Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nokiasupersound’07 Genç Yeteneklerine Armağanı Motosiklet !

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L

nokiasupersound Yıldızlarına Albüm Geliyor!

2 yıldan bu yana yeni yetenekleri müzik dünyasına kazandıran nokiasupersound, 2007 projesinde katılımcılara müthiş ödüller veriyor. nokiasupersound’07 müzik projesinde başarılı olan 8 grubun şarkılarından oluşan albüm, 1 Eylül’de piyasada olacak! Genç yetenekler, albümün yanı sıra Ducati, BMW, Harley Davidson, KTM, Triumph ya da Vespa motosikletle de ödüllendirilecek. Katılımcıları oylayan Müzik Sesin Olsun "ahalisi"nden şanslı 3 çift ise yurtdışında 1 hafta tatil yapacak!

2005 yılından bu yana nokiasupersound aracılığıyla müziğe tutkun gençleri buluşturan Nokia, 2007 yılındaki projede daha da geniş kitleleri farklı müzik türleriyle bir araya getiriyor. nokiasupersound’07, gençlerdeki müzikal yetenekleri arıyor, buluyor, bağımsız müzik ruhuna uygun biçimde ödüllendiriyor.

Önce katıl!

nokiasupersound07’ye katılmak için 15 Haziran’a kadar,

www.muziksesinolsun.com/nokiasupersound/07/ adresine girip başvuru formunu doldurmak ve yasal uyarıları okuyup onayladıktan sonra, yine İnternet üzerinden MP3 formatında eserleri göndermek yeterli oluyor.

Sonra yarış!

nokiasupersound’07 projesine gönderilen eserler, Ön Denetleme Kurulu tarafından dinleniyor ve ön elemeyi geçenler www.muziksesinolsun.com’da duyuruluyor. Daha sonra ünlü aranjör Ömer Ahunbay, seçtiği 8 parçayı yeniden aranje ediyor.

Ve kazan!

Yeniden düzenlenen bu şarkılar daha sonra görücüye çıkıyor. 1 Eylül günü, bu 8 single’dan oluşan toplama bir albüm piyasalara, parçaların her biri için çekilen videoklipler ise http://www.muziksesinolsun.com/nokiasupersound/07/ sayfasına çıkıyor. Bu tarihten itibaren de "ahali"nin oylama süreci başlıyor.

Oylama sonunda seçilen En Cool Grup 1 adet Ducati, En Dinamik Şarkı 1 adet BMW, En Eğlenceli Grup 1 adet Harley Davidson, En Parlak Grup 1 adet KTM, En Karizmatik Solist 1 adet Triumph ve En Hip Video 1 adet Vespa motosiklet kazanıyor.

Bu yıl sadece projeye katılanlar değil, oylamaya katılanlar da mutlu oluyor! "Ahali"den 3 çift, New York, Berlin, Dublin, Londra, San Francisco ya da Paris’te 1 haftalık tatil kazanıyor.

Kaynak
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    bana bunu daha detaylı anlatırmısın tubis pls
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    hemen bi grup kuralım o zaman
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı black_dog_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana bunu daha detaylı anlatırmısın tubis pls
    Nasıl yani daha ne detayını istiyosun

Motosikleti
    ybr 250
    ınternetten baska bı kaynak yokmu calısmaları göndermek ıcın

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani daha ne detayını istiyosun
    yani şimdi biz şarkı mı söylice kazan mak için yada aa beste mi yapacaz
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    tlf'la pek haşır neşiriz ama müzik yapma konusunda bi okadar beceriksizim
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    gilera runner vxr 200
    Arkadaşlar Efeflow İzmirde cok iyi isim yapmıs bır rapcidir.HA.KA.FO ailesinin degerli uyelerınden bırıdır.Toprak Erenize Panic gibi İzmir de isim yapmıs rapcılerle ortak calısmaları vardır.İzmirli olması ve arkadasım olması sebebıyle sizlerden oy talep etmekteyim. Oy atın arkadaslarım oy verin Efeye Lütfen .

Bu arada Panic lakabını almış Oguzhan isimli Rapcıde bomba gibi gelmektedir.İzmirin barizbir ustunlugu vardur İstanbula karsı undergraund rapta..Panıc Toprak ve Erenize nın guzel bı sarkısının lınkını vereyım sıze

http://www.youtube.com/watch?v=jY_eUvM6ujs

bu rapcilerin tipleri neden böle komik :>
    ve merak ediyorum kapşonlu swetden baska giyecek giysileri yok mu

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi saniye noliyür burda...benim adamlarıma bi lafmı ediliyor..

bilirsin işte bir akım...Amerikan ekolü...emperyalizmide diyebiliriz...ben şahsen DOLAR simgeli bir kolye takmak isterdim...yaş geldi 30 a ama insanın canı çekiyor...özentilik vs...giyersem bana şeyleriyle güler millet ondan giyemiyorum...ulan çoluğun var çocuğun var bu ne kılık derler...

ben şahsen takım elbiseyle rap yapabilirim...mesela böyle bir şey yok...neden olmasın...şekilcilik bunlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de üstümde şuan kapşonlu tişört var Hatta yandan çizgili olması şart

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    Grup olalım Grup çikata Muz
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)