Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

motorum çalındı 34 DP 6939 cbr 600 f kırmızı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    motrum geçen hafta çalındı koşturmaca falan ancak aklıma geldi burayada ilan vermek
    motor kırmızı siyah 2006 600f kırmızı cam , devil eksoz , xenon far , grenaj koruma takozları ayrıca karbon görünümlü dikiz aynaları var arkadaşımın evine gittim otoparka bırakmadım binanın güvenliği ve kameralara güvendim açıkcası bide uzun kalmayı düşünmüyordum ama zaten uzun kalmamda gerekmiyormuş direksiyonu kilitliydi ama başka kilit yoktu hiss li 600f 2 dakikadan az sürede çalındı kamera kayıtlarından izledik ancak çalmaya geldikleri motoru plakasını tam olarak çıkaramadık zaten plaka görünmüyoda tipide tam belli değil diğer motorun... hayırlısı artık

""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    çalan adi şer...zin elleri kırılsın...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    araç devrilince yol gösteren çok olurmuş
    bence parçacıları boylamıştır çoktan
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Çok geçmiş olsun, inşallah parçalanmadan bulursunuz..
    Şeeeerrrrrrrrfeeeee................ler bunu yapanlar
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    sen emek emek para kazan biriktir al kitapsızın biri iki dakkada çalsın.Umarım bulunur diycem ama bu şeref yoksunları minareyi çalmadan kılıfını hazırlıyolardır.Kimse yanında iki dakkada motor çalacak kadar malzemeyle gezmiyodur sanırım planlı olduğu apaçık ortada.Umarım kaskon vardır..
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Motosikleti
    Xmax250
    çalıntı başlığı görünce kötü oluyorum
    yıllarca çalışıyorsun 2dakikada çalınıyor
    kimvurduya gidiyor

askersss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA DEAUVİLLE NT 700 VA ABS 2006
    Alıntı gokselaytar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motrum geçen hafta çalındı koşturmaca falan ancak aklıma geldi burayada ilan vermek
    motor kırmızı siyah 2006 600f kırmızı cam , devil eksoz , xenon far , grenaj koruma takozları ayrıca karbon görünümlü dikiz aynaları var arkadaşımın evine gittim otoparka bırakmadım binanın güvenliği ve kameralara güvendim açıkcası bide uzun kalmayı düşünmüyordum ama zaten uzun kalmamda gerekmiyormuş direksiyonu kilitliydi ama başka kilit yoktu hiss li 600f 2 dakikadan az sürede çalındı kamera kayıtlarından izledik ancak çalmaya geldikleri motoru plakasını tam olarak çıkaramadık zaten plaka görünmüyoda tipide tam belli değil diğer motorun... hayırlısı artık

nasıl kıydınız ALÇAK hırsızlar.geçmiş olsun.
    "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal isen, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olmalısın"

mamt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ER-5
    görüntü kayıtlarını polise vermeniz lazım onların elindeki imkanlarla o görüntüler gayet güzel netleştiriliyor bu işi yapan itlerin sahibi çok olur işin peşini bırakmayın gerekli bürolara bizzat gidin herşeyi polisten beklerseniz olay kapanır ilgilenilmez ben bizzat şahit oldum kaç kere belli bir zaman sonra sizi arayıp aracınız bulun muştur diyorlar tabi suçluları bulan yok kişide sevinçten susuyor haliylede meselede kapanıyor.
    inşallah senin kısmetinede böyle olur kavuşursun motoruna

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Geçmiş olsun. inşallah en kısa zamanda bulunur...

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    çalınan motorlar izmit ve bursaya gidiyor diye biliyorum. ordaki arkadaşlar daha bi dakkat etsinler plakaya

birde site içindenmi çalıntı motor yoksa sokaktamıydı.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    o kadar para biriktirip motor alıyosun, ......'nın biri gelip çalıyor ah ulan çalarken bi denk gelecek varya ...... neyse geçmiş olsun.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    geçmiş olsun.. :(

bizimde cbf250'miz çalınmıştı geçen sene bu zamanlarda.. apartmanın otoparkından.. bulunamadı tabi

umarım kasko vardır..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    geçmiş olsun , yeni almıştın sanırım 600f topiğinden takip ettiğim kadarıyla , inşallah kasko vardır .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    Yamaha R1
    bu konuda ikinci el parça satanların incelenmesi lazım aslında. bu adamlar bu kadar ikinci el parçayı üstelik sağlam olarak nasıl buluyor? bu kadar mı kaza yapıp perte çıkan alet var? belki de günahlarını alıyorumdur bilmiyorum

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun üzüçü bir olay allahım kimsenin başına vermesin. umarım en yakın zamanda bulunur

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun..inşallah bulunur...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    of be içim yandı.
    allah belalarını versin bu şerefsizlerin
    çok geçmiş olsun ne diyim :(
    What goes around, Comes back arround...

gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    saolun arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz için motor apartmanın önündeydi site içinde bi apartıman kaskosunu daha yaptıracak zaman bulamamıştım daha doğrusu ruhsatı bile çıkaramamıştık satışı falan alındı zorunlu trafik sigortası yapılıp ikinci sayfa alınıcaktı neyse olmadı artık her yönden araştırıyoruz bakalım daha nolur bilmiyorum..
    bide görüntüleri polise verdikte yani yok öle bişey daha iyileştirme falan adamlar görüntüyü açamadılar biz çevirdik geçerli bi formata öyle götürdük bi yere kadarda takip ettik güzargahını çalan motorla birlikti gidiyolar bazı sitelerin kameralrından belli belirsiz geçiyorlar o saatte fakat bizde bi yere kadar takip edebiliyoruz neticede bizim ne yetkimiz var nede bizim işimiz bu adamlarda açıkcası peşinden koşayım falan gibi bi durumda yok allaha emanet bakalım hayırlsı inşallah çalanlar bulunur en azından benden başkalarının canı yanmasın onlar yüzünden....
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    umarım çabucak bulunur.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    600 f de immobiliser var diye biliyorum, nasıl çalıştırdılar 2 dakikada, kamera kayıtlarında ellerinde laptop ve kablolar var mıydı ? Benim motorumun anahtarını servis tanıtırken 40 dakika harcadı . Satan adamlardan da şüphelenin, yedek anahtar olabilir ellerinde. Çok üzüldüm , pek ihtimal vermiyorum ama inşallah bulunur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)