Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway SL 150 mi Jinlun 150-5 C mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    SuperLigter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperLight 150
    Merhabalar arkadaşlar aranıza yenı katıldım bıkaç sorum olacak

elimde satış masrafı hariç 1300 TL param var .

Bu paraya şuan 17 bınde tertemiz görünen bi jinlun alabılıyorum. Almadan önce ustaya göstericem tabiki

Ama gönlüm SL 150 den yana fakat fiyatlar 1700 lerden baslıyo su aralar

Abim ehliyet alırsan 500 tl borç veririm dedi ama ben ehliyet için 2 ay motorsuz dolaşmak istemiyorum .
    Şuan yazıldım kursa kasımda elime geçermiş (ehliyet parası ekim sonu gibi elime geçicek burs yatıcak)
    Korumalı ceketım dızlıgım eldıvenım pantalonumu aldım kaskı motorla bırlıkte alabılırım dıye daha almadım .

Benım sorum su zamandan sonra motor fiyatları dusermı ve satılık motor sayısı artar mı ? (malum sezon bıtıyo)

Ayrıyeten jinlun u alsam benı 1 yıl ıdare edermı 200-300 tl zarar etmeye razıyım .
    Jinlun u ist anadolu yakasında goturebılcegım saglam bir usta onerısı olan varmı ?
    Ve eylul 15 e kadar 1500 e güzel bi sl 150 bulabılırmıyım sizce ?

Para ekle çin alma ybr,cbf al vs ciler uzak dursun lütfen para eklemem imkansız .
    Belki başka bir cruiser motor önerisi olanbılır ama. Ailem bi kuruş yardım yapmıyo abimde anca borç veirrim dedi ama şart koştu .

Yardımcı olması açısından resimler

Keeway SL 150 :

Jinlun JL 150-5 (kendı orjınal fotosu 17 bınlık motorun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alma bekle.Alırsan binmeden duramazsın.Bak ben alıyor muyum. ehliyet Kasımda eline geçecek (benimde öyle ) biraz daha sabret.. ihtiyatlı olmakta fayda var. Her işi kuralına uygun yapmaya gayret edelim. Sonra motor kullanıcılarının adı kötüye çıkıyor.

-TAN- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inazuma
    Ehliyetini ve paranı cebine oymadan alma. Hepsi cebindeyken 1700 diyen keeweye de gitsen peşin parayı masaya koydunmuydu hallolur canını sıkma. Şimdi için kıpır kıpır acele hevesle alayım jinlunu diyosun ama gel büyük sözü dinle

SuperLigter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperLight 150
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alma bekle.Alırsan binmeden duramazsın.Bak ben alıyor muyum. ehliyet Kasımda eline geçecek (benimde öyle ) biraz daha sabret.. ihtiyatlı olmakta fayda var. Her işi kuralına uygun yapmaya gayret edelim. Sonra motor kullanıcılarının adı kötüye çıkıyor.
    Hocam valla kullanıcam zaten ehlıyetsız 1-2 ay hanı cunku zevklı olarak kullanabılecegım 2 ya kaldı surda sonra yagmur çamur hep .Beklersem elımdekı parayı bozarım dıyede korkuyorum peder paran var diyip harçlıkta vermeyebılır full zarar bu peder yaa :(

Alıntı -TAN- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetini ve paranı cebine oymadan alma. Hepsi cebindeyken 1700 diyen keeweye de gitsen peşin parayı masaya koydunmuydu hallolur canını sıkma. Şimdi için kıpır kıpır acele hevesle alayım jinlunu diyosun ama gel büyük sözü dinle
    hocam iyi güzel diyosunda 2 yıldır bunun hayalıyle yasıyorum dayanamıyorum artık gece gozume uyku gırmıyo hayallerden bırazda okulun ılk gunu motorla gelme havası var tabi işin içinde. Jinlunun sahibi bikaçgun sonra gösterebilirim dedi ustaya baktırcam al derse alıcam alma derse daha jınlun a bulasmıcam keeway dusmesını beklıcem Yorumlarınızı gözardı etmiyorum ama içimdeki heyecan bambaşka , umarım darılmassınız

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Kardeşim içindeki kıpırtıdan bende de bol miktarda var. Yarın gidip Sıfır, bak demiyorum ikinci el, sıfır yahu sıfır.... cillop gibi motor alacak maddi imkanda var. (ulan ne hava attım bea) Ama yaşımız olmuş 34, evlenmişiz bide çocuk yapmışız. Artık o kıpırtıları kontrol altında tutabiliyorum (buna da olgunluk deniyor) Ehliyeti alayım. Kışın yavaş yavaş ekipmanı hazır eder. ilkbaharda, kuş cıvıltıları arasında motorumu alırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)