Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tavsiyelerinize ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba şuan 2 soru arasında gidip geliyorum ve bu konuya hakim ve bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum..

Bu motor uzun süredir satılmaya çalışılıyor sizce bu fiyatı hak ediyor mu ? ve başlangıç için sizce nasıl ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...90788787/detay

Bunun dışında şu motoru al ve custom yap gibisinden öneri alabilirim.

Ekstra : Anvil custom hakkında yorumlarınızı alabilir miyim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Custom işleri böyle.. Benim şahsen hoşuma giden bir durum değil. Motorun orjinal hali Keeway Supershadow.
    Custom yapılan her motor için aynı şeyi düşünürüm; custom yapana kadar / alana kadar, o paraya daha iyi ve daha yüksek ccde bir motor alırım şeklinde düşünüyorum.. Custom olayı fazla bireysel bir olay, sen custom yapılan bir motora taparsın, benim kusasım gelir.. Yani alıcısını bulman oldukça zor..
    Eğer ben bu motoru kesinlikle satmıycam hızı ccsi vs. umrumda değil diyorsan orası senin bileceğin iş, custom yapıcaz diye bazı motorların neslini tükettiniz yeminle.. Bi tane doğru düzgün shadow 600 kalmadı.. Ne de güzel bi motor halbuki..
    Sorularına geleyim; fiyat olayı tamamen sana kalmış, bu adam 5 de isteyebilir, 20 de..
    Başlangıç için Cruiser tipi motorlarda 250cc gayet uygun..
    Ben de sana kafama takılan 2 soru sorayım;
    1-Aldıktan sonra satmayı düşünecek misin ?
    2-İlanın yayın tarihini gördün mü ?
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

söylediklerin gerçekten doğru custom yapmak amaçlı maffedilen motor sayısı oldukça yüksek.Benim korkumda bunların arasında yer almak hem maddi hem manevi zarara uğramak.

sorularına geleyim.

1:Custom bir motora sahip olursam rahat bir 5 senesi var fakat ondan sonra fikirlerim değişebilir bu konuda bir garanti veremem.

2: Evet tarih dikkatimi çekti o yüzden uzun süre dedim yanlış hatırlamıyorsam ilan güncellendi.
    uzun süre deme sebeplerimden biride fiyat ve tasarım olarak bence gayet iyi ve yaz ayındayız hala duruyor olması beni şaşırttı açıkcası.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Karar verecek olan sensin neticede o paranın yarısını motora yarısını customa veriyosun..
    Bu sana mantıklı geliyosa al tabii..
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)