Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Tvs mi Mondial mi kararsız kaldım !!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kararsız kaldı : )
    merhaba arkadaşlar şimdi apachi rtr 150 4800 tl mondial 125 drift 2800 tl arada dağlar kadar fark var driften çok memnun kullanıcıları, apachi alıp kullanana rastlamadım daha ikisi arasında kaldım aslında rtr 150 parasından dolyı bıraz soğuttu o para verilirmi diye 1 senedir mondial 150 znx suruyordum şimdi satmış bulundum vitesli güzel motor alayım diyorum sız değerli usttlar bana biraz yardımcı olursanız sevinirim .. honda yada yamaha diyeceksini onlarıda yamahayı met etmıyorlar honda geçensene 3000 liraiken bu sene 4000 olmuş güzel ama pahalı bı turlu karar vermedim .. Yardımcı olacak herkeze şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Daha neler göreceğiz :(

Motosikleti
    Mondial 100 sfc snappy x
    Mh drift ten yana kullanıyorum fikrimi az yakar çok kaçar ;)

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arada dağlar kadar kalite farkı var.

TVS, kalite ve sağlamlık olarak Mondial'in çok çok ötesinde bir markadır.

Mondial otomobillerde Hyundai ise, TVS Toyotadır..
    blueway2, ercan41 ve M.balibey bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tvs apaci diyenler aradaki fiyat farkına bi baksın zahmet olmassa
    TATLIHIZ ve nokiaxxx bunu beğendiler.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs apaci diyenler aradaki fiyat farkına bi baksın zahmet olmassa
    Öteki konuda tvs burda mondial ne ayaksın sen la get
    tahsins bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Var
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öteki konuda tvs burda mondial ne ayaksın sen la get
    Cb125 e den bahsediyorsan karsilastiririm cunku arada fiyat farki yok gibide ondan

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Tvs ile mondial arasında kararsız kaldım ya eh be kardeşim kıyaslanamaz bile o iki marka

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Drift al bence tvs çok çok iyi bi marka değil ben olsam drift alırdım parça ucuz nasıl olsa apaçide sorun çıkarcak aynı apaçiye daha fazla masraf yapmış olursun 4.800 diyosun o parayla mondiale yaptığın masrafla zaten baya kullanırsın apaçi alıp dahada masraf yapcan bence drift.

Motosikleti
    Var
    Yedek parca servis sıkıntısı yoksa Tvs

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Öylede böylede ister istemez masraf çıkıyor

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tvs de yedek parca sikintisi yok. Benim motorum 2008 model ve hala tas gibi (masallah) tum yedek parcalari ucuz ve bulunuyor. Ustelik uzerine 2 kasa daha cikmis olmasina ragmen. Acaba eski mondialler ne durumda? 1 senelik motordan herkes memnun olur. 27000 kmyee gelmis, hic motoru acilmamis, 5 yasinda mondial var mi? ( tekrar burada benimmotora masallah diyoruz ) ama bence seceneklere cb125e yi de ekle.

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    titreşim makinede sorunlara yol açar kalıp lı birşey arıyorsan tvs ama güc tork sağlamlık arıyorsan drift derim önceleri 1bin km gibi bir arkadaşla kıyaslamışdık rodajdan yeni çıkmışdım bukadae güçlü değildi makinem kalkışda drift toz atıyordu sonra tvs yetişiyordu geçen haftalarda bir kıyas durumumuz oldu kalkışdada sonrasındada drift daha iyi ilk vites torku zaten drifti cros yapmaya kalkışanlardan anlarsın .. torksuz bir makine cros yapılmaya çalışmaz selesi ince ve güzel bir kontrol gücü veriyor alışınca ama uzun yolda ince olduğu için hafif kıçın ve boynun ağrıyor ama kulanıcı yine çok rahat titreşim hissetmiyor artcı için aynını diyemicem arkada biraz yukarda olduğu için oturuş pozisyonu okadar rahat değil bide motorunda titreşim yok ama artcı ayağanı egzozun ustundeki ayaklığa koyduğu için orda bir miktar var böğleyken böğle kardeş..

Motosikleti
    Var
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs de yedek parca sikintisi yok. Benim motorum 2008 model ve hala tas gibi (masallah) tum yedek parcalari ucuz ve bulunuyor. Ustelik uzerine 2 kasa daha cikmis olmasina ragmen. Acaba eski mondialler ne durumda? 1 senelik motordan herkes memnun olur. 27000 kmyee gelmis, hic motoru acilmamis, 5 yasinda mondial var mi? ( tekrar burada benimmotora masallah diyoruz ) ama bence seceneklere cb125e yi de ekle.
    Istanbulda yasadıgın icin yedek parca sıkıntın yok gel bakalım anadoluya

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbulda yasadıgın icin yedek parca sıkıntın yok gel bakalım anadoluya
    Gelmiyim o zaman

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Isprta'da olduğun için tvs görmemiş olabilirsin doğrudur.Servisi bayisi yok çünkü.Tvs ile mondial aynı kefeye konamaz.(Allah'tan Kanuni'yi bu kefeye sokmamışsın ) Volkswagen ve Cherry marka otomobil misali..
    Birçok arkadaşım honda cb 125e den bıkmış,tavsiye etmiyorlar.Yamaha ybr 125 dersen fena değil.Ybr işte az yakar arıza pek vermez işte.Ordu da kullanan bir apache ci arkadaşım vardı.40 binde sıkıldığı için maxi ye döndü.Sağlam bir ustan varsa pek sorun olmaz tvs bence.2 yıl parça garantisi ve müşteri memluniyetinin olduğunu söylüyorlar.

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titreşim makinede sorunlara yol açar kalıp lı birşey arıyorsan tvs ama güc tork sağlamlık arıyorsan drift derim önceleri 1bin km gibi bir arkadaşla kıyaslamışdık rodajdan yeni çıkmışdım bukadae güçlü değildi makinem kalkışda drift toz atıyordu sonra tvs yetişiyordu geçen haftalarda bir kıyas durumumuz oldu kalkışdada sonrasındada drift daha iyi ilk vites torku zaten drifti cros yapmaya kalkışanlardan anlarsın .. torksuz bir makine cros yapılmaya çalışmaz selesi ince ve güzel bir kontrol gücü veriyor alışınca ama uzun yolda ince olduğu için hafif kıçın ve boynun ağrıyor ama kulanıcı yine çok rahat titreşim hissetmiyor artcı için aynını diyemicem arkada biraz yukarda olduğu için oturuş pozisyonu okadar rahat değil bide motorunda titreşim yok ama artcı ayağanı egzozun ustundeki ayaklığa koyduğu için orda bir miktar var böğleyken böğle kardeş..
    onlara sormak lazım ama ben 5.2 bindeyım şuana kadar vidasına bile dokundurmadım... debriyaj balatasını değiştirdim 4 ay once o da yağmur ve yoğun trafikde ve zorlayarak kulandığım ıcın 65 lıra ya

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drift al bence tvs çok çok iyi bi marka değil ben olsam drift alırdım parça ucuz nasıl olsa apaçide sorun çıkarcak aynı apaçiye daha fazla masraf yapmış olursun 4.800 diyosun o parayla mondiale yaptığın masrafla zaten baya kullanırsın apaçi alıp dahada masraf yapcan bence drift.
    Drift'i bilmiyorum, yakından tanımıyorum (belki TVS den kaliteli). O sebeple genel konuşacağım.

Driftte sorun çıksa, ucuz nasılsa yaptırırsın, 2000 lira fark vs vs...
    He o sorunlar yolda giderken çıksa mesela, zincir atıp tekere dolansa, teker janttan fırlasa, yağ boşaltsa vs vs. O zaman kötü işte.
    Hastane masrafları 2000 liradan fazla çıkar gibi.
    sbr bunu beğendi.

tvs alacağına ybr al sorunsuz kullan. sıkılıp satmak istediğinde çabuk elden çıkar ve zararda etmezsin

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs iyi bir marka değil mi ?

ondan koskoca bmw güvenip tvsye ortak olup motosiklet üretecekler değil mi?
    mondialle aynı kefeye koyuyorsunuz helal olsun ..
    tvs nin parcaları mondiale göre 5 kat daha saglamdır. parcalarını heryerden sipariş vererek alabilirsiniz..
    hocam biraz boşa sıkmak olmuş seninki
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)