Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150 lik bir cruiser almayı düşünüyorum - Bilgi sahibi olanlar lütfen yardımcı olsun.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisan-Lifan LF 250
    Herkese merhaba. Adım Emir, Antalya'da yaşıyorum. 150'lik az yakan ucuz bir cruiser almayı düşünüyorum. Bu temmuzda ehliyet sınavına giricem. Öyle hız tutkum vs. yok sadece altıma yakışacak ağır başlı ve kısa mesafe gezmek için bir motor arıyorum. Forumlarda öneri konularındaki çoğu markaya baktım. En mantıklısı Regal Raptor DD 150 geldi ama çin malı olduğu için pek bir güven duyulmuyor normal olarak. Fakat öğrenciyim ve yazın çalışıyorum dolayısıyla bütçem kısıtlı ve bayağıdır chopper - cruiser sahibi olmayı istiyorum. Öğrenci olduğum için de hem fiyat olarak düşük hem de az yakan bir motora ihtiyacım var. 1.80 boy 88 de kilom var, bazı yerlerde kilo sıkıntı olur 150 lik bu tarz motorları hantal yapar falan diyenler var da ben motora genelde yalnız bineceğim için sorun olmaz diye düşünüyorum.

250 lik motorlara da baktım ama hem başlangıç seviyesinde olduğum için hem de maddi açıdan sııntım olduğu için pek fazla düşünmüyorum. 150 cc güzel cruiser modelleri varsa başka iyi olan söylerseniz sevinirim. Çok fazla hız yapmiycam ve temiz kullanıcam sadece motor beni yolda bırakmasın, rezil etmesin yeter.

Şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende yazıldimda ehliyete temmuz çok erkene vermişler bana en erken eylül de direksiyon sınavına verdiler ne zaman kayıt oldun?

Cevaba gelince düzgün 150lik motor yok kuba sl200 al en rağbet göreni o bende onu alıyorum bu yaz

Motosikleti
    Bisan-Lifan LF 250
    Tanıdık var. Bilirsin bu bu ülkede işler hep böyle yürür

Yok duydum bir kaç tane daha ama aklıma gelmiyor şimdi

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    cruisere çok benzemesede mondial mr 150 vulture modeline bir bak istersen, kullanan arkadaşlarım var genel olarak memnunlar.

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Keeway Superlight. Ama biraz Light kaçabilir. Keewayin biraz heybetli ve 150cc olan bir cruiserı daha vardı.

Tanıdıkla ne alakası var kardeşim sınav tarihlerini meb belirliyor resmi tarihlerdir bunlar.ha tanıdık ulaştırma bakanın varsa bilemem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler