Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul Süpermoto Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    21 ağustos salı sabahı 09:30 da forumdan muhittin (jagadam-suzuki sm 400) ile silivriye denize gidiyoruz, küçükçekmece metro istasyonunda buluşacağız, eniştemin yazlığının olduğu sitede deniz, kum, güneş yapacağız, gelmek isteyenler buradan yazsın, ona göre bekleriz, güncelleme olursa yaparız ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    hadi ben motoru toplayamadım daha ondan motora binemiyorum siz napıyorsunuz ey sumocular hiç ses seda cıkmıyor ne alemdesiniz naparsınız bari motorların fotolarını atın falan başlık canlansın ya

Motosikleti
    Kymco ck 125 Pulsar-2005

Enduro Almayı Düşünüyorum ne dersiniz?

Arkadaşlar Selamun Aleyküm. CBF 150 kullanıcısıyım ama ben Kawasaki KLX 250 almak istiyorum ne dersiniz? önerileriniz bekliyorum.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc

Thumbs up

Alıntı korkusuz81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Selamun Aleyküm. CBF 150 kullanıcısıyım ama ben Kawasaki KLX 250 almak istiyorum ne dersiniz? önerileriniz bekliyorum.
    Boy sıkıntısı yaşamıyacaksan, tavsiye ederim
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Kymco ck 125 Pulsar-2005
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boy sıkıntısı yaşamıyacaksan, tavsiye ederim
    Boy sıkıntım yokta parçası servisi gidişi falan nasıl bunları araştırıyorum.

cemsht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati monster 696'11
    maksat konu canlansın. benim sm.

Motosikleti
    Kymco ck 125 Pulsar-2005
    Alıntı cemsht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maksat konu canlansın. benim sm.
    http://i47.tinypic.com/25u06kz.jpg
    bu motor hakkında bilgi verir misin? Fiyat,yakıt,parça,yolda gidiş.

Motosikleti
    ducati monster 696'11
    bu motor hakkında bilgi verir misin? Fiyat,yakıt,parça,yolda gidiş.
    motor drz400 sm.fiyat 9bin 11 bin civarına 2. eli. parça sıkıntısı hiç yaşamadım suzuki serviste, 1 seneye yakındır kullanıyorum. yakıt olayı elinin altında ben 100km de 5lt yi geçiyorum. seri kullanmayı sevdiğimden dolayı. gidişi muhteşem,100km/sa hıza roket gibi çıkıyor, ama 130-140 tan sonra ön takımı zapt etmekte çok zorlanıyorum. gidon amörtisörü şart.

Motosikleti
    Kymco ck 125 Pulsar-2005
    motor drz400 sm.fiyat 9bin 11 bin civarına 2. eli. parça sıkıntısı hiç yaşamadım suzuki serviste, 1 seneye yakındır kullanıyorum. yakıt olayı elinin altında ben 100km de 5lt yi geçiyorum. seri kullanmayı sevdiğimden dolayı. gidişi muhteşem,100km/sa hıza roket gibi çıkıyor, ama 130-140 tan sonra ön takımı zapt etmekte çok zorlanıyorum. gidon amörtisörü şart.
    Ben işe gidip gelmek için motor kullanmaya başladım.kişilik icabı kross tarzı motoru seviyorum. Cbf ile kaldırımlardan rahat inip çıkamıyorsun altı alçak. Enduro tarzı tam bana göre o yüzden tecrübeli arkadaşların bilgilerine ve önerilerine başvuruyorum. Hangi marka alsam diye araştırıyorum. Kawasaki,Honda,Suzuki,Yamaha? Hangisini tavsiye edersiniz?

Motosikleti
    ducati monster 696'11
    Ben işe gidip gelmek için motor kullanmaya başladım.kişilik icabı kross tarzı motoru seviyorum. Cbf ile kaldırımlardan rahat inip çıkamıyorsun altı alçak. Enduro tarzı tam bana göre o yüzden tecrübeli arkadaşların bilgilerine ve önerilerine başvuruyorum. Hangi marka alsam diye araştırıyorum. Kawasaki,Honda,Suzuki,Yamaha? Hangisini tavsiye edersiniz?
    bende her gün işe gidip geliyorum motorumla. çok ta memnunum . ta ki otobana çıkana kadar. 140 tan sonra rüzgar tekme tokat dövüyor adamı. kross tarzı bir motordan ziyade size supermoto lazım. özellikle şehir içi kullanıcaksanız, enduro-touring motorlar çok hantal , cross larında lastikleri asfalt a uygun değil. supermoto tarzına uygun olarakta tavsiye edebilceğim eğer parasal olarak sıkıntı yoksa ktm-husaberg-husqvarna 'yı tavsiye ederim , yok bütçe kısıtlıysa suzuki (drz 400) ve ya yamaha (xt660) olabilir, xt 660 pek supermoto olmasa da yamaha nın supermoto ya en çok yaklaştığı model o. benim drz 400 den sonra geçmeyi düşündüğüm model ise bir ktm 690 sm olur. başkası kesmez

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    bende her gün işe gidip geliyorum motorumla. çok ta memnunum . ta ki otobana çıkana kadar. 140 tan sonra rüzgar tekme tokat dövüyor adamı. kross tarzı bir motordan ziyade size supermoto lazım. özellikle şehir içi kullanıcaksanız, enduro-touring motorlar çok hantal , cross larında lastikleri asfalt a uygun değil. supermoto tarzına uygun olarakta tavsiye edebilceğim eğer parasal olarak sıkıntı yoksa ktm-husaberg-husqvarna 'yı tavsiye ederim , yok bütçe kısıtlıysa suzuki (drz 400) ve ya yamaha (xt660) olabilir, xt 660 pek supermoto olmasa da yamaha nın supermoto ya en çok yaklaştığı model o. benim drz 400 den sonra geçmeyi düşündüğüm model ise bir ktm 690 sm olur. başkası kesmez
    Çok güzel anlatmışsın. Ancak Yamahanın Supermoto'nun dibine vurduğu alet WR250 dir Tabi o motora o para... aile yıkar yemin ederim XT660X tam dediğiniz gibi. Bir de gücü felan yüksek olunca(malum hacimden dolayı) daha optimum bir seçenek oluyor tabi
    #sürenadam

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    o değil de buluşma yalan oldu deseniz? buluşacaksanız şöyle bir tavsiyem var küçük 2li 3lü bir grup anlaşsın dieğrlerinden de uyan olursa gelsin.

ikinci konu 125-250 cc sınıfından sonra kesinlikle geçilmesi gereken ara sınıf drz 400 sm dir. supermoto öyle 600e atlamak olmaz
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    Kymco ck 125 Pulsar-2005
    drz 400 için araştırmalara başlayayım.
    Phradrelin de dediği gibi birden 600cc belki ağır gelebilir. O yüzden drz 400 bulabilirsem alırım inşaallah. Yardımlarınız ve vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Çevrenizde tanıdığınız bildiğiniz sağlam,baş ağrıtmayacak bi Drz 400 varsa haber verir misiniz? E-mail adresim halishelvaci@hotmail.com

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Buarada WR250 yi met etmişken güzel bir ilan ile karşılaştım. SM modeli olmasa da R modeli için güzel bir ilan. Aletin 0 km fiyatı 15.000 TL. Bu da 2. el ilanı;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99244534/detay

#sürenadam

Motosikleti
    ducati monster 696'11
    drz 400 için araştırmalara başlayayım.
    Phradrelin de dediği gibi birden 600cc belki ağır gelebilir. O yüzden drz 400 bulabilirsem alırım inşaallah. Yardımlarınız ve vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Çevrenizde tanıdığınız bildiğiniz sağlam,baş ağrıtmayacak bi Drz 400 varsa haber verir misiniz? E-mail adresim halishelvaci@hotmail.com
    mail attım çok satmak istemesem de artık bi ktm in zamanı geldi

Motosikleti
    F650GS
    ilan açtın mı?

Motosikleti
    ducati monster 696'11

Motosikleti
    Kymco ck 125 Pulsar-2005
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilan açtın mı?
    İlan açmadım. Önce cbf i elimden çıkarmam lazım.

---------- Post added at 17:03 ---------- Previous post was at 16:59 ----------

mail attım çok satmak istemesem de artık bi ktm in zamanı geldi
    Tanıdığım bi abide KTM var tertemiz. Adam elindekini satıp duke 125 alacak.yakıttan dolayı motoru küçültecek.

meendis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung RX 125 sm
    bu hafta sonu 'cumartesi veya pazar', 'akşam veya gündüz', 'gezinti veya tanışma' ya kimler var.
    bu kadar seçenek sundum ayrıca hava da güzel olacak..süpermoto grubu olarak kış gelmeden ilk buluşmamızı yapalım artık

Motosikleti
    F650GS
    pazar güneşli imiş?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)