Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial X-Treme Max 150 (Cross)

Motovento
    REKLAM ALANI

Cross motor benim gözümde çok havalı duruyor ve başlangın içinde bütçeme uygun mondial X-Treme max seçtim fakat çin malı dökülür başın ağrır gibi bir sürü kelimeler duyuyorum ve kullanıcılarından yardım istiyorum sizce nasıl almalımıyım?
    Kuba da var ama mondial daha iyi görünüyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200

Motosikleti
    dealim daystar 250
    o fiyata yamaha verdilerde biz mi almayız dedik , sen o konuşanlara inanma, cenkito abimiz atmış linki oradan oku, zahmet etmiyeyim diyorsan ben zamanında xtreme sayfasını bayağı takip ettim ve kayda değer şikayeti yok.
    hakanuygun ve cenkito bunu beğendiler.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boşuna o kadar sayfa okuma ben hepsini okumuştum şikayetçi olan yok ilk motosikletin olacak herhalde boy durumun nedir bu arada sele yüksekliği 90 cm baya yüksek yani.Benzin ve vites göstergesi yok belki bunlar sorun olabilir ama sağlam motor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    ben sıfır aldım bi tane herşey güzeldi ancak debriyaj ayarını o kadar uğraştık yine de 4 ten 5 vitesi geçirmekte zorlandım en sonunda fabrika hatası olduğuna karar verip soğudum ve sattım. parasına göre iyi motor.Alternatifi de yok .diğerleri ağır.. zorlanmamış kırılmamış ikinci elini tavsiye ederim en azından denemiş olur.

Motosikleti
    X-TREME MAX
    Başlangıç için X-Treme Max iyidir ve yeterlidir. Yeni bir kullanıcı olarak söylüyorum. daha 100 Km. dir kullanıyorum. motor 490 Km de. ikinci el aldım. iki haftadır hiç sorun çıkarmadı. boyum 1.80 kilom 100 Kg. hiç zorlamadan 80 Km hız yapıyor. Gaz versem daha gidecek ama rodaj devam ettiği için zorlamadım.

Duyduğum gördüğüm kadar iyi bir cross.

Geçen gün yetkili servisin önünde motoran xv 250 mi ne cross gördüm sordum kaç beygir diye usta bana 28 dedi o gün bugün ustayla ilişiğimi kestim.
    cenkito bunu beğendi.

Alıntı Bilgi Sıfır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cross motor benim gözümde çok havalı duruyor ve başlangın içinde bütçeme uygun mondial X-Treme max seçtim fakat çin malı dökülür başın ağrır gibi bir sürü kelimeler duyuyorum ve kullanıcılarından yardım istiyorum sizce nasıl almalımıyım?
    Kuba da var ama mondial daha iyi görünüyor
    Lifan'a da bak derim

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Bayadır inceliyorum iki sayfa kullanıcıları var en bastan baslayıp kitap okur gibi okudum biri cok taslamıs boyası falan dokuldu diye 10/9u beğeniyo gibi birsey var xtreme karsı git bi ustune otur bi tart kafanda içine sinerse al ben oyle yapıcam

merhaba arkadaşlar bende başlangıç krosu alacam ama daha çok şehirde kullanacam ve internette bir ilan gördüm , sizce nasıl ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-ihtiyac-fazlasi-oldugu-icin-satiyoruz-205436781/detay/

Yamaha 2005 model xt 125 r 40.000 km bende mondial x treme max almayı düşünüyordum ama çevredekiler yamaha al dediler 10 yıllık bir tane buldum

CROSS_MROSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 HONDA CRF 250 L

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-ktm-gorunumlu-sifir-ayarinda-2013-model-mondial-207943214/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)