Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Enduro motovlog

Motovento
    REKLAM ALANI

Enduro üzerine motovlog videoları hazırlıyorum arkadaşlar youtube kanalımın ismi dişlilastik https://www.youtube.com/channel/UCwn...S2Bqiww/videos
    eğer ilgilenirseniz bir bölümü buraya koyuyorum.

https://youtu.be/g5TacVWrqpQ" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

yasdal, nemesis-83, eroceto ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Güzel çalışma güzel paylaşım güzel aktivite. Eline tekerine sağlık. Devamını şiddetle bekliyorum. İstanbuldaysanız bende katılabilirim.

xewor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X Crossrunner & QJ Motor LTM 125
    Mutlaka izleyin videolar çok eğlenceli ve başarılı. Ben tekrar tekrar arada izliyorum hepsini, bence çok güzel. Takipteyiz ;)
    yasdal bunu beğendi.

Motosikleti
    MT07 Abs
    Çok beğendim. Takibe aldım hemen. Açıkçası kurgu ve tasarım açısından gördüğüm en güzel motovlog... Eline sağlık.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    çekimlerde kullandığınız aksiyon kamerası hangisidir acaba ?

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çekimlerde kullandığınız aksiyon kamerası hangisidir acaba ?
    gopro hero3 plus kullanıyorum
    hepinize teşekkür ediyorum. desteklerinizi bekliyorum. biliyorsunuz sabah akşam kurgu yapmak gerekiyor bazen bir kaç takipçim daha fazla bile olsa bu beni şevklendiriyor.Dişlilastikle kalın

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

ben izmirliyim hocam yaa. Eğer bir gün buralara yolunuz düşerse dişlilastiğe youtube dm'den yazarsanız belki birgün beraber arazi yaparız

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Tekrar Merhabalar.

Öncelikle , sizinde sayenizde artık ciddi ciddi dl 650 yi satıp , cross dünyasına girmeyi düşünüyorum. Özellikle bu işe Crf 250 ile başlamak istiyorum.

Videolarınızı çok eğlenerek defalarca izledim. En beğendiğim motovlog oldu şana kadar. Sıradaki videolarınızı dört gözle bekliyorum.

Sürüşünüzü çok beğendim.

Eğer yolunuz Bursaya düşerse , sizden arazi sürüşü ve cross/endruo motosikletler ile ilgili bilgiler edinmek isterim. Hem İskenderin tadına bakmadıysanız , güzel bir iskender yeriz.

3-5 soru sormak istiyorum buradan. Eğer vaktiniz varsa cevaplarsanız çok sevinirim.

-- Crf de gidon yükseltme kullandınız mı?
    -- Kullandığınız egzozun markası nedir? Performans açısından yararı oldumu?
    -- Gidonunuz orjinal mi? Değiştirmek gerekir mi?
    -- Crf nin ortalama yakıtı ne civardadır?
    -- Araziye gireceksen , crf de şunu mutlaka değiştirmelisin dediğiniz birşey var mı?
    -- Düşmeler illaki olacaktır, hiç kol/bacak kırığı yaşadınız mı?

Teşekkür ederim.

Beko hocam yeni gördüm kusura bakmayın yok gidon yükseltme aparatım yok. Kullandığım Egsoz ktm exc çıkma egsoz.Evet motorsikletin ağırlığı azaldı orjinali çok ağırGidonum wr125r ın gidonu 100 kmde 4 lt yakar maksimum. araziye çıkarsanız 4.5 yapabilir. Araziye Gireceksen arka lastiği değiştirmek gerekiyor orjinali çok yol için tasarlanmış. Kol bacak kırıklığı olmadı ama çok düştüm motorsiklette hiç grenajlara falan bakma hocam eğer araziye çıkacaksan. benim motorun kırık olmayan yeri kalmadı
    beko12345 bunu beğendi.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    takip ettim..
    videoları hangi programla düzenliyorsunuz?

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Hangi şehirdesiniz hocam?
    8,20 deki bayır aşırı tanıdık geldi
    Sanırım hiç cross vlog yok tutarsa iyi tutar, başarılar

Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takip ettim..
    videoları hangi programla düzenliyorsunuz?
    Adobe Premiere ile kurguluyorum uthec
    .. Ben izmirdeyim öğrenciyim hocam bornovada

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Sıradaki video ne zaman ?

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıradaki video ne zaman ?
    yetiştirirsem cuma ya da cumartesi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

Alıntı I_Know adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok beğendim. Takibe aldım hemen. Açıkçası kurgu ve tasarım açısından gördüğüm en güzel motovlog... Eline sağlık.
    Çok teşekkürler endurocu arkadaşları da bir araya toplayabilirsek bu kanalda en güzeli bu olacak
    nemesis-83 bunu beğendi.

Hacım hangi actioncam i kullanıyorsun montajlar bi harika takip ediyorum hemen

Alıntı whitenow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacım hangi actioncam i kullanıyorsun montajlar bi harika takip ediyorum hemen
    Çok teşekkürler gopro hero 3 plus var ama mümkün olursa 4 é geçmeyi planlıyorum

dişlilastik 3ün1i
    fusuy364, uthec, nemesis-83 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Crf yolda nasıl hacım varmı bi sıkıntı en uzun kaç km yol yaptın

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Enteresandır ama aylardır cross aşkıyla yanıp tutuşuyorum. Birkaç kez cross sürüp azıcık toprakta gezdikten sonra tadı damagımda kaldı.

Bu zamana kadar geçen zamanımı bir kayıp olarak görmeye başlayıp acilen cross'a geçmeye karar verdim.

Videolar şahane ilgi ve alakayla takipteyim

Birde sakıncası yoksa videoları hangi programla editliyorsun.

İzmirde olmanada ayrıca sevindim Parkur rotalarını ögrenecegiz mecbur toprak tücrebesi sıfır.

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enteresandır ama aylardır cross aşkıyla yanıp tutuşuyorum. Birkaç kez cross sürüp azıcık toprakta gezdikten sonra tadı damagımda kaldı.

Bu zamana kadar geçen zamanımı bir kayıp olarak görmeye başlayıp acilen cross'a geçmeye karar verdim.

Videolar şahane ilgi ve alakayla takipteyim

Birde sakıncası yoksa videoları hangi programla editliyorsun.

İzmirde olmanada ayrıca sevindim Parkur rotalarını ögrenecegiz mecbur toprak tücrebesi sıfır.
    bence de acil cross motora geçmelisiniz.. Cross candır hocam yaa.edit programı olarak adobe premiere kullanıyorum master collection olarak netten indirebilirsiniz. hem içinden diğer photoshop programları da çıkıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

crf ile ilgili ilerde bir tanıtım çekimi yapmayı planlıyorum bu soruları da not ediyorum. ama şunu diyebilirim, motor her tarz için biraz da olsa hepsinden ihtiva ediyor, eğer benim motorum her şeyden az az yapsın ama bir şeyi tam olarak yapamasın diyorsanız crf250l

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

yeni macera arkadaşlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    ilk sıradaki güzeldi Ama kortiklere çok girmeyin lütfen :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)