Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2012 ybr125 hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pasific 150
    arkadaşlar daha aranızda yeni sayılırım benm önceden pejo 105 im wardı sonra bisan scooter aldık ve şimdi orta halli bi model almayı düşünüyorum...yamaha ybr 125 olucak seçimim...kullanan arkadaşlardan öneri yada tavsiye bekliyorum...4300 filan sanırım fiyatı..önce cbf150 düşünüodum hem fiyatı çok hem ybr yi yakından inceledim bayaa hoş..o fiyata başka öneri warmı ..yada yakın zamanda alan warmı nerden kaça aldınız...4500 bütçem war...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    ben ybr sahibi değilim ama şunu eklemek isterim.

çok beklentilerin yoksa pişman olmazsın, tabiri caizse tereyağı gibi motordur. yani yolda yağ gibi gider.

eğer alısan sürekli limitlerde kullanma fazla sıkıştırma, yıllarca binersin ama orjinalinide bozma apaçiler gibi yazılar yazma! aynaları sökme kurallara uy kasksız bakkala bile gitme..

ayrıca altın gibidir piyasası, değer de kaybetmez

kimse kafanı karıştırmasın kararını verdiysen problem yok
    sgurdal, gazo0202 ve crxforever bunu beğendiler.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Ybr Kullandım 1 yıl sonra sattım
    emin ol bozmak istesen bile bozamazsın :D
    fazla bişi bekleme ama ondan hız konusunda :D
    80 e daya gazı burdan vana gidersin durmadan
    adamlar evereste cıktılar 3 ybr daha ne olsun...
    heleki yeni kasasını alacaksın
    bir de tekeri değiştir iyi bişeyle
    ömürlük olur satmazsın...
    agresif olsun bişi olsun bassın gitsin diyorsan tvs apache !
    # motosikletle.blogspot

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alırsan pişman olmazsın
    Arkadaşın dediği gibi yolda yağ gibi gidiyor
    Bu topikte patlar şimdiden söyleyeyim
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ÇİNLİ sempatizanları şimmmdi damlar eli kulağındadır ;)

Sen bakma onlara al bir tane ybr.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ustune binip denemeden test sürüsü yapmadan alma sonradan akıl verende cok olur niye bunu aldın diye 4500 liraya cbf150 de alabilirsin tvs apachi de gönlün hangisini begenirse onu al ücüde güzel

Motosikleti
    pasific 150
    şimdi şöle bi sorun çıktı ben emirdağdayım motorun nakliyesi sorun oldu...emirdağada 30 km uzaktayım toplam 100 km filan ..200 lira nakliye çıkartıolar bana...bayiinin zaten öle bi imkanı yokmuşta bulursak kamyonet yani....bizde citroen berlingo war 2004 model o 200 liralık işi 40 tl mazotla yapar o...ama motor içine sığarmı ..bide getirirken maliye yada trafik ceza kesermi...ehliyete yeni yazıldım sürerek gelemem...forumda bi yerde k1 belgesi yoksa 6000 tl cezası war demiş warmı öle bişe...yaa eğer warsa bu çok saçma deilmi...o arabalara o kadar wergi ödüoz 80 km hız sınırı war yakıtıda yüksek bi 15o kg motoru taşıması yasak mı...bi tecrübesi olan warmı bu konuda...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

cbf 150 çok pahalı bu bide sade motorla bitmio...kaskı war resmi işlemi war(plaka vs) daha nakliye filan...tvs yede güvenemiom açıkcası biraz daha yayılması lazim...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı faruk20_03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde citroen berlingo war 2004 model o 200 liralık işi 40 tl mazotla yapar o...ama motor içine sığarmı ..bide getirirken maliye yada trafik ceza kesermi...ehliyete yeni yazıldım sürerek gelemem...forumda bi yerde k1 belgesi yoksa 6000 tl cezası war demiş warmı öle bişe...yaa eğer warsa bu çok saçma deilmi...o arabalara o kadar wergi ödüoz 80 km hız sınırı war yakıtıda yüksek bi 15o kg motoru taşıması yasak mı...bi tecrübesi olan warmı bu konuda...
    k1 belgesini falan bilmem de motorun faturası var ise, bence sıkıntı çıkmaz yoksa kimse motor taşıyamazdı. şöyle bişey var, aynalarını takmazsan büyük ihtimalle sığar. aracın tavan-taban arası mesafesini ve motorun toplam yüksekliğini internetten bulursan kafanda soru işareti kalmaz.
    ayrıca, ybr çok güzel motordur çok sağlamdır ancak ne istediğini biliyorsan almalısın. çünkü yol tutuşu ve frenajı, dengesi, bir süre sonra daha hızlı gitmeye zorluyor insanı. ancak motor belli bir yere kadar gidiyor
    bu yüzden inşallah sıkılmazsın.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBF 150 nin bazı modellerinde bir sürü kronik problemler cıktı hatta by_alp almıştı 1000 km de sattı bıktı uğraşmaktan YBR kronik problemi olmayan türlerinin içinde en kaliteli bir motordur

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    arkadaşlar daha aranızda yeni sayılırım benm önceden pejo 105 im wardı sonra bisan scooter aldık ve şimdi orta halli bi model almayı düşünüyorum...yamaha ybr 125 olucak seçimim...kullanan arkadaşlardan öneri yada tavsiye bekliyorum...4300 filan sanırım fiyatı..önce cbf150 düşünüodum hem fiyatı çok hem ybr yi yakından inceledim bayaa hoş..o fiyata başka öneri warmı ..yada yakın zamanda alan warmı nerden kaça aldınız...4500 bütçem war...
    burda bir motordan beklentilerin çok çok önemli ama, seni çok iyi anlıyorum.... çünkü bundan 1 ay öncesine kadar bende aynı senin gibiydim...

tvs - honda - yamaha arasında kalmıştım feciii...hondayı eledikten sonra birde o hafta tvs bayisine gittikten sonra,dedim kesinlikle tvs alıyorum..görüntüsü falan çok hoşuma gitmişti..

herkezde öneriyodu..güçlü ve hızlıydı..

ama ertesi gün de yamaha bayisine uğradığım da ,vitrinde gördüğüm yamaha ybr yi hemen o haftasında aldım nedenini bilmiyorum ... ama zaten hoşumada gitmişti...sağlamdı,yedek parçası ucuzdu ve

motosikletler arasında en düşük yakanıydı..(100 km 2.7 lt benzinle - bu sayede sınıfının motorlarına nazaran biraz güçsüz gözükür ama rahatlıkla saatte 100 km ye çıkan güzel ve sağlam bir motor.)

bu motorun en çok eleştirilen yeri hızıdır.. ama bence bu motorla 90 ile 100 ile gidilmesi bile mükemmel.... 90 km az bir hız değil... seni bu ülkede heryere taşır..

rodajı daha bitmedi...motor daha açılmadı..yüksek hızım 60-65....motorumla gezerken çok keyif alıyorum...

ve yamaha ybr yi kesinlikle öneririm

Motosikleti
    pasific 150
    aşırı ıza gerek yok yok beni ekonomik bi şekilde gezdirsin yeterli :D bide fazla pürüz çıkarmasın çinli scooterim gibi...ağız tadıyla binemedim bi...ceza hakkında bilgisi olanlar yardım edin arabada motor yakalatıp ceza ödeyen war mı..???

Sahibindende bulundugun yere cok yakin olan emirdagda uygun fiyatlı iki adet cbf 150 var biri siyah biri kırmızı cantali ve takım koruma demirli bi bak derim cbf sanılanın aksine cok saglam ve konforludur,nakliye sıkıntın olmayacak ve ilavelerine para odemek zorunda kalmayacaksın bi bak derim.bunada hemseri dayanısması derler)
    Tsubasa bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    cbf 2 yıl kullandım ybr de 1 yıl kullandım
    cbf cok rahat motordur
    biraz yag yakar zorlarsan tabi
    frenleri biraz tırt olur..
    ybr saglamdır baya saglamdır =)
    bozmak istesende bozamazsın :D
    az yakar .. hız yapmaz fazla..
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    pasific 150
    topraam(blueway) dediğin motorlara baktım biri 12000 biri 22000 km de güvenilirmi aceba pek içim ısınmadı...ya motorda filan oynama yapılmışsa hız için filan..ilerde başım ağrırsa...aldığım zaman uzun süre arkama bakmadan kulllanmak istiyorumm.

[QUOTE=faruk20_03;2786944]topraam(blueway) dediğin motorlara baktım biri 12000 biri 22000 km de güvenilirmi aceba pek içim ısınmadı...ya motorda filan oynama yapılmışsa hız için filan..ilerde başım ağrırsa...aldığım zaman uzun süre arkama bakmadan kulllanmak istiyorumm.[/QUOTE
    Onada bakman baktirman lazım umarım gönlüne göre bulursun afyon merkezdede 2011 model 8000 kmde 3200 liraya birakirim dedi

Ybr bu son yazdigim oda guzel onada bakabilirsin sahibindende fume 3400 lira yazmis

Motosikleti
    pasific 150
    allah izin ederse 1 hafta içinde alıom ybr 125 imi...ama ilçede yetkiliservis yok bu rodajda filan yağ filtre işlerini mecburen moto tamircilere güvenecez bi sorun çıkmaz inş...

Merhabalar günde 150km gitmek için bir motor önerisi verebilir misiniz? Az yakması ve çok arıza vermemesi önemli, birde 100kmde kaç litre yakar onuda belirtir misiniz?
    fz6_fazer bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    şimdi şöle bi sorun çıktı ben emirdağdayım motorun nakliyesi sorun oldu...emirdağada 30 km uzaktayım toplam 100 km filan ..200 lira nakliye çıkartıolar bana...bayiinin zaten öle bi imkanı yokmuşta bulursak kamyonet yani....bizde citroen berlingo war 2004 model o 200 liralık işi 40 tl mazotla yapar o...ama motor içine sığarmı ..bide getirirken maliye yada trafik ceza kesermi...ehliyete yeni yazıldım sürerek gelemem...forumda bi yerde k1 belgesi yoksa 6000 tl cezası war demiş warmı öle bişe...yaa eğer warsa bu çok saçma deilmi...o arabalara o kadar wergi ödüoz 80 km hız sınırı war yakıtıda yüksek bi 15o kg motoru taşıması yasak mı...bi tecrübesi olan warmı bu konuda...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

cbf 150 çok pahalı bu bide sade motorla bitmio...kaskı war resmi işlemi war(plaka vs) daha nakliye filan...tvs yede güvenemiom açıkcası biraz daha yayılması lazim...
    berlingoya sığdırabilirsen sıkıntı olmaması lazım. sonuçta kendi motorunu eşyanı getiriyorsun. bizde de dacia dokker var berlingonun lezzet ikizi kendi eşyamı taşırken hiç sorun çıkmadı. k1 belgesi ticari amaçlı taşımacılık için. bazı memurlar saolsunlar zorluk çıkartıyorlar.

bu arada temiz olan herhangi bir ybr125 veya cbf150 yıllarca mutlu eder üzmez.
    fz6_fazer bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Uzun yolda 100 kmde 2.17 lt.Şehir içi 100 kmde 2.6 lt sakin kullanımda
    Kullanıcıya,trafiğe göre yakıt değerleri değişir
    Alıntı ChnKpln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar günde 150km gitmek için bir motor önerisi verebilir misiniz? Az yakması ve çok arıza vermemesi önemli, birde 100kmde kaç litre yakar onuda belirtir misiniz?

5 senede kim bilir ne aldı sattı???
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    berlingoya sığdırabilirsen sıkıntı olmaması lazım. sonuçta kendi motorunu eşyanı getiriyorsun. bizde de dacia dokker var berlingonun lezzet ikizi kendi eşyamı taşırken hiç sorun çıkmadı. k1 belgesi ticari amaçlı taşımacılık için. bazı memurlar saolsunlar zorluk çıkartıyorlar.

bu arada temiz olan herhangi bir ybr125 veya cbf150 yıllarca mutlu eder üzmez.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)