Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HYOSUNG GV250 AQUİLA Tavsiye..

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var. Hyosung gv250 Aquila size göre tercih edilebilecek bir motor mu? 2010-2015 modelleri arasında.. Birde yakıt olayı nasıldır ve uzun yolda kullanılabilinir mi dayanıklı mı ? sizden rica farklı farklı konuşan çok oluyor,net bilgi yazarsanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumlarda okuduğum kadar güzel diyorlar lakin kuralkan hyosung ile anlaşmayı fesh etti şuan üniteks ile anlaşmış durumda servis bakımından araştırmanı tavsiye ederim eski malları için üniteks kuralkana top atıyormuş, kuralkan ünitekse
    forumda bu nedenden dolayı mahkemelik biri vardı
    bu bilgiler sadece forum üzerinden öğrendim bilgilerdir kullanıcıları yorumlarsa daha iyi olur

sevgili shooter1 ilginiz için teşekkür ederim daha detaylı bilgiye ulaşırsanız bana geri dönüş yaparsanız bu konu ile ilgili çok sevinirim..

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    sıfır aldım 1 yıl 9000 km gv250 kullandım beni hiç üzmedi yalnız elektrik aksamı sıkıntılı artı servis sıkıntısı var motordan anlayan usta çok az hele enjeksiyonlu olursa anlayanı yok

Servisler değişti eski servisleri artık ilgilenmiyor yeni servisleri de tecrübesiz haberin olsun

Motosikleti
    Honda 650F
    Binmeyen sallamış durmuş. Hiç bir servis sıkıntısı yok. Hem yetkili olarak hemde özel servis olarak.

binen biri olarak söyleyeyim - kanuni servisleri hala bakıyor ama garanti faslında değil tabii ki. ellerinde parça varsa kullanıyorlar yoksa sen bulacaksın onlar takacak. ama eğitimini vs almış ustalar bu servislerde var. motor iyi - 250cc de alınabilecek en iyilerden birisi. ikinci eli de güzel. kolay gelsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)