Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Virago custom bobber yapmak ve motor muayenesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    TRVortex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Virago yada benzeri bir tarzda bir motor alacağım custom bobber yapmak istiyorum selesinden gidonuna ve orasından burasından egsoz ve çamurluklara kadar değiştirmek istiyorum muayenede sıkıntı çıkarırmı? sıkıntı çıkarmaması için ne yapmam gerek? herhangi bir şekilde yaptıktan sonra motoru bunu ruhsata işletemezmiyiz custom hali ile sıkıntı çıkmaması için ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Sinyal, ayna, far, plaka vs trafiğe uygun hale getirdiğin zaman bir sorun çıkmaz.

çok teşekkür ederim bilgi için ama bazıları mesela ruhsatta motor 2 kişilik yazıor sen bunu tek kişilik bobber a çevireceksin sıkıntı çıkarırlar diyor bunu biliyormusunuz peki ?

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ruhsat konusunda pek bilgim yok. Bazı motorların ruhsatta tek kişi bazılarında ise iki kişi yazıyor. (tüvtürk) Tek kişi yazılan ruhsatların değiştirilmesini istiyor, hatta kusur olarak yazanda var.

Polis çevirmesine girince neden iki kişisiniz diyende var. Açıkcası bu soruların cevabı biraz muamma

Enteresanmış yahu :D trafikte o kadar çok bobber varken bunlar nasıl böyle trafiğe çıkıyor diye düşünüyorum bu muayene sıkıntısı varken :D yinede çok teşekkürler bilgi verdiğin için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler