Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nası bilirdiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    cftc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha YBR 125 - 2007 Honda CBR 125R
    Merhaba arkadaşlar sizce Regal Raptor DD250E-6C kısacası Daytona başlangıç için uygun bir motormudur? Kronik sorunları varmıdır? Motorun ağırlığından sıkıntı yaşarmıyım? Şehiriçi kullanıma uygunmudur? Gidona uzanmada sıkıntı yaşarmıyım?
    Kullanıcıları bilgilerini ve tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.
    Bahsi geçen motor;

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    güncellenmek adına yazayım. görünüşü harika. bu modelini değil ama regali kullanan insanlar çok memnunlar..

Motosikleti
    xmax250
    bunun 350 sini kullanıyorum.. gayet güzel makinadır.. oturuş poziisyonu rahatlıgı acısından cruiser lar en rahat motorlardır acıkcası.. ama baslamak icin idealdir demek biraz zor.. sonucta büyük makina ve hareket kabileti zor bir alet.. ama neden başlanmasın.. önce kucuk bir alanda denemelerden sonra trafige gayet rahat cıkılır =)
    ben uzun süre scooter kullandıktan sonra ilk vites li motorum bu oldu ve aldıgım gibi cıktım kullandım...

cftc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha YBR 125 - 2007 Honda CBR 125R
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güncellenmek adına yazayım. görünüşü harika. bu modelini değil ama regali kullanan insanlar çok memnunlar..
    Hocam motor bloğu ayni sanirim hepsinde.Aralarindada fiyat farki fazla*yok.Chopperlari sevmem ama bunda sport touring havasi var motorda buda benim asiri hosuma gidiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Alıntı nvrmnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun 350 sini kullanıyorum.. gayet güzel makinadır.. oturuş poziisyonu rahatlıgı acısından cruiser lar en rahat motorlardır acıkcası.. ama baslamak icin idealdir demek biraz zor.. sonucta büyük makina ve hareket kabileti zor bir alet.. ama neden başlanmasın.. önce kucuk bir alanda denemelerden sonra trafige gayet rahat cıkılır =)
    ben uzun süre scooter kullandıktan sonra ilk vites li motorum bu oldu ve aldıgım gibi cıktım kullandım...
    Hocam cok sagol yorumun icin eger alabilirsem yaza dogru benimde ilk motorum olucak.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Selamlar Kardeş,

Mesajında "Chopper sevmem" demişsin, bu durumda hoşuna giden tarzda bir motosiklet (sport touring mesela) bakman senin için daha doğru olur diye düşünüyorum.

Sonuçta bu makine , sana göre farklı görünse de bir chopper.

Saygılarımla.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

disturbed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ybr125'i çok iyi diye biliyorum.

(başlığı daha açıklayıcı yazın.)

Artes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende çok beğeniyorum Daytona veya spider ama spidere ape olmaz daytonaya hepsi gider diye düşünüyorum

Daytona ape modeli (yerli)

bir çok planım var..Hatta şu tarz bir kafa bile çok klas olabilir kaliteli birşey yapabilirsem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)