Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

34 TH 9767 plakalı CBR600F motorum çalınmışdır

Motovento
    REKLAM ALANI
    lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkemcim güzel haberler bekliyoruz sizden. bende burda bakıyorum ama şimdilik hiç kimseden ses çıkmadı
    sabrediyoruz çağlacım beklemekden başka yapacağımız bişi yok malesef :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    güncellll.....
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Motosikleti
    1400RR - uçan teneke
    Bulunana Kadar Güncel!!!
    [COLOR="RoyalBlue"][B]Herşey buraya kadarmış...[/B][/COLOR]

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    Alıntı yeşiLLi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulunana Kadar Güncel!!!
    aynen bulunana kadar güncel
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    bulucaz arkadaş inşallah umarım sadece motoru buluruz yanında çalan kişi olmaz yoksa çok pis canı yanıcak şerefsizin
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution ArTÇıSı ;)
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulucaz arkadaş inşallah umarım sadece motoru buluruz yanında çalan kişi olmaz yoksa çok pis canı yanıcak şerefsizin
    Kesinlikle haklısın
    :cherry: :cherry: :cherry:

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşlar bunlar örgüt şebekeler hepsi birbirini tanıyor hepsi bir semti almış orda iş görüyorlar benim yiğenimin gt250 side çalındı biz bu insanların içinede girdik bağlantı için belki buluruz diye yoksa polisden hiç umut beklemeyin aslında polisinde bir suçu yok onlarada kızamıyorum polis içinde motordan anlayan yok yani adama gt250 diyorsun yarış motorumu klasik motormu diyor şimdi bunu bilmeyen görevliden çevirmeye yada başka bir yerde yanından o motorlu geçerken durdurmasını hiç bekleyemessiniz...

zamanında bu işlere bulaşmış ve şimdi tövbe etmiş tamircilik yapan bir arkadaşa bizi yönlendirdiler o bize anlattı bunların şebeke olduğunu hepsinin birbirini tanıdığını zaten motorumuz çalındı dedik daha markasını söylemeden cbr mı dedi yok dedik o zaman gt dir dedi evet dedik..

bence burda bela okuyup sövüceğimize bir arkadaşımız öldümü nasıl binlerce kişi organize oluyorsak bizde organize olalım bu şerefsizlere yem atalım bir motorla bir arkadaşımız piyasa yapsın ara gaz versin artislik yapsın dikkatlerini çekelim mimlerler zaten hemen hep onlarmı çalıcak bir gecede çalarken biz onları yakalayalım binelim tepelerine başka bu işe kimler dahilse isimlerini alıp bütün örgütü polise yakalatalım..

Not : bu arada bizimde gt250 hayla kayıp..

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Güncelllll...............
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    ZX6-R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bunlar örgüt şebekeler hepsi birbirini tanıyor hepsi bir semti almış orda iş görüyorlar benim yiğenimin gt250 side çalındı biz bu insanların içinede girdik bağlantı için belki buluruz diye yoksa polisden hiç umut beklemeyin aslında polisinde bir suçu yok onlarada kızamıyorum polis içinde motordan anlayan yok yani adama gt250 diyorsun yarış motorumu klasik motormu diyor şimdi bunu bilmeyen görevliden çevirmeye yada başka bir yerde yanından o motorlu geçerken durdurmasını hiç bekleyemessiniz...

zamanında bu işlere bulaşmış ve şimdi tövbe etmiş tamircilik yapan bir arkadaşa bizi yönlendirdiler o bize anlattı bunların şebeke olduğunu hepsinin birbirini tanıdığını zaten motorumuz çalındı dedik daha markasını söylemeden cbr mı dedi yok dedik o zaman gt dir dedi evet dedik..

bence burda bela okuyup sövüceğimize bir arkadaşımız öldümü nasıl binlerce kişi organize oluyorsak bizde organize olalım bu şerefsizlere yem atalım bir motorla bir arkadaşımız piyasa yapsın ara gaz versin artislik yapsın dikkatlerini çekelim mimlerler zaten hemen hep onlarmı çalıcak bir gecede çalarken biz onları yakalayalım binelim tepelerine başka bu işe kimler dahilse isimlerini alıp bütün örgütü polise yakalatalım..

arkadasa katılıyorum yem atma olayı benimde kafama geldi ben varım mesela böyle bir organizasyona sonra döve döve öttürür bir çöplüpe atarız görünür bi yere bırakıcaz motoru üstünde baska motorun anahtarı olucak cevirdiinde on olmıycak kontak sonrası zaten malum

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel fikir...
    denemeye değer...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    güncellll...
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Güncel.. En kısa zamanda bulunur umarım..
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

güzel söylüyorsunda
    siteye girip misafir olarak okuyabiliyorlar bu yazılan ları gerisini yazmıya gerek yok
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel söylüyorsunda
    siteye girip misafir olarak okuyabiliyorlar bu yazılan ları gerisini yazmıya gerek yok
    gurkan abının dedııgı gbı bu ıslerle ugrasan serefsızler ıtler butun forumları takıp edıyordur sessız ve sakın bı sekılde baska bı sekılde ıcten halletmemız lazım

Turgay kardeşim ilanını gördüğümden beri düşündüğüm 2 şey var 1 ncisi inşallah motorun bulunur 2 ncisi aynı şeylere yaşayan biri olarak sana metanetli olmanı diliyorum gerçekten zor bir olay satarsın sattım dersin ,kaza yapar parçalarsın ,parçaladım dersin ama çalınınca insan gerçekten büyük bir boşluğa düşüyor,bu konuda yüzlerce laf ,yüzlerce söz yüzlerce yazı yazılacaktır ama hiç biri fayda etmiyor bilirim ,sana tek tavsiyem ruh ve akıl sağlığını bozmadan hareket et ,Allah sana sağlık versin çalışırsın didinirsin bir tane daha alıp unutursun ya da unutmaya çalışırsın ama giden sağlığını geri getirmek için bir kaç motor parası harcaman gerekebilir o yüzden boşver nalet olsun de hayırlı haberleri bekle..
    benden sana samimi bir abi tavsiyesi sağlığına dikkat et gerisi boş bak murat ve tülay kardeşimizin başına gelenleri düşün ,bazı durumlar vardır 50 tane motor parası koysalar önüne gözün görmez ..Bunları yazma ihtiyacı duydum sana moral vermek adına ama her şeyin başı sağlık ..Canın saolsun boş ver...

Herkese iyi günler.Gaziosmanpaşa/Hürriyet te önemli işlek olan internet kafe tekel bayi lokanta fast food çay ocağı gibi yerlere ilanlar astık ve moto kuryelere ilanları dağıttık.Diğer arkadaşlarımızın da böyle bir çalışma yapması bence çok güzel olur.İlanları asarken ve dağıtırken çevre halkın çok dikkatini çektik ve çoğu kişi motorun önemli özellikleriini öğrendiler.

Motosikleti
    ==Honda CBR 600F Tricolour==
    Güncelllllll.......

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    turgayım harkeze demesi kolay ama bide olayı şöyle düşün yücere rabbim ddrki verdiği şerin içinde bile hayır ara belki allah korusun çalınmasa bi kaza olcak yada daha kötü bişey umarım bulursun
    Drift Religion
    fatih şubesi

Motosikleti
    Artık Yok...
    ne yazık ki hırsızlarda zeki şimdi ki halinden eser kalmamışdır motorda büyük ihtimal rengini falan değiştirmişler ve belirgin fark edilir özelliklerini yok etmişlerdir..

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    güncellllllllllllllll..........

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler