Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Avenger Street 150 VS PULSAR 200 NS

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamun aleyküm arkadaşlar aslında pulsar 200NS almayı planlarken aklım bir anda cruiser model olan avenger street 150 ye gitti öğrenciyim ve ilk motorum olacak cruiser tarzı motoru daha rahat gezebilmek için düşünüyorum. Muğlada okuyorum gezecek yer çok. bide avenger ve pulsar uzun yolda nasıl olur sizce istanbul muğla arası uzun yol yapmayıda düşünüyorum. Bu konuda görüşlerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    supersamo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 150
    uzun yol yapacaksan 200NS bence hocam. Hem su soğutma hem yüksek cc Muğlanın 40 derece sıcağında Avenger şişme yapar gibime geliyor hava soğutmalı sonuçta

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Kesinlikle NS 200 su soğutmalı olması büyük avantaj sıcak bir şehirde.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    ikiside ayrı motor bugün gördüğüm kadarıyla street 150 gerçekten heybetli motor ama gidip te o motora 150cc koyacaklarına 200 cc koysalardı kapış kapış giderdi

hava soğutmalı olmasından korkmuyorum aslında ybr125esd ile istanbuldan japonyaya giden adamlar var parça kalitesi nasıl acaba parçaları ucuz mu yakıt tüketimi nasıl bunları merak ediyorum daha çok

Yakıt tüketimleri düşük ve parçaları japonlara göre uygundur bajajların. Tercihim 200 ns olurdu. Avenger dan çabuk sıkılırsın ve 2. el piyasası henüz oluşmamış bir motor.

Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumlar gayet güzel ama piyasası oluşmamış ve henüz yeterince yorum yok o yüzden yaz bitene kadar beklemeyi düşünüyorum

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Ben de bi ara bu iki motor arasında düşünüyordum, yukarıda bi arkadaşın dediği gibi avengere 200 cc taksalarmış iyiymiş tereddütsüz alırdım. Avengerden 150 cc olduğu için ns200 den de istop etme problemi olduğu için vazgeçtim.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Almak istemezsin anlarımda, 2016 modeli 4.bin km kullandım. Şu motor bi bende stop etmedi. En kısa sürede servise sorarım.

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almak istemezsin anlarımda, 2016 modeli 4.bin km kullandım. Şu motor bi bende stop etmedi. En kısa sürede servise sorarım.
    Sen şanslıymışsın o zaman bende de o şans olacağını bilsem alırdım ama şikayeti olan çok insan var bildiğim sadece forumdan değil çevremden de.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikiside ayrı motor bugün gördüğüm kadarıyla street 150 gerçekten heybetli motor ama gidip te o motora 150cc koyacaklarına 200 cc koysalardı kapış kapış giderdi

dostum aslında 220 cc olanıda var ama kuralkan bence onu değilde bunu getirmekle yanlış yaptı. belli olmaz bakarsın onuda getirirler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)