Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

jinlin 250-5 chopper kotuleyenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jinlun markası Çin motorlarının adının bu kadar kötüye çıkmasında bir numaralı pay sahibi olan markadır. Zamanında 150 cc modellerin tireşiminden dolayı bunlara dişli değişimi faln yapmışlardı, o bile titreşimlerini tam olarak çözememişti. Senin motorun iyi olabilir ama bu Jinlun'un gelmiş geçmiş en kötü Çin motorlarından biri olduğu gerçeğini değiştirmez. Bunların yüzünden hala bazı arkadaşlar Çin motorlarının aynı kalitede olduğunu düşünüyorlar. Bu ayarda aklıma gelen başka modelleri de sayayım :

- Mondial 150KN
    - Ramzey 250
    - Mondial MCT 250
    - Kanuni Seyhan 250C
    - Kanuni Tiger 250

Bunların alayı çöptür. O çift silindirli 250 cc motor bloğunu gördüğünüz yerde arkanıza bakmadan kaçmanız gerekir.
    Yanlış anlamayım ama bildiğim kadarıyla Kanuni Tiger'da tek silindir Suzuki GN 250 de kullanılan bir motor bloğu vardı.Benim bir arkadaş 2-3 sene Tiger S kullanmıştı sorun çıkardığını yada yolda kaldığını bilmiyorum.O motosiklet ile sorunsuz 250 km hatta daha fazla uzun yola gidiyordu.Ama 2008 öncesi S olmayan normal Tiger larda bir elektrik tesisatından tutun saplama kesmeye kadar bir çok kronik sorunu vardı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    yeni çinlilerin de alayı çöp geçmiş olan 10 yılda birşey değişmiş değil, eski konuları okuyun o zamanda muhteşem olduğunu iddia eden yüzlerce kullanıcı var bugün de
    kani2 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinlide titreşim yok diyenler ,japona binmemişlerdir kanımca.
    Koyun'un olmadiği yerde keçi'ye ABDURRAHMAN ÇELEBİ derler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni çinlilerin de alayı çöp geçmiş olan 10 yılda birşey değişmiş değil, eski konuları okuyun o zamanda muhteşem olduğunu iddia eden yüzlerce kullanıcı var bugün de
    Mondial drift ve Salcano Wolf te bu gruba girer mi reyis???...
    The Power of The Dreams.

sahin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250-2006 skyjet-sj100-7 yuki gy200
    ramzey qm 250nin aynısı motoruda büyük ihtimal aynıdır
    titriyormu evet titriyor 90 km hızda kabul edilebilir derecede ama muadil japonlarına en az 2 hatta üç katı para vermem lazım
    bi 30 bin km kullanılabilir sorunsuz sonra ufaktan masraf çıkartmaya başlar mutlaka parçaları okadar da pahalı değil japon la kıyasla

Motosikleti
    jinlun 250-5
    Ya arkadaslar tarlismayalim ne olursa olsun kaderimiz ayni iki teker kardesligi ne kadar para o kadar kofte sonucda benim bi derdim var 10tl benzine jinlun 250-5imle iki kisi duraksızın 100 ve 120 km hizla seyir halindeyken ruzgarli hava 45 km yol yapiyo bu yakit israfini dusurebilirmiyiz fikirleriniz varmi tskr ederim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

http://i.hizliresim.com/nA0vX0.jpg[COLOR="Silver"]

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı gökhan3714 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaslar tarlismayalim ne olursa olsun kaderimiz ayni iki teker kardesligi ne kadar para o kadar kofte sonucda benim bi derdim var 10tl benzine jinlun 250-5imle iki kisi duraksızın 100 ve 120 km hizla seyir halindeyken ruzgarli hava 45 km yol yapiyo bu yakit israfini dusurebilirmiyiz fikirleriniz varmi tskr ederim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

http://i.hizliresim.com/nA0vX0.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

http://i.hizliresim.com/nA0vX0.jpg

Fotografı açmaya uğraşmayın buyurun burada

İlker41 bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    jinlun 250-5
    Tesekur ederim bi alisamadim gitti :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

http://i.hizliresim.com/q4Z1mZ.jpg

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)