Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

maalesef çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [IMG][/IMG]

iki gündür maalesef uyku uyuyamıyorum,ve kendime kızıyorum alt tarafı bir makine canım saolsun diyorum ama beceremiyorum.7 yıldır parlatıp bindiğim demirbaş motorum 10 dakikada çalındı
    23.02.2007 /13.30 sularında gaziantep real e güvenlikçi kızın gözünün karşısına motoru parkedip gidonu kilitleyip güvenliğede motor benim dercesine kask ı gösterip baş selamı verip içeri girdim.10 dakika sonra çıktığımda motorum yerinde yok.güvenliğe sorduğumda iki kişinin binip uzaklaştığını söyledi.ondan sonra 10/15 dakika ne oldu kim ne konuştu hatırlamıyorum.kendime geldiğimde polis bana plaka soruyordu.emniyete haber verdim ,anons falan yapıldı kaskom yok.şu ana kadar bir gelişmede yok.çok saçma gelebilir ama sanki çocuğum kaybolmuş gibi hissediyorum.
    varoşlarda kahvehane kahvehane girip hırsız arayıp tlf bırakıyorum.motorumu hırsızdan satın almam gerekiyormuş.yeni öğrendim burda işler böyle yürüyormuş
    bellimi olur dünya küçük belki bi yerde gözünüze çarpar
    2000 mod
    18.500 km
    mavi yamaha rx 115
    şasi no:RE012-002417
    motor no:5FS-002902
    yeni gibi duruşuyla dikkat çeken bir motordu
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

geçmiş olsun dostum umarım bulunur senin evlat.

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    abim çok geçmiş olsun inşallah bir an önce bulunur
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    feragold plakanı aldım ve bu işlerle uğraşan tanıdığımın tanıdıkları varmış. Plakanı ve diğer bilgilerini verdim onlar araştıracaklar. işallah yakında bulacağız.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    diyorum ki bul adamı döv ama bu seferde sen haksız olursun sanki kanunlar hırsızı korumak için inşallah bulursun

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    inan çok üzgünüz motosiklet'ci kıyamaz çünkü motosiklet'ci ezgindir motosiklet'ci küçük şeylerle mutlu olur' bunun en başında yol akadaşı motosiklet'i gelir şu an seni çok iyi anlıyorum ama bu motosiklet sevgisi tutkusu sende olduğu sürece daha'da güzelleri sana nasip olacakdır sıkma canını allah(c.c)büyük sağlığını bozma kısmet'se sana döner gelir dönmesede hep seninle yaşar sağlıcakla kal.
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Motosikleti
    ARN 125
    ozmn toplanalım arkadaşlar anti-hırsız timi kuralım..hırsızları öyle bir dövelim ki bi daha kimse hırsız olamasın...güvenliğin olmadığı bir ülkede yaşıyorsak kendi güvenliğimi sağlamamız gerekir di mi...geçmiş olsun umarım bulunur..

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Sadece senin orda değil bütün Türkiye de böyle dönüyor bu işler, umarım para vermene gerek kalmaz ve en kısa sürede bulunur motorun
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Çok geçmiş olsun , en yakın zamanda bulunması ve o şerefsizlerin sağlam bir ceza alması dileklerimle.

Motorunu bulamazsan da dua et de çalan şerefsizler motorla kaza yapıp gebermiş olsunlar... Çok mu asabiyim ne
    Bir Kar Tutkununun Motor Sevdası
    KarTutkusu.com
    Snowboard ve Motor , daha başka ne isteyebilirim ki :bounce:

Motosikleti
    mondial kt125
    dostum büyük geçmiş olsun çalanın allah belasını versin inşallah tez zamanda bulursun

Dışarıdan akıl vermek kolaydır, fakat bunu bir hatırlatma olarak kabull edersen sevinirim. Yasaya göre özel güvenlikçilerin suça ve suçluya mudahale etme yetkisinin yanında görevleri var. istersen bi suç duyurusunda bulun belki çalınması sırasında kılını kıpırdatmayanlar bulunmasına yardım ederler. ne de olsa kimin çaldığını onlar görmüşler.

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    offf yaaa nedense cok uzuldum hangı o..... cocukları beden bole bısı yaparlarkı...gelsınler o parayı ben verıyım yaaa.sımdı sen ne kadar cok uzulmussundur kardesım..uzulme dıcem ama uzulmemek gercekten cok zor.ınsallah bulunur kardesım.sen umıdını yıtırme.
    MT ANTALYA

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    umarım tekrar kavuşursun cici kızına, pembe mavisiyle gerçekten güzel bir motor...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorunuz biran önce bulunur umarım...Güvenlikçi arkadaşa bence de biraz daha yüklenmelisiniz eğer otopark ın güvenlikçisi felan ise,mağaza yöneticileri ile de görüşmelisiniz.Yanlış bilmiyorsam real alışveriş merkezi olmalı.İfadeye en azından yardımları olur.Eğer mağazanın otoparkından çalındıysa tabi o güvenlikçilerin orada süs olarak durması da ayrı bir olay...

Bu arada başlığınızı moto sohbet'ten - çalıntı motor duyuruları'na taşıdım.
    Geçmiş olsun tekrar...

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    Alıntı AttRiB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dışarıdan akıl vermek kolaydır, fakat bunu bir hatırlatma olarak kabull edersen sevinirim. Yasaya göre özel güvenlikçilerin suça ve suçluya mudahale etme yetkisinin yanında görevleri var. istersen bi suç duyurusunda bulun belki çalınması sırasında kılını kıpırdatmayanlar bulunmasına yardım ederler. ne de olsa kimin çaldığını onlar görmüşler.
    bana sorarsan da güvenlik görevlileri için "sağlık olsun" demek olmaz. çalanları gördüklerinde "ya bu aracı başkası bırakmamışmıydı buraya" dediklerine adım gibi eminim, e bunun üzerine en azından kafalarındaki şüpheyi gidermemek için müdahalede bulunmamalarına göz yumulmamalı. böyle yapıldığı için hırsızlar elini kolunu sallaya sallaya şerefsizlik yapmaya devam ediyorlar. toplum olarak birbirimizi dürtmemiz lazım gerektiğinde tepki gösterilmesi için, bu güvenlik görevlilerinin de dürtülmesi lazım ki bi daha "benim motorum mu yaa ne başımı belaya sokacam" demesinler!
    Hızlı yaşa, dikkatli olursan genç falan ölmezsin korkma! :bounce:

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Geçmiş olsun ya, acayip çok üzüldüm...Çok korktuğum bir şey benim de
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    geçmiş olsun hocam umarım en yakın zamanda bulunur.Biz motorcuların ençok korktuğu şeyde bu olsa gerek.Bende diğer arkadaşlara katılıyorum güvenlikçiye bence bir işlem yapılmalı.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    aklıma geldi paylaşmak istedim acaba çalınma günü güvenlik kamerası varmıy'dı oralada onu bir rica etsen yetkililer'den kontrol etsen bellimi olur bir şansını dene .
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    geçmiş olsun....Çalanlar bir tırın altında kalsınlar diyeceğim beddua etmek ne derece doğru bilemem...Şööle kolu bacağı sıkışsa tıra kopsa hayatı boyunca unutamasa....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    geçmiş olsun (sözüm çalanlara yiyorsa gidin alın teriyle alın)
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)