Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Chopperdan anlayan arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    mrb. 1,5 sene once bende aynı arayış içindeydim kendimce yaptıgım arastırmalar sonucu gv 250 de karar kıldım ve hiç bır sorun yasamadım.Regal lerın goruntusu çok guzel fakat kullanıcıları çok memnun değil Çin malı ve yamahanın viragosu gıbı chopperlar da yaşları ve km.yuzunden cazıp gelmemişti. Üstelik degerlendırebıleceğin 10600 liraya sıfır bır gv 250 alma sansında var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    regallerin genel problemi o,2.vites dişlisinde fabrikasyon problem olduğu için servisde ücretsiz değişim oluyor,gerçi bu her regalde yapmıyor ama arada çıkıyor tabi.Kullanması zevkli bir motor,bende alacakdım ama bütçem yetmemişdi,kuba superlight 200 aldım,memnunum.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Artes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daytonalardada sıkıştırında boşa düşüyormuş sanırım forumlardan okuduğum kadari ile biliyorum...

beni rahatsız eden kısmı madem böyle sıkıntı var topla abi motorları yap bu işi, niye kullanıcıyı-müsterini uğraştırıyorsun ki...
    Hocam Mercedes mi bu Volvo mu? Toplar mı adamlar o kadar motoru. Hele burası Türkiye...
    Bir de hepsinde çıkmıyor sıkıntı, bazılarında var. Yinede bir çin markasından beklenmeyecek şekilde garanti kapsamında onarımını/değişimini yapıyorlar. Arkadaşın durumuna şahit olmasam inanmazdım, kullanıcı hatası deyip müşteriye iteklerler diye düşünürdüm ama şahit olunca anladım ki yapıyorlar garantiden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Alıntı blackarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb. 1,5 sene once bende aynı arayış içindeydim kendimce yaptıgım arastırmalar sonucu gv 250 de karar kıldım ve hiç bır sorun yasamadım.Regal lerın goruntusu çok guzel fakat kullanıcıları çok memnun değil Çin malı ve yamahanın viragosu gıbı chopperlar da yaşları ve km.yuzunden cazıp gelmemişti. Üstelik degerlendırebıleceğin 10600 liraya sıfır bır gv 250 alma sansında var
    GV250 injeksiyonludur ve cruiser sesi çıkmaz ondan, enazından öyle gördüm ve okudum. Fiyatı da 12,559 TL + Plaka = 13,000 TL.http://www.hyosung.com.tr/karsilastir/3 Kendi sitesinden fiyat bilgisi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

china lardan uzak dur... japon bulamazsan gv250...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Regal Raptor dahil tüm Çin malı motorlar sıfır da olsa başını ağrıtır. Raptor sadece diğerlerine göre daha güvenilirdir.
    Ben de cruiser'la başladım. Kullanmayı bilmiyordum. 5 sene önce ekipman hariç 5 bin TL bütçem vardı. Ve gittim 2. el GV 250 aldım. İyi ki de almışım dedim sonradan. Ha sıkıntı çıkarmadı mı? Elbet çıkardı. Ancak küçük çaplı sorunlar oldu hep. Kilometre teli koptu, stop lambası bozuldu vs.
    Çin malları ise böyle değildir. Tam bir piyango. Ne çıkacağını kestiremezsin. Forumu oku, çin malı x marka bir motordan bir kullanıcı yaka silkiyorken diğer baş tacı ediyor. Ancak GV forumunu okursan, sıkıntılar genelde aynıdır.
    Umarım kendin için doğru olan seçimi yaparsın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler