Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CG 125 - 01 BR 794 plakalı motorum 24.09.2011 cumartesi sabahı çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki ER-5 , honda cg 125
    Evimizin altında 3 yıldır hep aynı yerde duran motorsikletlerimiz cumartesi sabaha karşı çalındı. 2 motorumuz ön arka lastiklerden birbirine kilitliydi. 2sindede direksiyon kilitliydi. arka ve ön lastikteki kilitleri kesince 2 side boşta kalmış. Motorlardan Hondayı çalmışlar Kawasakinin brandasını bile ellememişler. direksiyon kilidini nasıl açıyorlar hayret ettim. Allah kimsenin başına vermesin keşke alarm taktırsaydım diyorum ama onada çözüm bulmuşlardır. Gören olursa 0536 277 15 16 numaramı aramanızı rica ediyorum. İlginize şimdiden teşekkürler.

Uploaded with ImageShack.us
    Mert TUNA (ADANA 0 RH +) yp pilot - kawasaki ER-5

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Geçmiş olsun....

Kawayı ellemeyip cg yi götürmeleri ilginç, belkide daha kolay geldiği içindir.

Direksiyon kilitini ters yöne hızla çevirince kilitin kırıldığını duymuştum ama ne derece doğrudur bilemiyorum.

Motosikleti
    Kawasaki ER-5 , honda cg 125
    Teşekkür ederim daha dikkatli olmak gerek ne zaman başımıza geleceği belli olmadığından her gün aynı önlemi almak gerekiyormuş bunu anladım daha çok önlem almam gerekiyormuş alarm gibi...
    Mert TUNA (ADANA 0 RH +) yp pilot - kawasaki ER-5

ahmetk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    geçmiş olsun.benim motorumda çalınmıştı ama aynı gün bulundu.inşallah seninkide en kısa zamanda bulunur.vallahi bu hırsızları ne durdurur benim aklım yetmiyo artık! motorum bulunduktan sonra direksiyon kilidini elime aldığımda un ufak olduğunu gördüm döküm çoğunlukla kilidn malzemesi. amortisör çubuklarının arasına sert bir cubuk sokarak kilitlenen yönün tersine kanırtıyolarmuş şerefsizler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)