Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni basliyorum yardım ederseniz sevinirim

Motovento
    REKLAM ALANI

ilk defa motosiklet kullanıcam 17 yasındayım 185 boyum 85 kilom hep sempati duydugum cross motor kullanmak istiyorum sizde uygunmu yorumlarsanız sevinirim. 250 cc lik dusunuyorum hem yeniyim hemde daha uygun fiyatlı
    aklımda soyle urunler var onlarıda yorumlarsanız sevinirim
    bide şehir içinde kulalnıcam sadece ne tur ekipmanlar alınması lazım
    Asya RX 250 Supermoto
    Mondial X-TREME MAX
    Yuki YK 250
    Motoran Cross XF-250
    Sizler ne önerirsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    aranıyor
    bende supermoto tarzı bakıyorum bildiğim bişey var mondial x tereme max bi arkadaşımda var çok bindim elektrik tesisatında sürekli arıza veriyordu.Özellikle araziye çıktından sonra.

Eyvallah bildigim iyi oldu aslinda asya saglama benziyor bakalim daha yeni arastiriyorum

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    kusura bakmayin, yeni farkettim konuyu.. forumda mondial x-treme max ve asya 250'nin sayfalari mevcut - modeller sayfasinda bulabilirsin.

kendim x-treme max sahibiyim ve bugüne dek herhangi bir sorun yasamadim.. bir kac vidanin gevsemesi disinda..
    araziye de girdim, kisa uzun yol yaptim, yaylaya ciktim daga ciktim..

asya 250'nin sayfasinida takip ediyorum, o modele terfi etmeyi düsünüyordum ki oldukca sorunlu oldugu anlasiliyor sayfasindan.

mondial mi asya mi dersen kesinlikle mondial derim yukardaki modeller icin. diger modeller hakkinda bir fikrim yok.. motorani test etmis xtreme max kullanicilar var ve izlenimleri memnun kaldiklari yönde..

sunu demeden gecemeyecegim; x-treme max kesinlikle fiyatini kurusuna kadar hakeden bir motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)