Arkadaşlar bilgisayaraımı satıyorum,

Son birkaç senedir workstation olarak kullandığım bilgisayarım satılıktır, özellikleri şu şekilde.

AMD Phenom X6 1100T İşlemci (overclock olmadan ve xigmatek işlemci soğutucu ile kullanıldı)

16 GB Corsair Vengence 1600mhz RAM

Zotac Geforce GTX 470 Ekran kartı 1280mb ancak "320 BİT"(çok fazla oyun oynamadığım için sıcaklık görmemiştir, şaşırtıcı derecede herşeye yeten bi kart. Watch dogs gibi yeni nesil oyunları oynamaya yetecek gücü var)

Gigabyte GA-890GPA-UD3H (USB 3.0 Sata 3.0 vb yeni nesil bütün destekleri var, hatta bir bios update ile yeni nesil amd işlemcilerinide destekliyor diye biliyorum.)

Aopen Nagas G6 kasa (vidasız, toz filtreleri ile kullanışlı, üzerinde 2 adet 140mm kırmızı ledli fanları bulunmakta)

Aopen 550W güç kaynağı (kasa ile beraber geldi 2 harddisk 1 ssd ve cd rom bağlı, dahada gücü vardır sanırım.

Alacak kişiye sadece harddiskleri vermiyorum oda aktarım işi çok uzun sürecek diye.

Creative Soundblaster ucuz bi ses kartı (işlemcideki yükü azaltsın diye) ve pioneer marka bir dvd-cd-rw var.

Fiyat hakkında fantastik isteklerim yok. bana mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Satılma nedeni yeni nesil donanımlara ihtiyacı olan bir sektörde çalışıyorum ve ay başı yeni bir bilgisayar toplayacağım.