Asya Hero bayiler&servisler toplantısı 5-8 Aralık arasında Antalya Side Jacaranda Hotel'de 500 kişinin üzerinde rekor katılım ile gerçekleştirildi.

Yeni yıldaki marka ve modellerin tanıtımının yapıldığı toplantı fuar ve lansman tadında gerçekleşti. Türkiye genelinden hemen hemen tam katılımın sağlandığı toplantının bir çok sürprizi vardı.

Toplantıdan notlar ;

* Avrupa şampiyonu Toprak açık alanda yapılan stunt showu misafirleri büyüledi.

* Hero'nun 2 yeni modeli olan Karizma R ve Hunk toplantının sürprizi idi. Bu modellerin 2015'de Türkiye pazarına sunulması bekleniyor, ancak kesin tarih verilmedi. Misafirlerdeki beklenti Karizma modelinin 6.000 TL bandında satışa sunulması oldu.

* Asya gurubu markalarda ilk defa 500'ün üzerinde katılım ile rekor bir katılım sağlandı.

* Asya markasında yeni % 100 yerli üretim olan 3 yeni elektrikli araçlar sergilendi. Girişimcilik ödülü sahibi olan yüksek mühendis İsmail Berber yerli elektrikli araçların üretiminde Asya bünyesinde liderlik yapacak.

* Asya Hero bayilerine ilk defa filo kiralama yönetimi ile tanıştı. Bayiler 299 TL ile 2015'de filo kiralamaya başlıyor.

* Asya bayileri 2015'de satışa sunulacak olan yeni ATV ve UTV modelleri ile tanıştı.

* Gala gecesini motosiklet Hunk abisi olan Alparslan Apak sundu ve sürpriz hediyeler dağıtıldı.

* Gala gecesinde Kenya akrobasi gurubu muhteşem bir show yaptı.

* 900 metrelik parkur oluşturuldu ve tüm modellerin test sürüşü yapıldı.* 15 firma performans ve kaliteli hizmet ödülü aldı.