Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

34 UG 4284 Hyosung gt250R calınmıstır

Motovento
    REKLAM ALANI
    yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Bır arkadasıma aıt 34 UG 4284 plakalı KM4MJ51E161101117 şasi nolu kırmızı gt250r Bostancıda kapalı garajdan çalınmıstır.Kırmızı renktedir ve deponun sol tarafında kucuk bır ezık vardır.Ayrıca 250 R yazısının yerınde 650 R yazısı bulunuyor.Lutfen yollarda dıkkatlı olalım goren olursa bıze 0535 976 08 78 ulaşsın.Tesekkurler...

Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Bayan oldugunu anladık neden kapattın ki
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    ZX6-R
    kapalı garajdanda çalıyorlarsa pes

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    geçmiş olsun umarım bulunur biran önce
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    geçmişolsun bugün ptt nin motorunu çatalca sanayide bi servise götürdüm orsda aynı bu renk hyo gördüm inceledim deponun sağ üst tarafında çizikli ezikler vardı o olabilirmi acaba ? hatta resimde çekmiştim dur atıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:04 PM ----------

۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    dostum malesef sanırım eziklik sol tarafta
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum malesef sanırım eziklik sol tarafta
    ah bu motor o motor deseniz valla basar giderim yakarım o dükkanı inş bulunur ya bende s&t 2009 5000 km de siyah buldum bitane onu almayı düşünüyorum bakalım herkes için herşey için hayırlısı

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayan oldugunu anladık neden kapattın ki
    Aradıgımız ustundekı bayan deıl motor o yuzden kapadım...

canercamalan geçmişolsun bugün ptt nin motorunu çatalca sanayide bi servise götürdüm orsda aynı bu renk hyo gördüm inceledim deponun sağ üst tarafında çizikli ezikler vardı o olabilirmi acaba ? hatta resimde çekmiştim dur atıyorum
    Sagol caner ama bızım motorun ezık kısmı sol tarafta o deıldır.Simdiden alacagın motor hayırlı olsun.
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

Motosikleti
    HYOSUNG
    [B]Arkadaşlar öncelikle herkeze mesajlardan teşekkürler iyi dilekleriniz sayesinde ve yaptığım iyilikler sonucunda sanırım MOTORUMU BULDUM
    En son bi arkadaşım dün motoru gördüm die beni aradıki karakoldan geleli 10 dakka olmuştu ifade verdim ewe bıraktı ve dönüş yolunda benm motor karşı şeritten geliyormuş ,peşine dönene kadar gitmiş bizde tekrar oraya gittik geçen bir ekip arabasını durdurduk gece orada nöbettelermiş,telefon verdik plakayı da..
    Gece 1.3o sıraları ekip her zaman gittiği yolu ewlere dağılmak için bu seferlik değiştirmiş ve karşılarına benim motor çıkmış. Ynlarında da koca bi otobüs durmuş böylece kaçamadan yan sokağa girmişler iğrenç kapkaranlık bir yer kurbanlık garibanlar satılıo..ORAYA YATIRIP masum vatandaş gibi kenara oturmuşlar ,sivil olan memur,eli cebinde sakince onlara yürürken tanımışlar ,kaçmaya çalışırken memurlar paketleyip bunları karakola...
    bizi 2 de aradılar koşa koşa gittik benm motor yerde ama küçük hasarlar var.
    Öncelikle arkadaşlar ustalık diz boyu
    düz kontak yapmak için kablolar çıkarılmış lamba düğmesi takılmış,benzin deposu kırılmış,artçı koltuğu yanındaki kilidi kırmışlar ki sanırım hem ruhsat aradılar hemde akü orda düz kontak için açtılar.Ynlarda çizikler var ama pasta cila ile halledilir,
    ve bunu yapanlar 18 bile değil...Cinayet sabıkaları var ve tinerciler.
    Ayrıyeten 2o yaşlarındaki bi dallama da gelerek ben aldım motoru onlara binsin die verdim dedi..
    Oda ozan adında birinden S virajından kendi motoruna 5oo lira vererek bunu aldığını söylüyor ki ,peki anahtarı olmaya ben çalıntıyım die bağıran motoru nası aldın die sorduğumda kem de küm ..
    İç erenköy karakolu sonrada bostancı karakolunda saatlerim geçti ifade verdim.
    Özel sorgu ekibi geldi sorguladılar ellerinde gül biter inşallah (saygıdan dedim yanlış anlamayın) neyse sabah 8 e dek karakolda kaldım.
    Bu çocuk ,en azılı hırsızmış arkadaşlar aklınızda olsun ,ve beni ewe kadar takip ettiler bir gün arabayla kendime paranoya etme demiştim ama bir kez daha hislerim beni yanıltmadı...
    ewleri öğrenip ustaca geliyorlar,klit ,direksyon kilidi zincir disk kilidi, hepsi vardı ama işe yaramadı ...Dikkat edin ...bu ara hyo cular,,acaip talep varmış uçuruolar....
    Hepinize çok teşekkürler Allah yardımcınız olsun bela sizden uzak olsun
    [B]KAPI ÖNÜNE KONAN BİR KAP SU CANLARIN HAYATINI KURTARIR[/B]

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı bonnie&clide adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B]Arkadaşlar öncelikle herkeze mesajlardan teşekkürler iyi dilekleriniz sayesinde ve yaptığım iyilikler sonucunda sanırım MOTORUMU BULDUM
    En son bi arkadaşım dün motoru gördüm die beni aradıki karakoldan geleli 10 dakka olmuştu ifade verdim ewe bıraktı ve dönüş yolunda benm motor karşı şeritten geliyormuş ,peşine dönene kadar gitmiş bizde tekrar oraya gittik geçen bir ekip arabasını durdurduk gece orada nöbettelermiş,telefon verdik plakayı da..
    Gece 1.3o sıraları ekip her zaman gittiği yolu ewlere dağılmak için bu seferlik değiştirmiş ve karşılarına benim motor çıkmış. Ynlarında da koca bi otobüs durmuş böylece kaçamadan yan sokağa girmişler iğrenç kapkaranlık bir yer kurbanlık garibanlar satılıo..ORAYA YATIRIP masum vatandaş gibi kenara oturmuşlar ,sivil olan memur,eli cebinde sakince onlara yürürken tanımışlar ,kaçmaya çalışırken memurlar paketleyip bunları karakola...
    bizi 2 de aradılar koşa koşa gittik benm motor yerde ama küçük hasarlar var.
    Öncelikle arkadaşlar ustalık diz boyu
    düz kontak yapmak için kablolar çıkarılmış lamba düğmesi takılmış,benzin deposu kırılmış,artçı koltuğu yanındaki kilidi kırmışlar ki sanırım hem ruhsat aradılar hemde akü orda düz kontak için açtılar.Ynlarda çizikler var ama pasta cila ile halledilir,
    ve bunu yapanlar 18 bile değil...Cinayet sabıkaları var ve tinerciler.
    Ayrıyeten 2o yaşlarındaki bi dallama da gelerek ben aldım motoru onlara binsin die verdim dedi..
    Oda ozan adında birinden S virajından kendi motoruna 5oo lira vererek bunu aldığını söylüyor ki ,peki anahtarı olmaya ben çalıntıyım die bağıran motoru nası aldın die sorduğumda kem de küm ..
    İç erenköy karakolu sonrada bostancı karakolunda saatlerim geçti ifade verdim.
    Özel sorgu ekibi geldi sorguladılar ellerinde gül biter inşallah (saygıdan dedim yanlış anlamayın) neyse sabah 8 e dek karakolda kaldım.
    Bu çocuk ,en azılı hırsızmış arkadaşlar aklınızda olsun ,ve beni ewe kadar takip ettiler bir gün arabayla kendime paranoya etme demiştim ama bir kez daha hislerim beni yanıltmadı...
    ewleri öğrenip ustaca geliyorlar,klit ,direksyon kilidi zincir disk kilidi, hepsi vardı ama işe yaramadı ...Dikkat edin ...bu ara hyo cular,,acaip talep varmış uçuruolar....
    Hepinize çok teşekkürler Allah yardımcınız olsun bela sizden uzak olsun
    Geçmiş olsun dostum..
    Bu kadar çabuk bulunmuş, çok şanslısın.

Motosikleti
    HYOSUNG
    Evet pierzing saol sanırım yaptığım iyilikler beni yolda bırakmadı sizlerin iyi enerjileride tabi
    [B]KAPI ÖNÜNE KONAN BİR KAP SU CANLARIN HAYATINI KURTARIR[/B]

erhan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Valla baya bi şanslısın demekki.Zaman kötü...oofff ooof

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister 2004
    Geçmiş olsun umarım bulunur biran önce...

Motosikleti
    s&t kanuni gt 250 r
    allah bıldıgı gıbı yapsın o calanları kapalı garaja koymaya bıle korkuyoruz artık allaha bın sukur bulunmus yavrunuz doya doya bınmek nasıp olur ıns

Geçmiş olsun ya.

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Gözün aydın bulunması sevindirici ama bu şerefsizler çalmaya devam edicekler...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hadi geçmişolsun

Motosikleti
    yok
    geçmiş olsun inşallah bulunur
    Life is what happens when you are busy making plans

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı explosion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun inşallah bulunur
    motor bulunmuş

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Konunun tamamının okumadan cevap yazmayı çok seviyoruz. Kimse dinlemek istemiyor bu ülkede. Herkes önce konuşmak istiyor.

Geçmiş olsun. Tek parça halinde ve kısa sürede bulunmuş olması mutluluk verici.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler