Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS K-Light 250 vs Mondial Nevada

Motovento
    REKLAM ALANI
    brigantes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Merhaba arkadaşlar, rks böyle bir motor getirmiş. Görüntüsü çok hoşuma gitti ama servis vs nasıldır ? Parça sıkıntısı falan yaşanır mı ? Açıkçası rks bildiğim bir marka değil. Diğer tarafta mondial nevada var fiyatı 30 k daha düşük ama ah o egzos, bütün görüntünün içine ediyor bana göre. Yorumlarınızı bekliyorum...
    Ayı bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150MR Vulture(2016)
    Muhterem kardeşim;
    Kesinlikle Nevada 250 almalısın.
    Gerekçeleri:
    1)Nevada 26kg daha hafif.
    2)Nevada 38.245tl daha ucuz.
    3)Klight 16nm/7500rpm tork üretirken, Nevada 18.50nm/6000rpm tork üretir.Yani Nevada Klight'ı düzde, rampada yer.Her türlü daha az yakar.Hem daha hafif hem de daha düşük devirde daha yüksek tork üretiyor.
    4)Nevada'da iki kişi rahat otururken, Klight'te artçı küçük kalçalı seçilmeli.
    5)Mondialde müşteri hizmetleri profesyonel ve ilgilidir.Servis sorununuzu halletti mi diye günlerce ararlar hatta.Rks ve Kuba'da müşteri hizmetlerinin telefonu müşterinin yüzüne kapattığı, azarladığı durumlar bile vardır.Çinlilerde Mondial harici hiçbir markanın servis, yedek parça, müşteri hizmetleri profesyonel seviyeye ulaşamadı.

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı brigantes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, rks böyle bir motor getirmiş. Görüntüsü çok hoşuma gitti ama servis vs nasıldır ? Parça sıkıntısı falan yaşanır mı ? Açıkçası rks bildiğim bir marka değil. Diğer tarafta mondial nevada var fiyatı 30 k daha düşük ama ah o egzos, bütün görüntünün içine ediyor bana göre. Yorumlarınızı bekliyorum...
    Nevada'yı savunmak için demiyorum. Sadece fotoğraflarına baktım, K-Light ve Nevada'nın egzozlarını "al birini vur ötekine" (tommygun'ın lacivert ve b.k temalı bir benzetmesi vardı, aklıma gelmedi.)
    Aradaki fark ne, ben gerçekten çözemedim.

tommygun bunu beğendi.
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı zileliorhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nevada'yı savunmak için demiyorum. Sadece fotoğraflarına baktım, K-Light ve Nevada'nın egzozlarını "al birini vur ötekine" (tommygun'ın lacivert ve b.k temalı bir benzetmesi vardı, aklıma gelmedi.)
    Aradaki fark ne, ben gerçekten çözemedim.

https://i.hizliresim.com/3d9sysi.jpg

https://i.hizliresim.com/k0vosn6.jpg
    Orhan Abi maalesef chopper, cruiser sevenler çok şanssız. Commuter, naked, touring, adv kadar bol alternatifleri yok. O nedenle kılı kırk yarıyorlar.
    zileliorhan bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)