Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Chopper Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba ,

Bu benim sitede ilk mesajım. Öncelikle hepinize selamlar. 20-21.000 değerinde bir otomobilim var. Satışa koydum ve iki üç gün içerisinde satılır diye tahmin ediyorum. Yaklaşık 2-3 haftadır ciddi derecede motorsiklet sevdam oluştu. 21 yaşındayım. Hız düşkünü değilim fakat görünüme önem veren ağırbaşlı bir kişiliğim var. Bu yüzden kendime görünümü güzel bir motor alarak başlamak istiyorum. İlk başta ayırmak istediğim bütçe max 3500-4000 civarı. İnternette SAhibinden.com da araştırdığımda Chopperlar çok hoşuma gitti. Bir tane Kanuni Tiger 250 hoşuma giden motorlar arasında. Yaklaşık 2500 TL civarına anlaşmak üzereyiz. Motordan pek fazla anlamadığım için sizlerede danışmak istedim.
    Motorun bilgilerini aşağıda yayınladım. Motor ehliyetimi yeni alacağım yani haliyle ilk kez motora biniyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Marka Kanuni
    Model Tiger 250
    Tipi Chopper / Cruiser
    Yıl 2006
    Km 8.500
    Motor Hacmi 126 - 250 cm3
    Motor Gücü 25 hp'e kadar
    Silindir Sayısı Tek Silindir
    Vites Manuel
    Renk Çift Renk
    Kimden Sahibinden
    Takas Hayır
    Durumu İkinci el

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı Tolgahanozka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ,

Bu benim sitede ilk mesajım. Öncelikle hepinize selamlar. 20-21.000 değerinde bir otomobilim var. Satışa koydum ve iki üç gün içerisinde satılır diye tahmin ediyorum. Yaklaşık 2-3 haftadır ciddi derecede motorsiklet sevdam oluştu. 21 yaşındayım. Hız düşkünü değilim fakat görünüme önem veren ağırbaşlı bir kişiliğim var. Bu yüzden kendime görünümü güzel bir motor alarak başlamak istiyorum. İlk başta ayırmak istediğim bütçe max 3500-4000 civarı. İnternette SAhibinden.com da araştırdığımda Chopperlar çok hoşuma gitti. Bir tane Kanuni Tiger 250 hoşuma giden motorlar arasında. Yaklaşık 2500 TL civarına anlaşmak üzereyiz. Motordan pek fazla anlamadığım için sizlerede danışmak istedim.
    Motorun bilgilerini aşağıda yayınladım. Motor ehliyetimi yeni alacağım yani haliyle ilk kez motora biniyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Marka Kanuni
    Model Tiger 250
    Tipi Chopper / Cruiser
    Yıl 2006
    Km 8.500
    Motor Hacmi 126 - 250 cm3
    Motor Gücü 25 hp'e kadar
    Silindir Sayısı Tek Silindir
    Vites Manuel
    Renk Çift Renk
    Kimden Sahibinden
    Takas Hayır
    Durumu İkinci el
    bence daha yeni modellere bakmanda fayda var. yine kendi düşüncemdir o motorun %90 ihtimalle kilometresi değiştirilmiş. 9 yıllık motorun 8500 km'de olması biraz imkansız gibi duruyor. şekil şemal olarak diyeceğim yok gerçekten beğenirim görüntüsünü. sana tavsiyem 2010-2011 ve sonrası motorlara bakman olacak. şu sıralar bayağı revaçta (chopper olarak) kuba superlight 200'e bakabilirsin sıfırı 6000 tl civarı ikinci ellerinide 3500-4000 civarlarına bulabileceğini düşünüyorum. imkanın varsa regal raptorlarada bak derim kanuniye göre çok daha randıman alırsın ve büyük ihtimalle almayı düşündüğün tiger'ın son sahibi sen olursun gibi bir düşüncem var ama kısmet bu satmaya kalktığın anda satılabilir lakin ihtimali düşük.

bu arada koruma ekipmanlarına para ayırdınmı yada aldınmı hepsinden önce ehliyetin varmı? (ayrıca chopper'a biniyorum deyip kafana yoğurt kasesi (nazi kask diyorlar) takmada ne yaparsan yap çünkü o kasklar sadece polisten korur başkada bir işe yaramaz.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    nines'in yazdıkları doğru. Motorun fotoğrafını ve ilan açıklamasını da eklersen daha detaylı bilgi verebiliriz. Hatta direkt linkini koy sen

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Kanuninin satıcısı kask ve korumalıkları ile satıyor yani hepsi içinde bu fiyat. Ama tabiki benimde en önem verdiğim şey korumalık. Onların fiyatı ne kadar olursa olsun alırım. Ankara'da oturduğum için Ankara'da bir motorsiklet bakıyorum. Şuanda araştırıyorum. Sizin gibi tecrübeli arkadaşlar sayesinde bir an önce bulabileceğimi düşünüyorum. Kuba Superlight'a baktım güzel motorlar. Araştırıyorum. Ankara'da denk getirebilirsem iyi olacak. Başka önerileriniz varsa onlarada bakmak isterim. Çünkü çok fazla motorsikler markası var ve birçoğuda bişeye benzemiyor. Tabi çoğuda çin fln.

Motosikleti
    Skygo 250-4
    hocam motorun yanında kask koruma aksesuar bilmem ney verenlere hiç bakma derim. Çünkü başta kask olmak üzere neredeyse bütün koruma ekipmanlarının ömrü 1 kazadır. Yani 1kaskla veya bir dizlikle 1kere kaza yaptığın zaman 2. kazada allah korusun aynı korumayı bekleyemezsin bu konuda Barkın abinin vidyosunu izlemeni tavsiye ederim http://www.altinelbiseliadam.com/kask-konusu/ motorsiklet konusunda 2. el alınacak tek şey motorun kendisidir bu gibi hikayelere gelme derim. Bütçeni düşür daha düşük bir motor al ama korumadan ödün verme hayat zevklerden ön planda olmalıdır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler