Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ramzey qm 250 piyasadan çekiliyormuş ?

Motovento
    REKLAM ALANI

ben bundan birkaç ay önce öz şanal mağazalarından ödemesi daha kolay ve daha ulaşılır olacağı için ramzey qm 250 satın alacaktım ancak yakın bi tarihte tam niyetlenip ödeme şekillerini konuşmaya gittiğimde ramzeyin artık motorlarını piyasadan çekeceğini ve artık satmayacağını öğrendim herhangi bir model için değil hepsi için geçerli sanırım bütün hayallerim yıkıldı valla inanamadım bilgisi olan varsa yazsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Ramzey QM250 yi artık satmıyor,ancak yedek parçası oldukça bol.Ben geçen sene motorumu Öz Şanal dan Ekim ayında satın aldım ve 2011 Nisan ayında da motoru mağazadan teslim aldım.Motorun ilk 300 ve 1000 km bakımları servisinde yapıldı ki bazı parçaları yine fabrika garanti kapsamında değişti.Şu an yine fabrikadan garanti kapsamında motorun ön maşa amortisör takımı gelecek.Yalnız bildiğim kadarıyla 2011 Aralık ayında Öz Şanal mağazalarının Ramzey marka motor satma yetki belgelerinin süresi doluyor.Belkide bu nedenle bu şekilde söylemişlerdir.Ama evet Ramzey artık QM 250 yapmıyor stoklarda bu yıl tükendi.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    ramzeyin motor pıyasasından cekılecegını hıc sanmam

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    çok üzülürüz şimdi
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)