buna bir sırt cantam yan canta ve cadırımda dahil olmak üzere 1450 km yol kat ettim o aylarda bile sabah saatlerinde üşümekten dişlerimin zangırdadığını bilirim kızımın da ayazdan ayak bilekleri yandı.

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    sıkıntılardan bir tanesi
    sizin yolculuğunuz iki ay önce idi.
    ben sekizinci ayda kızımla ve buna bir sırt cantam yan canta ve cadırımda dahil olmak üzere 1450 km yol kat ettim o aylarda bile sabah saatlerinde üşümekten dişlerimin zangırdadığını bilirim kızımın da ayazdan ayak bilekleri yandı.
    soğuk olduğu dogrudur, ama dogru ekipmanla aşılabilecek bir durum. Bende öyle yaptım. Şu an içinde öyle olacağını düşünüyorum.
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof ta nesi?

Motosikleti
    kros extreme
    Ekipmanlarım tam ceket bellik ayakkabı,he hawa durumunu takipteyim yol güzergahım iyi yağmur soğuk yok yani bir hafta boyunca. Sabah çıkacağım için Güneş'ten bolca faydalanacağım.g20 zirvesi Belek'te şuan bende bellekteyim bura fena gerçekten;)
    uday.31 bunu beğendi.

kubi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache
    anadolu nun ayazını yediğin zaman aklın başına gelir.
    yapılamayacak iş değil, çünkü zamanında ben de 125 lik ile kemer den kuşadası'na; dağa sonra kuşadası'ndan çanakkale üzeri istanbul'a geldim. amma velakin motosiklette sıcak hava kaynağın olmadığı için rüzgardan dolayı sürekli ısı kaybedersin. istersen üstüne koyun postu bağla, fark etmez. bu sebeple bi zaman sonra ellerden başlarsın üşümeye. kendini fazla zorlamanı tavsiye etmem. üşüyen bedenin refleksi azalır. hata yapma riskin artar. vaktin ve paran varsa arada bir yerde kal bir gece. rahat rahat gel. afyon'un soğuğu yamultur valla adamı.
    bu arada 150 likle dünyayı dolaşırsın. yeter ki iste. yolun açık olsun kardeş.
    07DFB18 bunu beğendi.

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Rota nasıl olacak acaba?

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    bence her 1 saatte 15 dkk motordan inmeniz lazım fiziksel olarak rahatlamanız için yoksa sırt ağrıları dayanılmaz olur keyf alamazsınız, bol foto bekliyoruz ALLAH kaza bela vermesin

Motosikleti
    kros extreme
    Sağolun arkadaşlar bol bol foto çekicem zaten.rotam Isparta üzerinden gitcem Kütahya Afyon Yalova feribot Yenikapı dan sonra 15 dakkikaya evde olurumyolda yazarım ellerim donmazsa😁😀

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    kendine yazık edeceksin yol yakınken vazgeç diyecemde hiç vazgeçecekmiş gibi bir havan yok kazasız belasız gider gelirsin inşallah

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Hocam Isparta ya dikkat soğuk oluyor, Kütahya ise fena yan rüzgar yiyorsun bizim motorlarda yan rüzgar çok yoruyor, geçen kaştan çıktım geldim sahilden ve mümkünse iç kısımlardan gitmemeye çalışıyorum, sahilden iki tur attım ama şimdi bunları okudukça canın çekiyor yine valla

Motosikleti
    kros extreme
    Hava durumunu 1 haftadır cepten kayıt yaptım şuan için çok iyi soğuk yok gece bi ayaz oluyo oda sabah erken yola çıkıcam Güneş'ten faydalanmak için. Şimdi boyun bandaması almaya gidiyorum birde alyan takımım yok onu almaya çıkıyorum🤗

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:03 ----------

Hava durumu cepten takip yapıyorum şuan için çok iyi bir hafta iyi gece ayaz sadece onun için sabah erken çıkıp Güneş'ten faydalanmak istiyorum ekipman sıkıntım birtek boyun bandaması yok birde Alyan takımı şimdi onları almaya çıkıyorum.cepten Nasıl resim siteye atılıyor arkadaşlar bi tarif eden olursa sevinirim🤗

yns_cbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R, Lifan PONY
    Zor olacaktır ama imkansız değil Allah tekerlekli taş değdirmesin gerisi kolay yeter ki iste. Şimdiden hayırlı yolculuklar

CT.ATC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture(30k) > X-Treme Max 150
    Gaz sabitleyici al bence, arada bir sağ kolunu dinlendirmek istediğinde işine yarar kütük gibi gitmezsin hocam. Yolun açık olsun yol boyunca fotoğraflar bekliyoruz

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende cok merak ediyorum hocam nasil bi yolculuk olacak yani resim atamasaniz bile yolculuk soyle gidiyor boyle gidiyor falan diye yazin lutfen cikmadan once bi resim atarsiniz ama motor ve malzemelerle birlikte )

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)