Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

captainn adlı kullanıcı için çoklu üyelik uyarısı

Motovento
    REKLAM ALANI

captainn adlı kullanıcı birden fazla üyelik kullanıyor olabilir! edii ve captainn aynı bilgisayarı kullanıyorlar, bir açıklama bekleniyor!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    1 evde 2 motorcu varsa nolcak?Karı koca halinde olan çok motorsevdalısı var.
    Hadi onu da geçtim diyelim bi üyeyi banladınız ve başka üyelik açtı.Size gelip ne diyecek beni banladınız şimdi burdan giriyorum demesini mi beklersiniz.
    Herkes tabi ki tek birşey diyecektirAbisiyim kardeşimyim ben falan der devam eder yani bu kadar basit kandırmak.
    Ve ayrıca 03.11 yani gecenin bir yarısı uyarı yazıp daha 24 saat geçmeden uzaklaştırmak etiklerinize uyuyor mu admin bey?
    saat şuan 14.00 ve 11 saat süre vermişsiniz ki verdiğiniz sürenin yüzde 80 i uyku saatine denk gelmekte.
    Madem açıklama bekleniyor dediniz neden açıklama süresi vermeden uzaklaştırıyorsunuz o zaman bende sizden açıklama beklerim.

Umarım biraz daha tarafsız olup kuralları doğru uygulamanızı dilerim.İyi günler
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Lancelot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dream Rider
    Beykurt a katılıyorum. Ben ve bir forum üyesi arkadaşımız ki kendisi komşum olur. Aynı ip den bağlanıyoruz sürekli. Çünki, internet kullanımımız ortak ve faturayı ortak ödüyoruz. Aynı ip den kullanım çoklu üyelik olarak algılanırsa ciddi sorun yaratır diye düşünüyorum

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Mesela ; Okulda; benim bilgisayarımdan giriyordum Sevgilim benim eve geldiğinde o da aynı bilgisayardan giriyordu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Okumadan yorum yapıyorsunuz. İlk önce yazılanları okuyun.

Çoklu Üyelik İhlalleri Nedir?

Aynı bilgisayarı kullanarak foruma giriş yapan üyelerin duyurulduğu alandır.
    Bu forumun amacı ise forum kurallarımızda yer alan birden fazla üyelik kullanılmasını engellemektir. Bilmeyenler için ilgili forum kuralını aşağıya ekliyorum.

Tabii ki aynı bilgisayarı kullanan birden fazla kullanıcı olabilir. Bu yüzden bu forumda duyurusu yapılan kullanıcı, kendileri ile alakalı çoklu üyelik girişi konusuna açıklama yapmak zorundadırlar. Mantıklı bir açıklama getirilmediği taktirde çoklu üyelik girişi yapan üyeliklerinin siteye girişi yasaklanacaktır.

Çoklu üyelik girişi forumundaki konulara, sadece o konuda üye adı geçen kişiler açıklama yazabilir. Konu dışı veya kendisi ile ilgili olmayan konuya mesaj yazan üyelerin mesajları silinir, tekrarı halinde üye cezalandırılır.

Saygılar
    MT Yönetimi

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam işte mantıklı açıklama diyorsan herkes erkek kardeşim de kullanıyor der çıkar işin içinden bu kadar basit admin.Haksız mıyım?
    Ayrıca yukardaki sorum için cevap bekliyorum neden gece 3 te uyarı verilip oglenleyin uzaklaştırıldı?
    Cevaplarsan sevinirim.Merak ediyorum cevabı çünkü

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:02 ----------

Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoklu üyelik girişi forumundaki konulara, sadece o konuda üye adı geçen kişiler açıklama yazabilir. Konu dışı veya kendisi ile ilgili olmayan konuya mesaj yazan üyelerin mesajları silinir, tekrarı halinde üye cezalandırılır.

Demişsiniz yukarda da kişiye cevap hakkı vermeden uzaklaştırdığınız için biz de kafamıza takılanları soruyoruz
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam işte mantıklı açıklama diyorsan herkes erkek kardeşim de kullanıyor der çıkar işin içinden bu kadar basit admin.Haksız mıyım?
    Ayrıca yukardaki sorum için cevap bekliyorum neden gece 3 te uyarı verilip oglenleyin uzaklaştırıldı?
    Cevaplarsan sevinirim.Merak ediyorum cevabı çünkü

Demişsiniz yukarda da kişiye cevap hakkı vermeden uzaklaştırdığınız için biz de kafamıza takılanları soruyoruz

Daha önce üyeliği iptal edilen bir kullanıcı yeni üyelik alıp siteye giriş yapmaya kalkarsa üyeliği direk iptal edilir. Siz bunları kafanıza takmayın MT Yönetimi bu konuda fazlasıyla tecrübelidir.

Bu forumdaki konular için aşağıdaki kural geçerlidir.
    Konulara mesaj yazmayın.
    Kafanıza takılan sorular için bu linki kullanabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)