Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hyosung GV 250 Japonlardan pahalı !! ispatlı !

Motovento
    REKLAM ALANI
    mezarkabulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 350 SPT ENDURO
    HYOSUNG GV 250 BAYİ FİYATI : 12.000 TL !!!!!!!!!!!! 12.000TL !!!!!!!!

Arkadaşlar bir an evvel bu duruma tepki göstermeliyiz işte acı ama gerçek tablo , isbatı aşşağıda.. Mükemmel kalite markalarda aynı cc hatta daha güçlü ve japon fiyatları ortada !!!

YAMAHA

x city 11.900TL
    x max 11.900TL
    ABS max 12.900TL

SUZUKİ

İnızuma 250 12.000TL
    Burgman 250i 12.000TL

HONDA
    CBR 250 R 12.900tl
    CRF 250 L 12.000tl

SYM

sym evo250i 11.500TL
    joy max 11.900TL
    Wolf SB 250 NI 10.900TL

Hyosungunda kaliteli olduğunu biliyoruz ancak işin gerçeği Bu markalar SERVİSİ mükemmel kalitesi EN ÜST DÜZEYLERDE JAPON motorsiklet markaları ve bu fiyatlar sıfırlarının fiyatları aynı zamanda markanın kendini kanıtlamış modelleri.

ŞİMDİ BOMBA GELİYOR : Hyosungun katagorisinde yarıştığı markaların fiyat listeleri :AŞŞAĞIDA.

DEALİM 250 daystar : 9.600TL (KORE MALI ÜSTÜN KALİTE 25Hp 10.000rpm tork sulu soğutma ,enjeksiyonlu)

RKS 250 cruiser : 7.300TL (MACAR MALI kaliteli, enjeksiyonlu ve ön arka cift diskli )

LİFAN LF 250 B : 6.500TL

REGALL RAPTOR 250CC : 7000TL ile 8.500tl arası

Arkadaslar işte gerçekler bunlar artık yorum sizin. tabiki hyousung kaliteli güzel bir motorsiklet fakat gözü kapalı savunmayalım japonlarla kalitede konforda serviste yarışamayacağı aşıkar ama fiyatta neredeyse onlardan bile pahalı

EL İNSAF YA EL İNSAF !!!!!!

SİZLER İÇİN DOĞRULARI ARAŞTIRIP SUNDUM
    umarım yardımcı olabilmişimdir. SAYGILAR !
    drfettah, Ahmetbahadır ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    yanlış anlama ama neden bu kadar üstüne basa basa sabahtan beri gv 250 pahalı diyorsun 1 tane konu aaçtın anladık diğer konularada yazmışsın onuda anladık eee bi daha niye aynı başlık aynı konu gv 250 alıcanda kanuni bunları görür fiyatı düşer ölemi alırım diyorsun nedir yani madem bu kadar pahalı beğenmiyorsun dealim al madem aynı olduklarını iddaa ediyorsun güç olarakta bu ısrarın sebebi ne yani yeni çıkmış bir modelde değil yakında da üretimi durur yada modeli değişir zaten
    cenkito ve hakanuygun bunu beğendiler.

disturbed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi servisi kalitesi mukemmel japon kısmı sallamasyon olmuş. Yok 1965den beri parça bekliyom, yok usta motorumdan parça çaldı, yolda kaldım,vs. Orneklerini japon motorlarda çok daha fazla gorduk forumda. Hyosung kullanıcısı az gerçi. Onların bildiğim en onemli sorunu krank yarmaca. Onun da devir kesicisi olmadığı için diyollaa.

Hyosun japon kadar olabilir Mİ ACABA dedirtiyor arada. Ama en iyi ihtimalle aynı kalitededir. Fazla değildir.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    2008 den sonra devir kesici geldi hyo lara bence gayet iyi bir motor maddi durumum el verse driftten hyo ya geçiş yapmak istiyorum tabi bu ögrencilikle zor ama neyse

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    japon dediğiniz inazuma nın hondanın şase demirlerinin üzerine baktınız mı acaba ? made in ne yazıyor?
    acaba gv 250 neden pahalı bence biraz düşünüp ondan sonra konuşmak lazım.
    bu arada 250 ccye o kadar para verilmek bana da mantıksız geliyor bunu da belirteyim.

Motosikleti
    haklısınız konuyu kaydetmediğini zannederek tekrar tekrar yükledim meger her seferindede kaydediyormuş ! bunun için özür dilerim ..

.. ama sunu anlamıyorum neden arastırma yapmış bir kardeşnizi teşfik edeceğinize , tepki gösterip fiyatların fırlamasını engelemeye calışacağımıza, fiyat düşerler diyemi uğrasıyorsun gibi şeyler yazıyorsunuz anlam veremiyorum.

Ben birilerinin sesi olduğumu düşünüyorum sonuçta bir cok forumda hyosung çok pahalı olduğuna dair fikirler var. birisi bu fikirleri paylaşmalı ve gerçekleri yazmalı..

Ben gördüğüm sorunu deşifre ettim o kadar basit. Fikirlere saygılıyım fakat kullanılan dile özen göstermek gerek diye düşünüyorum. SAYGILAR

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı mezarkabulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısınız konuyu kaydetmediğini zannederek tekrar tekrar yükledim meger her seferindede kaydediyormuş ! bunun için özür dilerim ..

.. ama sunu anlamıyorum neden arastırma yapmış bir kardeşnizi teşfik edeceğinize , tepki gösterip fiyatların fırlamasını engelemeye calışacağımıza, fiyat düşerler diyemi uğrasıyorsun gibi şeyler yazıyorsunuz anlam veremiyorum.

Ben birilerinin sesi olduğumu düşünüyorum sonuçta bir cok forumda hyosung çok pahalı olduğuna dair fikirler var. birisi bu fikirleri paylaşmalı ve gerçekleri yazmalı..

Ben gördüğüm sorunu deşifre ettim o kadar basit. Fikirlere saygılıyım fakat kullanılan dile özen göstermek gerek diye düşünüyorum. SAYGILAR
    kardeş yazdıgımı bir okun sonra biraz düşün anlarsın neden pahalı oldugunu. yada neden onların daha ucuz oldugunu.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Konuyu canlandırdığın teşekkürederim. Bakış açın doğruve haklısın; ama herşey bir yana 650cc ABSli bir TENERE nin bile sıfır bayi fiyatının 21.000TL olduğu gerçeğine bakarsak ki aralarında cokca CC ve teknoloji farkı var TENERE ömürlük motordur ve DÜNYAYI GEZİYORLAR bu motorla.. 250cc cruiser clasmanında hyosungun ciddi anlamda 12.599tl lik rakamı ile pahalı olduğu gerçeğini görmezden gelemeyiz. !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Amacın ne anlamadım. Fiyatını vermiş olduğun bazı motorların konu ile ilgisi bile yok. Xmax burgman gts evo gibi scooterlar ile gv250 karşılaştırılamaz. Ayrıca burgman 250 değil 200cc dir. Neyi ispatlamış oldun o da belli değil. Her malın bir fiyatı ve alıcısı olabilir, beğenmezsen almazsın. Sana göre pahalı belki başkasına göre ucuz.

Amaç çok farklı belli. Hadi araştırma yapıyorsun bari dügün araştırma yap. Verdiğin fiyatların genel ile alakası yok bu bir. Kalkıp bunu önüne gelen her konuya yazmışsın, buda forumda kirlilikten başka bir şeye yaramaz. Kalkıp eski üye olduğundan bahsetmişsin bir konuda o zaman sen yapma bari bunu. Onu da geçtim karşılaştırma yaptığın motorlara bak hocam. Yine yazdığın yerlerden birinde onda da radyatör var onda da var demişsin. Demekki aynı seviye diyosun. Ya yapma gözünü seveyim senin gibi "yılların cruiser" kullanıcısına yakışıyomu öyle cahil tanımlamalar yapmak. Regal raptor da da radyatör var oooo oda aynı o zaman... Hayır her şeyi geçtim bir tek konu aç yaz, derdin ne ki insanların neredeyse yıl geçmiş konularını hortlatıp kirlilik yaratıyosun ? Ana sayfa senden geçilmiyo resmen AYIP ya!

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    GV 250 PAHALI DIYORSUN AMA JAPONLARDAN VERDIGIN ORNEKLERIN HICBIRI GV250 KLASMANINDA TARZINDA DEGIL

GV 250 SU ANDA ULKEMIZDE BU CC DE EN IYI MOTOR KENDI TARZINDA CUNKU BASKA MARKANIN MOTORU YOK OZELLIKLEDE JAPONLARIN BUDA ULKEMIZDE PAHALIYA SATILIYOR BU YUZDEN BENCE GAYET DOGAL BENDE SATICI OLSAM BUNU DEGERLENDIRIRIM.

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    dostlar kardeşler, her marka makineyi kullanmışımdır. hiçbirinin avukatı değilim. tartışılan konu, bence hatalı açılmış. niçin motosikletler ülkemizde böyle pahalı denmeliydi.bunların tartışılması lazım. gv250 evet güzel makine, gidişi yakışı gücü vs. ben biraz yaamaha hayranıyım eskiden beri, yanlı konuşmayım keşke aynı segmentte başka alternatiflerimiz olsaydı. düşük cc cruiser hastası arkadaslarımın önüne çıkartılan kaliteli seçenekler malum. eskiden venox vardı o da gelmiyor. e ne yapsın ortada bir açık var kanuni denen firma hop dolduruyor açığı. 10 binlik aleti yapıyor 12 bin. yamaha v-star 250nin yurtdışı fiyatını bilen var mı? 4290 $ (9300tl) ve honda rebelin ? 4190 $. gelelim bizim makineye ? 3680$ (8bin tl değil) sözüm ona bunları tartışalim çözüm için büyüklere organize olup derdimizi söyleyelim. kanuni gibi fırsatçı ahlaki boyutu tartışılır firmalara da ders olur böylece. hepiniz sağlıcakla kalın...
    Salih_T bunu beğendi.

Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GV 250 PAHALI DIYORSUN AMA JAPONLARDAN VERDIGIN ORNEKLERIN HICBIRI GV250 KLASMANINDA TARZINDA DEGIL

GV 250 SU ANDA ULKEMIZDE BU CC DE EN IYI MOTOR KENDI TARZINDA CUNKU BASKA MARKANIN MOTORU YOK OZELLIKLEDE JAPONLARIN BUDA ULKEMIZDE PAHALIYA SATILIYOR BU YUZDEN BENCE GAYET DOGAL BENDE SATICI OLSAM BUNU DEGERLENDIRIRIM.
    Katılıyorum.Kıyasladığın motorlarla hyosung gv250 çok ayrı sınıftalar.Hyosung ile sadece rks ve lifan aynı sınıfta ama onlarda seri çin üretimi.Rks Macaristan firması doğru ama çin malı yoksa 250cc bir motor nasıl 7300 tl olsun ki? Ayrıca bildiğim bu fiyatlar eski fiyatları gibi mesela cbr 250r şuan 13.500 tl.
    drfettah bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    şu hyosungu rks ile falan kıyaslamayın ya yazıktır. daelim, kymco,veçin malıda olsa kaliteli motor olan regal raptor ile karşılaştırın rks nedir ya.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    hyosung un kaliteli olduğu kanısına nereden vardın çok merak ediyorum, ben 2007 yılında GT 250 R aldım, 2 yıl kullandım 36.500 km yol yaptım, GV 250 ilede bir kere uzun yol yaptım, ben üstüne basa basa diyorum ki "HYOSUNG DANDİK BİR MOTOR", çin motorlarının bir tık ötesinde ...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu hyosungu rks ile falan kıyaslamayın ya yazıktır. daelim, kymco,veçin malıda olsa kaliteli motor olan regal raptor ile karşılaştırın rks nedir ya.
    1- RKS cruiser 250 kullandınız mı? keeway sl 150-200 değil ...

2- http://www.youtube.com/watch?v=1oXD7v7QT3Y
    linkte rks-keeway-qj motor-benelli vs bir takım isimlerle satılan motorların fabrikasını (QIANJIANG MOTORCYCLE)görüyorsunuz, bir inceleyin bakalım, beğenecekmisiniz?
    http://www.youtube.com/watch?v=IFQLMOxOeIU

3- rks cruiser 250 yamaha virago 250 ile uyumluluğu anormal yüksek olan bir motor, daha dün çin'den virago 250 koruma demiri getirdim ve montajını yaptırdım, beyin dahil bir sürü parçası aynı ...

sen kefil olurmusun derseniz şimdi değil, deniyorum, 300 km oldu, denemeyenler olumsuz yorum çok yapmasın artık motorların çoğu çinde üretiliyor, bunun fabrikası da illa ki Japonlara bir şeyler üretiyordur, vidası gevşedi, parçası düştü yorumları bana göre değil, kontrol edip Loctite benzeri bir şeyle sıktınız mı bir daha düşmez, bu paraya bu kadar olduğunu, ek bir takım uğraştırıcı şeylerin yapılması gerekebileceğini kabullenip almak lazım ... diğer motorum hyosung rx 125 sm de yıllardır bir tek vida dahi sıkmadım... arada illa ki fark olacak ...
    ogzcngdk bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- RKS cruiser 250 kullandınız mı? keeway sl 150-200 değil ...

2- http://www.youtube.com/watch?v=1oXD7v7QT3Y
    linkte rks-keeway-qj motor-benelli vs bir takım isimlerle satılan motorların fabrikasını (QIANJIANG MOTORCYCLE)görüyorsunuz, bir inceleyin bakalım, beğenecekmisiniz?
    http://www.youtube.com/watch?v=IFQLMOxOeIU

3- rks cruiser 250 yamaha virago 250 ile uyumluluğu anormal yüksek olan bir motor, daha dün çin'den virago 250 koruma demiri getirdim ve montajını yaptırdım, beyin dahil bir sürü parçası aynı ...

sen kefil olurmusun derseniz şimdi değil, deniyorum, 300 km oldu, denemeyenler olumsuz yorum çok yapmasın artık motorların çoğu çinde üretiliyor, bunun fabrikası da illa ki Japonlara bir şeyler üretiyordur, vidası gevşedi, parçası düştü yorumları bana göre değil, kontrol edip Loctite benzeri bir şeyle sıktınız mı bir daha düşmez, bu paraya bu kadar olduğunu, ek bir takım uğraştırıcı şeylerin yapılması gerekebileceğini kabullenip almak lazım ... diğer motorum hyosung rx 125 sm de yıllardır bir tek vida dahi sıkmadım... arada illa ki fark olacak ...
    anlıyorum hocam ben zaten kalitesiz demiyorum. keewayda bisan roadstarda güzel motorlar, benim motosiklette aradığım özellik arıza vermiyor olması arıza vermediği zaman ben kaliteli güzel olarak algılıyorum ama karşılaştırmak yanlış bence fiyat karşılaştırması beni kızdırıyor 12 bin lira etmez belki ama 7 bin liralık motorlada karşılaştırılmasın.

Motosikleti
    Alıntı drfettah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar kardeşler, her marka makineyi kullanmışımdır. hiçbirinin avukatı değilim. tartışılan konu, bence hatalı açılmış. niçin motosikletler ülkemizde böyle pahalı denmeliydi.bunların tartışılması lazım. gv250 evet güzel makine, gidişi yakışı gücü vs. ben biraz yaamaha hayranıyım eskiden beri, yanlı konuşmayım keşke aynı segmentte başka alternatiflerimiz olsaydı. düşük cc cruiser hastası arkadaslarımın önüne çıkartılan kaliteli seçenekler malum. eskiden venox vardı o da gelmiyor. e ne yapsın ortada bir açık var kanuni denen firma hop dolduruyor açığı. 10 binlik aleti yapıyor 12 bin. yamaha v-star 250nin yurtdışı fiyatını bilen var mı? 4290 $ (9300tl) ve honda rebelin ? 4190 $. gelelim bizim makineye ? 3680$ (8bin tl değil) sözüm ona bunları tartışalim çözüm için büyüklere organize olup derdimizi söyleyelim. kanuni gibi fırsatçı ahlaki boyutu tartışılır firmalara da ders olur böylece. hepiniz sağlıcakla kalın...
    TEŞEKKÜREDERİM DRFETTAH kardeşim amacım zaten türkiyedeki motorsiklet rakamlarını protesto etmekti hele hele hyosung yada regal gibi japon olmayan markaların fiyatlarının pahalılığınada ayrıca vurgu yapmaktı.
    DR FETTAH kardeşiminde dediği gibi boyun eğmek yerine hondadan tutunda rks hatta bayiliği olan nebioğullarına kadar bu pahalılığın doğru olmadığına yönelik msjlar attım bu bilinçli tüketi olmanın ve bir avrupalının iki katı motorlara para vermenin uluslar arası eşitliğe aykırı olduğuna karsı bir tepki amaçlı yapılmış bilinçli bir hareketti.

Fakat ne reklam demiyen kaldı nede fiyat kırmaya calışıyor demeyen hatta tenkit edici sözler !!!

Millet olarak profesyonel düşünmüyoruz. sanki babamızın malına söz etmişiz gibi demirden ibaret bir motorsikleti savunuyoruz...

Bir motora bağlanmak güzel ;ama o bir demir parçası..

Motosiklet fiyatlarını DEMİR PARÇASI belirlememeli ; tepkilerimiz ile biz belirlemeliyiz !

DRFETTAH' arkadasıma tesekkürederim. Kendi açtığım konuya bir daha bakmayı düşünmüyorum zira biz toplum olarak yön veren değil. yön verilen olmayı bir hareket baslamaz kabul edip sineye cekiyoruz.
    drfettah bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet,neredeyse japon fiyatına satılıyor. Gt250 ve gtr için konuşalım. Ben aldığımda yurtdışında bir kaç bin dolar dolar ucuz olan alet cbr ile neredeyse aynı paraydı.
    Japonya malı veya başka bir yerin farketmiyor, ozellikle gv ve gt nin rakipleri yok. Hyosung alternatifinin de rakibi yok. Şu saatten sonra olsa da aynı veya daha yüksek fiyatta olacak zaten.
    Özetle şemsiye durumu...

Motosikleti
    SON NOKTAYI KOYACAK OLAN ALTIN ELBİSELİ ADAMIN 6-7 çeşit marka arasında yaptırdığı test ve inceleme sonuçları..

Hyosung ve daelim markaları sonuncu oldu ama biz babamızın markası gibi savunmaya devam edelim ki 12.599TL ye satsınlar bize testlerde sonuncu gelen markaları bize mustehaktır..

marka markadır sport touringi yada cruiseri olmaz marka ne ise tüm tipler o kalitededir.

benden bu kadar... İZLE ve gör

http://www.izlesene.com/video/250cc-karsilastirma/6905938
    Ertugyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)