Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HONDA SHADOW VT 750 1998 MODEL V MOTOR SORUSU

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda vt 750
    Arkadaslar herkese merhaba V motorlarda tek silindir piston segman yapılırmı? yoksa senkron tutturmak ıcın ıkısını bır mı yapmak gerekır ağer fikri olan varsa yorumlarınızı beklıyorum teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Senkrondan ziyade birinde kompresyonun fazla olması diğerinin az olması çalışmada illaki problem yaratır. Ama düz mantık olarak düşününce bu pistonlar aynı kranka bağlı aynı anda çalışıyor. Aşınma birinde fazla oluyorsa Sorun o silindirdeki piston sekmanda değildir. Mutlaka başka yerlerde de arızalar vardır. Bana kalırsa takım olarak değişmek gerekir.

Motosikleti
    honda vt 750
    Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senkrondan ziyade birinde kompresyonun fazla olması diğerinin az olması çalışmada illaki problem yaratır. Ama düz mantık olarak düşününce bu pistonlar aynı kranka bağlı aynı anda çalışıyor. Aşınma birinde fazla oluyorsa Sorun o silindirdeki piston sekmanda değildir. Mutlaka başka yerlerde de arızalar vardır. Bana kalırsa takım olarak değişmek gerekir.
    arka sılındırle ılgılı aklınıza gelebılecek butun olcumler vs yapıldı hıc bır sekılde sıkıntı yasamadık ama on sılındırde problem var adı lazım degıl manısada bu usta baya bı ısım yapmıs burda egedede en ıyılerden bırısı göya ha bırde babamın arkadası kendısı bana bu motoru tavsıye ettı herseyı ıle temız falan fılan akhısardan simsarın birinden aldık motoru ön silindirden reno pistonu cıktı bu yuzden revizyona gırdık şimdi motoru adam etmeye calısıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)