Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

34 TH 9767 plakalı CBR600F motorum çalınmışdır

Motovento
    REKLAM ALANI
    OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turgay abi işten geldim siteye giremedim özür dilerim valla inan bugün aklımdan çıkmadın ama bak ben YILMAZ abimden haber bekliyorum bugün de konuştum polislerin kulaklarını çektim falan dedi bilmiyorum yani birkaç gün daha bekliyeceğiz sonra ERKAN abime gidip donanıp fatihe dayanıcaz abim tmmmı merak etme sen pazartesi günü basarız olmadı o fatih i oky ?
    bir kaç ta resim atsaydın bari len kimlerle konuştuğuna dair

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:32 PM ----------

Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caner isim vermeden mork bu kadar açuık olmak zorunda değilsin ...pmden konuşun yada telefon aç herşeyi halka açık sitede yazdın yani.
    ...................
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Belki biraz da yer altındaki bağlantıları kurcalamak lazım.Mesela bizim burda bisiklet çalındığı zaman xxx lakaplı sabıkalı bi adam var.Herkes tanır onu.Çalıntı bisiklet için ona gidin derler.Bu çeteleri idare eden birileri var.Polis bile bağlantı kuramaz onlarla.Ancak istanbul gibi bir şehirde nasıl bağlantı kurulur bilmem.Suya düşen yılana sarılır misali bunlardan medet ummak ne kadar doğrudur bilmiyorum.Biri hırsız , biri kapkaççı , biri haraççı , bunlar kimin ne yaptığını iyi biliyor.Yarış tipi bir motosikleti kim çalar.Kime satar.Bunlar hep organizasyon işi.Polisin bilmediği pek çok şeyi bu ülkede vatandaş olarak araştırarak bulmak mümkün.Ancak bu mikroplara da fazla bulaşmamak lazım.

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    seviyoruz seni canercim

topiğe girdiğinde bi düzeltme yapıver canımcım
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki biraz da yer altındaki bağlantıları kurcalamak lazım.Mesela bizim burda bisiklet çalındığı zaman xxx lakaplı sabıkalı bi adam var.Herkes tanır onu.Çalıntı bisiklet için ona gidin derler.Bu çeteleri idare eden birileri var.Polis bile bağlantı kuramaz onlarla.Ancak istanbul gibi bir şehirde nasıl bağlantı kurulur bilmem.Suya düşen yılana sarılır misali bunlardan medet ummak ne kadar doğrudur bilmiyorum.Biri hırsız , biri kapkaççı , biri haraççı , bunlar kimin ne yaptığını iyi biliyor.Yarış tipi bir motosikleti kim çalar.Kime satar.Bunlar hep organizasyon işi.Polisin bilmediği pek çok şeyi bu ülkede vatandaş olarak araştırarak bulmak mümkün.Ancak bu mikroplara da fazla bulaşmamak lazım.
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seviyoruz seni canercim

topiğe girdiğinde bi düzeltme yapıver canımcım
    aynen katılıyorum çağla
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı kadir_3483 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum çağla
    tmm tmm hallettim
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı kadir_3483 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum çağla
    Len sende her şeye katılıyorsun.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Len sende her şeye katılıyorsun.
    fırsatını buldukça katılıyorum
    ne yapıcan bu modeller böyle
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    katıcam ben seni gel bu akşam nereye gerçi bilmiyom ama buluşma olursa gel

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel yazmışsın dogruda ama eksik ,bu ülkede polisin bilmedigini halk biliyosa birileri işini iyi yapmıyodur ,ki bişeyleri bilipte üzerine gitmiyolar sa işlerini yapmıyodan öte kötü yapıyolardır , bu iş artık örgütleşmiş durumda ,arkadaşın motoru büyük ihtimal eger satıldıysa kesinlikle istanbul dışına gitti ,satılmadıysa buda 2. ihtimali aklıma getiriyo inşallah öyle olmamıştır ,bizimde bişeyler yapmamız lazım beyler herhangi bi sohbet sırasında yani bu tür bi konuda kime sorsan ,ya falanca yerde bu iş yapılıyo der hakkatten de yapılıyodur ,ee bununla mücadele etmiyosak ihbar edemiyosak veya etmiyosak canımız yanana kadar bekliyelim bizde ozaman !

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı berk_r1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel yazmışsın dogruda ama eksik ,bu ülkede polisin bilmedigini halk biliyosa birileri işini iyi yapmıyodur ,ki bişeyleri bilipte üzerine gitmiyolar sa işlerini yapmıyodan öte kötü yapıyolardır , bu iş artık örgütleşmiş durumda ,arkadaşın motoru büyük ihtimal eger satıldıysa kesinlikle istanbul dışına gitti ,satılmadıysa buda 2. ihtimali aklıma getiriyo inşallah öyle olmamıştır ,bizimde bişeyler yapmamız lazım beyler herhangi bi sohbet sırasında yani bu tür bi konuda kime sorsan ,ya falanca yerde bu iş yapılıyo der hakkatten de yapılıyodur ,ee bununla mücadele etmiyosak ihbar edemiyosak veya etmiyosak canımız yanana kadar bekliyelim bizde ozaman !
    ne yapmayı planlıyorsun tmm birini kaldırdın ortadan ihbar vs yasal yollarla ki zaten polisin dokunamadığı adamı sen nası yasal yollardan yok edersin orası meçhul ya neyse - bunun önüne geçemessin arkadaşım birini yok etsen bile diğeri gelir işini yapar yani bizim yapabileceğimiz daha etkili yöntemler geliyor aklıma ama polisin desteği olmadan ne yapabiliriz ?? şimdi sırası ve yeri değil açtırma kutuyu söyletme kötüyü hesabı ban yememek için bu konulardan bu topicte bahsetmeyelim oky ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    ne yapmayı planlıyorsun tmm birini kaldırdın ortadan ihbar vs yasal yollarla ki zaten polisin dokunamadığı adamı sen nası yasal yollardan yok edersin orası meçhul ya neyse - bunun önüne geçemessin arkadaşım birini yok etsen bile diğeri gelir işini yapar yani bizim yapabileceğimiz daha etkili yöntemler geliyor aklıma ama polisin desteği olmadan ne yapabiliriz ?? şimdi sırası ve yeri değil açtırma kutuyu söyletme kötüyü hesabı ban yememek için bu konulardan bu topicte bahsetmeyelim oky ?
    senı de anlıyamadım yalnız yani bu konuyu tartışıyoruz fikir paylaşıyoruz ,peki senın fikrin nedir ? sıramızı bekliyelim mi ? diyosun , benım söylemek istedigim tabiki bataklıgı kurutmak zor haklısın işin temeli koskoca bi sistem ,ama ihbar etmezsen ,yapabilecegin en ufak zararı bu adamlara vermezsen neolur bunlar cok daha rahat yaparlar işini en azından yok edemesekte işlerinide kolaylaştırmasak .

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    senı de anlıyamadım yalnız yani bu konuyu tartışıyoruz fikir paylaşıyoruz ,peki senın fikrin nedir ? sıramızı bekliyelim mi ? diyosun , benım söylemek istedigim tabiki bataklıgı kurutmak zor haklısın işin temeli koskoca bi sistem ,ama ihbar etmezsen ,yapabilecegin en ufak zararı bu adamlara vermezsen neolur bunlar cok daha rahat yaparlar işini en azından yok edemesekte işlerinide kolaylaştırmasak .
    beni anlayamamanı anlamadım ama anlatayım sıramızı beklemek iş değil ama demek istediğim bunların büyükleri ne karşı da yapacak pek birşeyimiz yok çünkü yasal işlemleri yürütebileceğimiz destek yok polis bizim değil çoğu zaman onların yanında ne yapacağımıza gelirse şimdilik tedbirden başka hiçbişey ve gördüğümüz bildiğimiz bu tip insanlarla ya dostluk kurucaz işimiz düştüpğünde yardım isticez yada herhangibir gün herhangibir saatte bildiklerimizi patlatıcaz gücümüzü ispat edicez ki bunu yapacak kim var kim derki ben gelirim alırım silahımı falan filan işte anlıyosun umarım

Motosikleti
    Bence hemen acil caydıcı önlemeler almalı adalet bakanlığı hırsızlık yapanı baya bir tutması lazım..ki bir daha yapmasın bu öneride ne kadar sağlıklı bilinmez ama bir şeyler yapması adalet bakanlığının.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Bence hemen acil caydıcı önlemeler almalı adalet bakanlığı hırsızlık yapanı baya bir tutması lazım..ki bir daha yapmasın bu öneride ne kadar sağlıklı bilinmez ama bir şeyler yapması adalet bakanlığının.
    adalet bakanlığının pirimi ne olacak korkut abi ??

Motosikleti
    adalet bakanlığının pirimi ne olacak korkut abi ??
    Len ne primi adı üstünde adalet sağlayacaksa sağlamak zorunda versin 10 yıl çıktıktan sonra bir 10 yılı daha gözü alıp yapacakmı bakalım hırsızlık .Zaten onu içerde adam ederler 10 yıl boyunca

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    İşler iyiye gitmiyo arkadaşlar bunu bilelim buda üzücü başkada nadiyelim

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Len ne primi adı üstünde adalet sağlayacaksa sağlamak zorunda versin 10 yıl çıktıktan sonra bir 10 yılı daha gözü alıp yapacakmı bakalım hırsızlık .Zaten onu içerde adam ederler 10 yıl boyunca
    benim gözümde adalet kısas a kısas tır abicim biri birine bişi yapıyosa aynısını ona yapmak lazım tabi bizler tarafında değil devlet tarafından - bu böyle olmadıkça ne adalet olur ne skünet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    Bu baya mantıklı aslında sen ver bunalara giydir 10 ar yıldan bakalım bidaha devammı tammammı !

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Bu baya mantıklı aslında sen ver bunalara giydir 10 ar yıldan bakalım bidaha devammı tammammı !
    sen 10 yıl içerde yatan adamın mutsuz olacağını yılacağnımı zannediyorsun komiksiniz arkadaşlar ben diyorum ki polis bunları destekliyor yardım ediyor siz diyosunuz içerde yatsın onlar içerde köşeyi dönerler 10 yılda masraflarıda yok zaten ohh

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler