Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

izmir buca da gri hyosung gtr calindi

Motovento
    REKLAM ALANI
    byokko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    geçmiş olsun doğan inşallah en kısa zamanda bulunur motorun... gözümüz yollarda inşallah bize denk gelir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    geçmiş olsun...

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Allah kahretsin bunları..Birini yakalasalar da ibret-i alem diye motorcuların eline verseler..
    Büyük geçmiş olsun..İnşallah en yakın zamanda bulunur..

coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    geçmiş olsun umarım en kısa zamanda motoruna kavuşursun..

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    dilerim izmirden çıkmamıştır çıkmadıysa sanada onada geçmiş olsun bulunduğunda mangalmı kavurmamı köpek mamasımı olacak bakalım
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

washburn24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 '11
    motor bulundu bugun iki buca apacisi tarafindan calinmis gece cevredeki kamera kayitlarindan da dediller bulduk bizim ve polisin ortak calismasi sonunda motor ve calan kisiler bulundu tabi ki sikayetci oldum ve kamera kayitlarina gore teshis ettim. zaten daha onceden adam yaralamadan falan da yatmisligi varmis. aldilar iceriye ikisinide. umarim mahkeme sonunda hakettigi cezayi alirlar.( bu bunlar yetmezmis gibi gun icinde telefonum da bozuldu telefon caliyo ama ekranda hicbir goruntu yok. arayan arkadaslarin haberi olsun)
    polise yalvardim iki dakika serbest birakin sonra bende bi gece nezarette yatmaya raziyim diye ama birakmadilar ama polisin biri ifadesini ben alicam rahat ol dedi ins. odada geregini yapar

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    geçmiş olsun, şükürler olsun, aklında olsun, kötüde olsa bir kilidin olsun
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor bulundu bugun iki buca apacisi tarafindan calinmis gece cevredeki kamera kayitlarindan da dediller bulduk bizim ve polisin ortak calismasi sonunda motor ve calan kisiler bulundu tabi ki sikayetci oldum ve kamera kayitlarina gore teshis ettim. zaten daha onceden adam yaralamadan falan da yatmisligi varmis. aldilar iceriye ikisinide. umarim mahkeme sonunda hakettigi cezayi alirlar.( bu bunlar yetmezmis gibi gun icinde telefonum da bozuldu telefon caliyo ama ekranda hicbir goruntu yok. arayan arkadaslarin haberi olsun)
    polise yalvardim iki dakika serbest birakin sonra bende bi gece nezarette yatmaya raziyim diye ama birakmadilar ama polisin biri ifadesini ben alicam rahat ol dedi ins. odada geregini yapar
    ben yarı polis sayılırım karakola uğrasammı acaba
    haydi hayırlısı doğanım..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    polis ona yüzde doksan ihtimalle karışmaz. buna emin olabilirsin. yüzde onluk bi kısım var evet ama inan büyük yüzde verdim. geçmiş olsun. senin motorun bir kardeşi benim ikinci motorum olaak inşallah. Allah böyle bir şeyi bir daha yaşatmaz inşallah.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Hadi gözün aydın.....

Motorda durum ne?... Varmı hasar falan?...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

washburn24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 '11
    plakayi sokmusler, onun disinda ufak tefek birkac sey var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:52 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis ona yüzde doksan ihtimalle karışmaz. buna emin olabilirsin. yüzde onluk bi kısım var evet ama inan büyük yüzde verdim. geçmiş olsun. senin motorun bir kardeşi benim ikinci motorum olaak inşallah. Allah böyle bir şeyi bir daha yaşatmaz inşallah.
    ben davali oldum daha onceden de adam yaralamaktan sicili varmis birinin umarim onu alirlar mahkemede de gerekeni soylucem. ama digeri 17 yasinda cocuk sube ye aldilar onu muhtemelen birakacaklar

kizilkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Geçmiş olsun tam konuyu okudum eyvah dedim acayip üzüldüm iyi ki bulunmuş kendi motorum çalınmış da bulunmuş kadar sevindim...

plakayi sokmusler, onun disinda ufak tefek birkac sey var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:52 ----------

ben davali oldum daha onceden de adam yaralamaktan sicili varmis birinin umarim onu alirlar mahkemede de gerekeni soylucem. ama digeri 17 yasinda cocuk sube ye aldilar onu muhtemelen birakacaklar
    Ben olsam o çocuğu savcılık çıkışında bekler çıkar çıkmaz alırdım kurtuluşu olmazdı... Neyse tekrar çok geçmiş olsun ben de buca civarındayım en yakın katılabileceğim semaver'de görüşelim

mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Geçmiş olsun kardeşim...
    Al bir Mz dünyayı gez...

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    yaşı büyük olana gerekeni yapar polisler, adaletin tam tecelli etmeyeceğini bildikleri için. 17 yaşında olan için ise bir reçete verebilirim.

Bilek kalınlığında bir meşe dalı kesilir, 2 gün suda bekletildikten sonra, deri eldiven giymiş el yardımı ile kavranarak, önce diz arkası bölgesine sonra bel bölgesine (halk tabiri: beline beline!!) tatbik edilir. Tok karnına olması tavsiye edilir. En son olarak ise uzanma konumuna geçmiş hastanın, çene ekleminin birleşim noktasına 50cm yüksekten topuk tatbik edilerek, 6 ay süre ile pipetle beslenmesi ve konuşamaması sağlanarak huzur bulunur...

Şerefsizler...!
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    öncelikle bulunmasına çok sevindim tekrar geçmiş olsun,olayın oluş şekli aynı benim çalınan motora benziyordu,seninki geri dönmüş benimki 1 yılı geçti yok ne yazıkki,ya parçalandı yada plakası sökülüp bir yerlerde biniliyor :( ,bir arkadaş odunlu bir reçeteden bahsetmiş ,hayali bile beni mutlu etti ,çalanları bir yakalasam ne odunlar ne demirler ikram etcem onlara ama kısmet değilmiş :(
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Geçmiş Olsun arkadaşım Mutlaka bir Kilit Al .
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Kardeşim geçmiş olsun yürekten sevindim bulunmasına

kenansubasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satılık cbr 125r arıyor
    Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşı büyük olana gerekeni yapar polisler, adaletin tam tecelli etmeyeceğini bildikleri için. 17 yaşında olan için ise bir reçete verebilirim.

Bilek kalınlığında bir meşe dalı kesilir, 2 gün suda bekletildikten sonra, deri eldiven giymiş el yardımı ile kavranarak, önce diz arkası bölgesine sonra bel bölgesine (halk tabiri: beline beline!!) tatbik edilir. Tok karnına olması tavsiye edilir. En son olarak ise uzanma konumuna geçmiş hastanın, çene ekleminin birleşim noktasına 50cm yüksekten topuk tatbik edilerek, 6 ay süre ile pipetle beslenmesi ve konuşamaması sağlanarak huzur bulunur...

Şerefsizler...!
    testere gibisin be

Zıpkıncı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    Çok şanslıymışsın. Geçmiş olsun...

Geçmiş olsun hocam , motorunun bulunmasına çok sevindim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)