Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

jinlun 150 mi keeway 150 mi? seçim yapamıyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar, bu konuyu açmadan önce, benzer başlıklı 6 adet konu okudum, ama hiçbirinde yeterli bilgi bulamadım. Oyüzden bu konuyu açma ihtiyacı duydum. ben chopper almak istiyorum, ama çok yeniyim, hem forumda, hemde motorda. Bir aydır araştırıyorum, keeway 150 ile jinlun 150 arasında kaldım. Bu motoru alışana kadar kullanıp daha pahalı bir şey almak gibi bir niyetim yok, az param var, çok hevesim var. Tecrübeli arkadaşlarım da acizane bir ricam var, aşağıdaki kriterlere göre bana seçim yapmamda yardım edermisiniz?

1. Hangisi daha az yakar? 2. Hangisi daha sağlamdır, dayanaklıdır? 3. Hangisi tamir ve yedek parça konusunda daha uygundur? 4. Uzun yol için hangisi daha uygundur?

Alacağım motorla eskişehirden antalyaya, ordan da bodruma gitmeyi planlıyorum. Motoru üzmemek için yolda sıkça mola verebilirim, sorun değil. Motora gerekli bütün bakımları yaptırabilirim, Yeterki yolda bırakmasın.

bu iki motordan başka, fiyat ve performans konusunda eşdeğer başka motor tavsiye edebilirseniz çok sevinirim.

Burası yeri mi bilmiyorum ama satılık motorunuz varsa görüşebiliriz. Mersin-adana-hatay civarı olabilir.

Yazacağınız yorumları merakla bekliyorum. Tavsiyelerinizi can kulağıyla dinliyorum.

Hepinizi kalpten selamlıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    bence KEEWAY 150 ...

thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    ben keeway kullanıyorum istediğini sorabilirsin.Bunlarda 2 tip motor var aslında aynı motorla ama 1inde balansör var diğerinde yok balansör titreşimi azaltıyor.Motorun kullanımı rahat yakıtıda güzel 100 kmde 3 - 3.7 arası yakıyor.Hiç uzun yol yapmadım ama sorun çıkaracağınıda sanmıyorum alırken debriyajına dikkat et kaçırma yapabiliyor.80 km hızda titreşim yok ama üstünde artıyor.bu arada benimki 2005 model balansörsüz

PAGEUP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XV250
    ikisinden birisini seçeceksen keeway derim.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bencede keeway almalısın daha iyi bir marka

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)