Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Gaspçıların izini motokurye sürdü.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25

'Lastiğiniz patlamış' dedikleri bayan sürücünün çantasını çalan gaspçılar, olayı gören motokuryenin elinden kurtulamadı. Kurye, izini sürdüğü zanlıları polise yakalattı.

İSTANBUL
    Beşiktaş'ta, önceki gün akşam saatlerinde evine giden N.K. adlı bayan sürücü, Ortaköy Dereboyu Caddesi'nde seyir halindeyken aynı yönde giden 34 BG 6850 plakalı Skoda marka araçtaki şahıslar tarafından lastiğinin patladığı yönünde uyarıldı. Aracından inen N.K, lastiklere bakarken, şahıslar kadının çantasını alarak kayıplara karıştı. 2 bayan ve 1 erkeğin bulunduğu şüpheli araç hızla uzaklaşırken, olayı gören kurye Hasan Kayacan, Dereboyu Caddesi'nde 34 BA 8765 plakalı motosikletiyle şahısların peşine düştü.

KORKUP ÇANTAYI ATTILAR

Hafiye motokurye, zanlıları kovalamaya başlayınca peşlerinden gelen motokuryeyi fark eden gaspçılar, çaldıkları çantayı yola fırlattı. Çantayı almak için bir süre duran kurye, pes etmeyerek zanlıları takibe devam etti. Şahısları bir süre sonra gözden kaybeden Kayacan, polisi arayarak durumu bildirdi. Hırsızlara 'pes' dedirten kurye Hasan Kayacan, "Peşlerine düştüm. Motorumla takip ettiğimi anladıklarında çantayı yol attılar. Takibi bırakmadım. Onları kaybedince polise haber verdim" dedi.

HAVADAN TAKİP

Duyarlılık örneği gösteren Kayacan, çalınan çantayı da polise teslim etti. Hırsızlık olayını haber alan polis ekipleri çevrede geniş çaplı araştırma başlattı. Sokakları arayan polis ekipleri caddelerde uygulama yaparken, arama çalışmalarına helikopter de katıldı.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    kuryelerin üzerine araclarını süren taksiciler... Duraklarınıza asalım mı bu haberi?
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    motor işte abi her derde deva
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    ya motorun arkasındaki adam bi acaip durmus ya

veee kaskı yok....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Böyle insanlar hala var demek ki

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Motorumla takip ettiğimi anladıklarında çantayı yol attılar. Takibi bırakmadım. Onları kaybedince polise haber verdim" dedi.
    Hırsızları tek başına mı yakalamayı düşünüyormuş? Onları gözden kaybetmeden önce polise haber verseymiş ya!
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Öncelikle kuryemize teşekküredelim.

Sonrada neden çalınan bir çantayı aldığını soralım.

Ve telsizden neden anons etmediğini soralım.

Cep telefonundanneden aramadığını soralım.

Ve kuryenin elinden nasıl olmuşta 4 teker kaçabilmiş onuda soralım.

Ben motoumla böyle bir olaya tanık olmuş olsam biryandan takip ederken biryandan da polisi arardım ve arabadan atılan o çantayı kesinlikle almazdım hatta ilgilenmezdim bile. Neticede içinden alacaklarını alıp işlerine yaramayanları bırakıp çantayı atıyorlar ( soyulanlar bilir ).
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben motoumla böyle bir olaya tanık olmuş olsam biryandan takip ederken biryandan da polisi arardım ve arabadan atılan o çantayı kesinlikle almazdım hatta ilgilenmezdim bile. Neticede içinden alacaklarını alıp işlerine yaramayanları bırakıp çantayı atıyorlar ( soyulanlar bilir ).
    Peeesss...
    Tamam teşekkür edelim.. peki ben sana birkaç şey soracam.

Adamın telsizi oldugunu nerden biliyorsun??
    Motosiklet'le giderken kii Resimdeki Motosiket YBR. O motosikletten bende kullanıyorum. kask takılıyken Nasıl Tlfn kullanılır?
    İnsaniyet namına gitmiş cantayı almış,polise vermiş.Bunda neden art niyet arıyorsun?
    Tamam suçlular yakalansın ama Çantayı almayacaksan neden takip ediyorsun hırsızları?

Arkadaşım bir olay da bu kadar art niyet aramana şaşırdım dogrusu. Dedektiflik bürosunda çalışıyor gibisin?
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Harbiden helal kardeşimize sosyal duyarlılık göstermiş.
    "Hayife kurye" bunada dikkat

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    koçum benim , kapkaç yapanı nerdeyse polis bile kovalamıyor .

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Tebrik ediyorum arkadaşı.. keşke herkes böyle insaniyet namına davranışlarda bulunsa...
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

neversoft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200
    helal olsun arkadaşa.dünyadaki tümmmmmmmmmmmmmmmm hırsızların ..... neysee.....

lewoonline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    arkadaşa helal olsun ama neden ben olsaydım şöle yapardım yada telsizle haber vermemiş ole yapsaymış daha iyi olurmuş deniyor anlamıyorum o an siz orda deildiniz ki
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    tebrik ederim helal olsun, kurye arkadaş canını tehlikeye atarak yapmış bunu

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    helal olsun o kuryeye tebrik ediyorum
    [B][COLOR="Red"]GAZLA UÇABİLİRSİN AMA FRENLE KONAMAZSIN[/COLOR][/B]::144::

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu yoruma diyecek tek kelime bulamıyorum

haberde konu olan kurye arkadaşı canı gönülden tebrik ediyorum elinden geleni yapmış

bravo
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Helal olsun canı yürekten cesaretini alkışlıyorum. Biz millet olarak duyarsızlaştık diye düşünmeye başladığımda işte beni utandıran bir örnek daha helal olsun.
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "İyilik yap, denize at.
    Balık bilmezse, Malik bilir"

diye bir laf vardır.

Menfaat beklemeden iyilik yapan herkese bu nedenle saygı duyarım.
    "kick start my heart"

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı msoysarac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peeesss...
    Tamam teşekkür edelim.. peki ben sana birkaç şey soracam.

Adamın telsizi oldugunu nerden biliyorsun??
    Motosiklet'le giderken kii Resimdeki Motosiket YBR. O motosikletten bende kullanıyorum. kask takılıyken Nasıl Tlfn kullanılır?
    İnsaniyet namına gitmiş cantayı almış,polise vermiş.Bunda neden art niyet arıyorsun?
    Tamam suçlular yakalansın ama Çantayı almayacaksan neden takip ediyorsun hırsızları?

Arkadaşım bir olay da bu kadar art niyet aramana şaşırdım dogrusu. Dedektiflik bürosunda çalışıyor gibisin?
    Sanırım yeterince açık konuşmadım ki yanlış anlaşılmalar olmuş.

Öncelikle o çantanın alınmama sebebi şudur. Bir kazazedeyi hastaneye götürsün insaniyen namına polis seni kazazedenin ifadesi de olsa bırakmaz taaki suçsuzluğuna kanaat etsin.

İçinde kıymetli her ne varsa zaten alınmıştır sen o çantayla elinde sahibine koşarken polis senin çalmış olma ihtimalini ortaya koyar ki bu da ayrı dert zaten içi boş alsan neyazar almasan nası lolsa bulan biri sahibine verecek ayrıca çantayı almakta başka bir zaman kaybı.

Motor kullanırken telefonla konuşmak ve aynı zamanda sigara içmek mokuryeler için sorun değil sen yapamayabilirsin ama yapanlar var ve çoğuda motokurye.

Ayrıca artniyetli değilim sadece neyapılmalı ne yapılmamalı konusunu değerlendiriyoruz.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Helal olsun abime.Bravo...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)