Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

beşiktaşın göbeğinde çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    allah belalarını versin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hellstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R dı.Sattı.
    Çok geçmiş olsun.inşallah en kısa zamanda bulunur
    Try not.Do or do not.There is no try. (Yoda)

Motosikleti
    Custom Caracal
    Geçmiş olsun arkadaşım inş. kısa süre içinde bulunur motorun Allah kolaylık versin...
    [COLOR="Black"][U][I][B]Ziya CANSEVER
    Custom CARACAL ::xrock::[/B][/I][/U][/COLOR]

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Öncelikle geçmiş olsun. Konu uzun süre güncel kalmalı.

Sanırım motorun çalındıktan 1 ay kadar sonra ben de motor bakarken senin motorunla birebir aynı özeliklere sahbip bir motor gördüm. Üstelik galerici sahibinin çok sıkıştığını o yüzden ucuza verdiğini söylemişti. Bahçelievler'de bi galeri. Hatta sanırım birinden kapora aldığını adamın Subaru İmpreza'sını satıp bunu alacağını söylemişti. Muhtemelen satılmıştır bu zamana kadar. Ama Özellikleri birebir aynıydı adım kadar eminim. Hangi galeri olduğunu hatırlamıyorum şimdi. Ama orda sıra sıra dizili olanlardandı sanırım.

Bir de anlayamadığım Direksiyon kilidi yok muydu motorun?
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Geçmiş olsun dostum.
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    Bws gitti 2011 Agility geldi
    Üzüldüm valla. Geçmiş olsunn

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Tühh yazıklar olsun , ne ahlaksızlar var be,valla çok üzüldüm umarım en kısa zamanda bulursun motosikletini işallah.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    ne kadar adi insanlar var ya bide ne cesaret koskoca motoru al götür olacak iş değil vallahi allah yardımcın olsun umarım bulunur

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    off offff çok geçmiş olsun çok :(
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Geçmiş olsun arkadaşım.

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    en çok kötüsü maddi durumu kötü olupta motoru çalınanlara üzülüyorum , benimde gündüz vakti penceremin önünden götürüyorlardı neyseki kontak kırıldı bişey olmadı masraf açtı bana onun çocuğu
    ...

Motosikleti
    Kuba CROSS DB705
    geçmiş olsun benim motora fazla yanaşmıyolar çocuk motoru oldugu için

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Disk kilidi ve direksiyon kilidi çalınmasını engeller mi motorun ciddi derecede? Merakımdan soruyorum. Direksiyon kilidi kolay kırılabilir mi mesela? Disk kilidine gelince bi kere üstünde unuttum diskin motoru sehpadan aldım ayaklarımla geri giderken bir ses geldi ve disk kilidi kırık bir şekilde yerdeydi. Diskteki hasar sıfır. O günden beri hiç güvenemedim şu kilide(20 liraya almıştım kilidi,ortalama fiyatlarda o seviyedeydi yani dandik miydi neydi artık bilmiyorumda çok şaşırmıştım). Şimdide bazen motorumu apartmanın bahçesinde bırakıyorum,disk,direksiyon ve halat kilitle birlikte(ayrıca bahçenin bir kapısıda zincirle kilitleniyor). Abartıyor muyum bilmiyorum ama motoru alalı iki hafta oldu ve dışarda kaldığı zaman pencereyi falan açık bırakıyorum(duymam imkansız gerçide). Bir de şöyle bir durum var,hırsız bahçeye girse isterse 2-3 saat çalışsın ne polis ne başka biri görür gibime geliyo. Bahçede olmasınında dezavantajı bu olsa gerek.

Motosikleti
    ZX6-R
    engellemez çünkü çoğu zaman motoru kaldırıp atıyolar minibüsün vb araçların içine sağlam bir halat tarzı kilitle yerden destek alınmıycak şekilde bir direğe kitlersen caydırabilir

geçmiş olsun motorun bir tarafında belirgin özellik warmıydı eziklik fln

yokmu hiç kulağı kesiklerden tanıyan??
    insanların emeklerini harcıyorlar !!!
    :pl::bestmt:

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    bana özelden plakanı yazarmısın özelden at msj yardımcı olmaya çalışim bi ark. söledi çalıntı racing atölyesi basmışlar adamı bir güzel dövmüşler cocuk hayrına motorları sahiplerine kavuşturuo şaka gibi ama videoyu izletti gerçekmiş cidden

Motosikleti
    ZX6-R
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana özelden plakanı yazarmısın özelden at msj yardımcı olmaya çalışim bi ark. söledi çalıntı racing atölyesi basmışlar adamı bir güzel dövmüşler cocuk hayrına motorları sahiplerine kavuşturuo şaka gibi ama videoyu izletti gerçekmiş cidden
    hocam bi özeline bakarmısın

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Çok geçmiş olsun. Oralrda bir de sanırım Gilera duruyor bugünlerde... önde çift tekerlekli...

Çok orta bir yer...

Başka kamera kaydı bulamadınız mı ? Mobese ya da oradaki binaların güvenlik kayıtları caddeyi çeken ?

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş özeli filan yok bu işin artık. motosiklet gitmiş, plakayı konuda aradım bulamadım. ilk mesajında yazmıştı numarasını, kendisine cep telefonundan ulaşırsan sevinirim, İnşallah bulunur...

Alıntı whendark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0532 207 3001 sinan---

bilac Demişki:

Arkadaşım, motosikletinin en kısa zamanda bulunmasını diliyorum.

Çalınan motosikletlerin bulunması konusunda sitede açılan başlık altında yardım amaçlı yazışmalar dışında ne yapabiliriz? Özellikle emniyet mensubu olan site üyelerimiz varsa onların bu konuda yardımı olabilir mi?

Belki de caydırıcı cezaları olmaması nedeniyle ülkemizde hırsızlık bir meslek haline geliyor ve zamanla hırsızlar belli alanlarda uzmanlaşıyorlar. Bu nedenle motosiklet hırsızlığı sabıkası olan kişilerin izlenmesi, sorgulanması çalınan motosikletlerin bulunmasında faydalı yöntemler olabilir mi?
    En büyük motor hırsızlık çetesinin başı (duydum yalnızca fakat çok barizmiş)emniyetde yetkili bir müdürün akrabası imiş ve ikinciel yedek parça satıyormuş bu şahıs.Belki herkes biliyor açıklamıyor.Ben tanımıyorum.Ve disk kilidi etken olsada kaykay veya iki adet boru 2-4 kişi ikitaraftan hop en agır motor 20 sn de kamyonet arkasında.Hikayesini bilmiyorsak ikinci el malzeme,ruhsatsız araç, almamalı ve bunların peşinde dönmeliyizki bu hıyarları etkisiz hale getirmek için bişeyleri başlatalım.Benimde alisamiyen likör yanındanki sokagın girişinde iki kameranın altında motorumu çaldılar.Görüntüler poliste bir tanesi leylek gibi bişeydi kısa fakat leylekgibi..Fakat polisin hiçde umurunda değil.Yakalansalarda zaten ikigün sonra çıkacaklar.Adalet yok cezasıda hafif suçlıya.Biz kıytırıktan bi suç işlesek teröristlerden daha çok ceza alır ömrümüzü hücrelerde geçiririz.Bu iş için en az onlar kadar cesur olmalıyız.Mesela motosiklet federasyonu var ne işe yaramadıgı belli olan kasko hakkında birşeyler yapabilir.Çalıntı olayları için emniyetle temasa geçebilir(gerçi kim takar)Birçok kurumgibi ''bizim görevlerimiz içinde degil'' diyeceklerdir ya.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler