Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kawasaki vulcan s almayı düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    eXcitinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    merhaba 2013 den beri motor kullanıyorum boy kısa olduğu için max 150 cc kullanabildim çin motorları sürekli tamir arızalarından sıkıldım
    gecen mağazaları dolaşırken kawasaki vulcan s gördüm boyu kısa tipi hoşuma gitti gezmek için ideal diye düşündüm.
    en son sym sempony 200i kullandım oda yüksek geliyordu boyu 120 max yapıyordu uzun yolda sıkıcı geliyordu
    vulcan s 650 sizce mantıklı olur mu ? şehir içi kullanım ve uzun yol için genel de şehir içi olacak.
    HusqM bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HusqM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna Svartpilen 250
    Merhaba, Vulcan S benim de aklımda var. Motoru kullanan arkadaşlar ya da Kawasaki kullanıcıları özellikle yedek parça, bakım ve aksesuar konusunda deneyimlerini paylaşabilirler mi? Ayrıca cruiser oturuş pozisyonundan dolayı uzun yolda insanı yorar mı?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kavawasaki Vulcan S'te kullanılan blok neredeyse 20 senedir Er6 F/N , Ninja 650, Z 650, Versys 650'de kullanılan bloğun modernize edilmiş halidir. Bakım ve sarf malzemesi anlamında Türkiye'de her şeyi bulabilirsiniz. Aksesuar konusunda da Aliexpress'te envai çeşit ürün var. Motorun çok spesifik bir parçasına ihtiyacınız olursa ve Türkiye'de bulamazsanız https://www.pieces-kawa.com adresinden iğneden ipliğe her şeyi 2 haftada kapınıza getirtebilirsiniz. Ben geçmişte 2008 Er6F için oksijen sensörü ve sağ pandizot getirtmiştim.

Oturuş pozisyonunun rahat olduğunu tahmin ediyorum ama uzun yolda bence rüzgardan gol yersiniz.
    HusqM bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Hemen hemen tüm cruiser'larda olduğu gibi arka amortisör yok gibi bir şey; yol koşulları idealken sıkıntı olmayabilir ancak idealden uzak çukurlu tümsekli arnavut kaldırımlı vb. yollarda sırtınızı belinizi çok zorlar ve rahatsız hissettirir.
    HusqM bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Taş gibi motor.ayrıca segmentinde tek en azından tr de tek.görüntüsü efsane ötesi bu kadar güzel olabilir bu kadar kaliteli olur.yakın arkadaşım 20bin km kullandı hiç bir sorun yok zincir bile orjinaldi.aksesuar aliexpres vardır tr de aksesuar işi bitti.patpat bekliyorsan egzosu boşa bekleme spor bir blok var sesi ama daha ağırkanlı çalışıyor.efsane motor 10 yıl olacak 1 tane güncelleme almadı motor abs model alın.alternatif tam değil ama yamaha xv950 modelinede bakabilirsiniz
    HusqM bunu beğendi.

HusqM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna Svartpilen 250
    Teşekkürler bilgiler için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)