Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Siz olsanız hangisini alırdınız_?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CbF 150
    Arkadaşlar aranıza en son düşen benim...
    1,5-2,5 arasında bir motor almak istiyorum
    cbf 150 almaktı niyetim....kullananlar harika bir alet diyor.yorumlarda harika
    sağlam,sessiz,denge full,az yakar,servisi yaygın bu paraya böyle bir motor
    nasıl yapılır gibi yorumlar okurken...benim gözüm Cbr 125 e kaydı..o da sportif ama bagaj olayı sıfır...çantada yakışmıyor
    bi araştırma yaptım kafam allak bullak oldu.
    ben motoru akşamları spora gidip gelirken .sonra avcılar-b.köy saile giderken kullanıcam yazında taş çatlasın 2-3 kere Edirne Eneze gitmek için kullanıcam yaklaşık 350 km bi yol.genel olark şehir içide deyil semt içi..çok mu fazla olur bu motor bilmiyorum..yeni yetme olduğuma öyle basıp gitmek derdinde deyilim ayağımı yerden kessin az yaksın(arabama göre) bide trafik bitiriyor adamı...
    neyse saadete geleyim .
    birkaç motor araştırdım parama göre fakat + larını - lerini yazarsanız sevinirim
    Ha o paraya benim tercihlerim dışında bi tavsiyenis varsa + larını ve - lerinide yazarsanız çok makbule geçer...

1-Ramsey Qm 250

2-Mondial 250 mct

3-Keeway light 150

4-Keeway super shadow 250

5-Skygo Sg-250-4

6-Kanuni tiger 250

7-Zealsun

8-Çelik motor crown 150

9-Borelli Ledow cxm 250 A

10-Gomoto victoria

Kullandığınız motorun marka ve modelini bi başlık açıp tavsiyelerinizi yazarsanız çok sevinirim..ŞİMDİDEN SAĞOLUN

(BOY 1,78 - 75 de kg)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    My Kawa..
    kardeş, ikinci el CBF 150 al, uzun yolda da, semt içinde de rahat rahat bin çin malı alıcaksan sıkıntılarınada katlanıcaksın.. motor işi şans işi bende mondial 150 zc var 0 aldım 5800 km oldu, 1 kez usta hatasından dolayı yolda kaldım onun dışında tık demedi, ama bazı arkadaşlarda 7000 kmye gelene kadar neler çektim bana sor diyor.. anlayacağın şans işi sen işini şansa bırakma, al ikinci el Japon mis gibi kullan.. Bende cbf bakıyorum..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    CbF 150
    bende o kanahatteyim.. yani daha doğrusu cbf çok met ediyolar

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    aklin yolu bir CBF 150
    bende regal raptor vardı mondial vardı cok sorun çıkardı
    cbf al arkana bakma derim
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    CbF 150
    izmirli izmir dedikleri kadar güsel mi:=)

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    skygo alırdım
    Mondial 250 mct kullanıyorum. iki motor arasında kalmıstım alırken.

Skyo go celik cant tubleks. mondial telli (ki teller kırılıyo) şişme teker.

skygo daha ağır biraz daha kaslı duruyo.
    Kanuni tiger biraz sport duruyor.
    regal raptor en cok tercih edilen ve bence de en hoş olanı ancak skygo ve mondial e göre pahalı.

(sırf telli diye mondialden az sogunum neden geçen kırıldı kayseride zor yaptırdım 3 günümü aldı ön + arka 70 tl param gitti )

çelik crown 150 tavsiye etmem kasaya göre motor kücük kalıyor. CBF 150 güzeldir honda ne de olsa sessiz uzun yolda yormaz seni fln. ama ben tipini cok sevmedim saydığın chopperlar daha gösterişli makineler.

Verimlilik / performans / sağlamlık istiyorsan honda cbf 150 veya cbr 125 (ya da yamaha ybr 125) al derim.

Ancak tipi güzel olsun dersen (ki göreceli kavramdır bu) saydığın chopperlar içinden 1-regal raptor -> 2-skygo -> 3-mondial öneririm .

cin mali da olsa motor eğer sen düzenli bakımlarını yapar iyi bakarsan o da sana iyi bakar fark nerde olur.
    cin mali 100.000 e kadar kullanırsın (atiyorum)
    hondayı 300.000 leri görürsün (atmasyon değerler)

ek olarak listede görmemişim Borelli Ledow cxm 250 A da iyi makine yanlış hatırlamıyorumsam V motor vardi ki performans için bu iyi birsey.

Mondial de misal gösterge sayısı az sadece kilometre ve birde ısık ile benzin azaldığını gösteren lamba var
    kaçıncı vitestesin devir nedir? benzin deponun kaçta kaçı gibi bilgiler yok. hayati önem taşımıyor ama acemilikte lazım oluyor (özellikle vites lambası)

Motosikleti
    honda-ınnova cbf 150
    2500 tl ye temiz cbf bulabilirsin.herkes methediyor.çinlilere bulaşma bence.

Motosikleti
    yok
    Hocam şimdiden alacağınız motor hayırlı olsun. ÖSS sınavında kararsız kalınan sorular için ne derler? "Eğer iki şık arasında kararsız kalırsanız, ilk seçtiğiniz şıkkın doğru olma ihtimali çok fazladır" Sende de olay aynen böyle. Sen zaten en başta doğru şıkkı seçmişsin

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    keeway super shadow
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    YUKİ YK150T
    bunların arasın da bir tercih yapmak gerekirse... keeway ss.250...
    :cat:[B]Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir[/B]:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler