Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki LS650 Savage

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor Spider250
    arkadaşlar yaklasık 1 senedir RR-Spider kullanıyorum fakat uzun yolda yorucu olması nedeniyle ls650 almaya karar vermiş gibiyim fakat motorun hem üretimi olmaması hem de modeli yedek parça konusunda kafamı karıştırıyor bilgisi olan yardım edebilir veya bilgilendirir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Alıntı cedith adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yaklasık 1 senedir RR-Spider kullanıyorum fakat uzun yolda yorucu olması nedeniyle ls650 almaya karar vermiş gibiyim fakat motorun hem üretimi olmaması hem de modeli yedek parça konusunda kafamı karıştırıyor bilgisi olan yardım edebilir veya bilgilendirir mi?

Eski bir Ls 650 Savage kullanıcısı olarak,(20 yıl önce sattığım motor)rahat,torklu bir motor olduğunu,kayışlı
    olmasının avantajını belirteyim.Uzun yolda rahat diyebilirim.Ama tek silindir olduğu için uzun yol motoru diyemem.Hava soğutmalı motor,arada dinlendirmek lazım,şişer.

Parçası o zaman bile problemdi.Tüm parçaları yurt dışından getiriyordum.Benzin tüketimini hatırlamıyorum,o zaman
    benzin ucuzdu,önemli değildi ama az yakmadığını söyleyebilirim.

Tanıdık birinden,ya da sağlamlığından eminseniz,fiyatı da hesaplıysa alınabilir.Emin değilseniz,uzun yol için çift silindir,daha yeni teknoloji motorlara bakmanızı öneririm.
    Sermayesi din olanın rehberi şeytan olur.

Motosikleti
    Regal Raptor Spider250
    anladım yani 2014-2015 den sonra parça fiyatı baya bi yüksek aynı 535 gibi alınmaya pek değmez gibi geliyor aldıktan sonra ufak bi parça sıkıntısı baş ağrısı demek oluyor yani...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)