Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

çalıntı motor var

Motovento
    REKLAM ALANI
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa benim motorum çalınmışta bulunmuş gibi sevindim vallahi..

Avkan65, hayırlı uğurlu olsun motorun
    Yazını okurken önce içimden bi ses bu kadar uzun yazdıysa kesin iyi haberdir diye düşünmüştüm, buna rağmen şaşırdım vede sevindim
    Hazır gitmişken bakınsaydın bi belki Gkn nin R6 da ordan çıkardı
    pınar gökhanın yarasını tuz basıyorsun yafffff

kardeşim geçmişve tekrardan hayırlı olsun allahım tekrarını yaşatmasın

loft başlarda sana cok kızmıştım bi laf attı ortaya bidaha girmedi diye ama esasl

adammışın helal olsun be kardeş
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    kısmet bu işler
    benim motorun çıkıcağını sanmam
    polis mavi bi motor gördü diye benim olacak die bişide yok, e tabiki bi ihtimal ama sürekli sağdan soldan haberler geliyo, yok şurda görüldü yok burda görüldü die, ama inanmıyorum
    ben çalıntı olduuna inandığım bi motosiklet görsem ya bi şekilde polise haber verip çektiririm yada yoldaysa bi tampon atar yere seererim
    üstündeki belki hırsız olmayabilir, belki hırsızın sattığı biridir diceksiniz belki ama
    dürüst vatandaş çalıntıya binmez zati he araştırmadıysada ders olur..
    herkes kendinden ve yaptığı işten sorumludur..

ben motorumdan vazgeçeli çok oldu, artık kimseye VARDIDA ÇALINDI demiyorum yalnış anlamayın ama sıkıldım ben kendi motorum üzerinde konuşmaktan..
    umarım herkesin motoru bulunur, kimsenin kide çalınmaz
    motorlarınızı güvenli yere koyun ve mutlaka kasko yaptırın
    kimsenin üzülmesini istemem
    topic i saptırdım biraz, herkese saygılar..
    GKN MOTORS

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    arkadaşım motorunu teslim aldınmı
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Abi gerçekten çooook sevindim
    Tekrar hayırlı uğurlu olsun abi
    Biz o kadar git hemen demiştik dimi
    Kazasız belasız sürüşler dilerim

İstanbul MT Buluşmalarına bekliyoruz, tanışmak isterim
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    ah agility ah....
    inan çok sevindm motorunun bulunmasına,çok geçmiş olsun.
    @loft helal olsun sana da,bu kadar ilgilenmişsin yardımcı olmuşsun zahmet etmişsin kim bilebilirdi ki bir tesadüten böyle bir sonuç elde edilsin...
    kazasız belasız hayalindeki motoru kullanman dileğiyle....

bu arada bi sorum var : motorun sana ait olduğunu nasıl anladın?
    daha önemlisi bunu polise nası anlattın biraz detaylı yazar mısın?

Alıntı delituran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inan çok sevindm motorunun bulunmasına,çok geçmiş olsun.
    @loft helal olsun sana da,bu kadar ilgilenmişsin yardımcı olmuşsun zahmet etmişsin kim bilebilirdi ki bir tesadüten böyle bir sonuç elde edilsin...
    kazasız belasız hayalindeki motoru kullanman dileğiyle....

bu arada bi sorum var : motorun sana ait olduğunu nasıl anladın?
    daha önemlisi bunu polise nası anlattın biraz detaylı yazar mısın?
    olay şöyle gelişti ben otoparka gittiğimde zaten müthiş bir kaos ve gerilim içersindeydim bir yandan motorun benim olmadığı bir yandanda belkide benimkidir ikilemi içersinde motora kadar yanaştım yanımda loft vardı motor bir çok aracın arasına sanki sıkıştırılmış bir vaziyette duruyordu ilk etapta arkadan baktığımda tüh bu benim değil değil dedim çünkü gözlerim ilk önce arka sinyallere gitmişti ve sinyaller 2001 modellerde büyüktür fakat bunlar kullanan kişi ya da kişilerce değiştrilmişti ufak sinyaller vardı ve karamsarlığa kapıldım o an ve dedimki bu benim değil sonra loft gel abi şurdan bak bir de gittim yan tarafa doğru ama inan o an içimi kaplayan heyecan ve karamsarlık neticesi bazı şeyler aklıma gelmedi çünkü gözüm motorun hep değişen yanlarına çarpıyor ama bir türlü benim hatırlayacağım yanları aklıma gelmiyordu sonra kendimi toparladım ve çalındığı günden beri web sitelerine başka satılık motorlara baktığımda acaba bu benimki olabilirmi diye düşündüğüm bazı motorlar vardı onların resimlerine baktığımda belirliyici bir çok özellik vardı aklımda ve o an onlar geldi ne söylediysem hepsi çıktı ayrıntıları şuan söylemek istemiyorum daha sonra motoru alınca söylerim o an yanımda olsaydın bana hak verirdin olay yerine gitmemizle polislerin anında yanımıza gelmesi bir oldu ve motora bakıyoruz diye kızdılar bize daha sonra hırsızlık masası ekiplerinden 2 kişi yanıma gelip bu motor seninmi nasıl ispat ediceksin dediler bende onlarada belirliyici özellikleri söyledim o an aklıma en önemli kanıt geldi dedim ya heyecan var çantamda motorun anahtarı vardı memurların gözü önünde hem kontağı hem benzin deposunu açtım ondan sanırım daha ötesi yok dimi kanıt için ancak bu olaydan sonra şöle bir durum çıktı ortaya motorum çalındıktan sonra hem marş kilidi hemde depo kapak kilidi değiştirilmeden kullanılmış işte olay burda anlıyormusun bu iş nasıl oldu acaba bende
    bilmiyorum şuan motor tetkik için kriminalde hasret ve sabırla sonucu bekliyorum ve hala sıkıntılarımı atamadım taki motoru teslim alana kadar sürecek bana şans dileyin lütfen en kısa zmanda kavuşmak istiyorum motoruma yazımda çok uzun oldu ama ancak böyle anlatabilirdim olayı ...hepinize sevgiler saygılar

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    avkan65 kendi motorum çalınmış da bulunmuş gibi sevindim,biz de burada senin sevincine ortak olduk resmen. gözün aydın
    Allah kaza bela vermesin
    loft'a da tebrikler

bi de motorunu teslim alınca acaba resimler kısmına konu açıp bize hasretlik motosikletini gösterir misn:D
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    hadi hayırlısı arkadaşlar..

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    abi bende motorum çalınmıştı.nasıl bi şey olduğunu bilirim.ben intiharı düşünmüştüm.ne olduğunu biliorum yani.inanki çok sevindim ağlıcam yaçalan adamıda yakalyın bi tam olsun
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    daha alamadınmı motorunu aldıysan hayırlı olsun

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    slm bızımm burada varr garajda calıntı olan motolar ama sahıplerı bulunamıyolarr ve 5 sene dolunca acık artırmada satılıyoo sahıplerıne cokk yazıkk yaa 5 sene olunca MOTO GARAJ SAHIBINE DEVIR EDILIYO GARAJDA KALDI ICIN

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında şöyle birşey yapılabilir mesela
    herkes bulunduğu bölgenin otoparkındaki çalıntı motorları tespit edip fotoğraf çeker ve sitede ayrı bir bölümde database oluşturulur böylece motoru çalınan kişiler bu database den yararlanıp en kısa sürede sonuca ulaşabilirler.. siz ne dersiniz ?
    Olabilir. mantıklı bence. Skullhunter bey e ilet istersen.

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    hayırlı olsun cok gecmiş olsun valla coksevindim loft arkadaşa da helal olsun valla...
    GKN umudumu kestm diosun da inşallah hiç ummadıgın bir anda senin de motorun bulunur
    .....

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Film gibi ya

Çok sevindim bulunmasına. Çıkılmadık can dan umut kesilmezmiş. Bi hırsız görsem yemin ederim tüm kemiklerini kırıcam. Rospu bebekleri
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

imacosfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında şöyle birşey yapılabilir mesela
    herkes bulunduğu bölgenin otoparkındaki çalıntı motorları tespit edip fotoğraf çeker ve sitede ayrı bir bölümde database oluşturulur böylece motoru çalınan kişiler bu database den yararlanıp en kısa sürede sonuca ulaşabilirler.. siz ne dersiniz ?
    Katıyorum.. Böyle bir çalışma kesinlikle olur.. Destekliyorum.. Yapılması için ne gerekiyorsa varım.. Saygılar..

selam

arkadaşlar 15 günü geçti motor hala kriminal incelemede kanuni prosederların yerine getirlmesini bekliyorum başka yapabilecek bir şey yok hala sıkıntıdayım motoru alamadım diye ama beklemekten başka çare yok tanıdık falan da yokki ne oluyor ne zaman teslim edilecek diye soruşturayım kriminalden ordan bana bilgi vermiyorlar izmit emniyetinde ifade verdiğim polisleri arıyorum çok sık arayıpta rahatsızlık vermekte istemiyorum onlarda oradan bize haber gelince sizi arayacağız bekleyin diyorlar olay bu dolayısıyla motoru alamadığım için buraya da uzun zmandır bir şey yazamadım
    çalınması bir dert bulunması bir dert bu ülkede kendinize ve motorlarınıza dikkat edin dostlar bu duruma düşmeyin

benim iş yerinde arkadaşlar diyorki havaların ısınmasını bekliyorlar o yüzden bekletiyorlar seni diyorlar bende bu esprilerle kendimi avutuyorum

saygılarımla,

Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Kriminal inceleme uzun sürer diyorlar, sonunda senin olacağını bildiğin için rahat ol sakın strese girme sabrın sonu selamattir.

Bizde merakla bekliyoruz sonucu

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    akşam sinemaya gideyimmi diye düşünüyodum, iş yerinde bu film denkgeldi sonuna kadar bir nefesde izledim,
    gizem, heyecan, öfke, aksiyon, mutluluk, gözyaşı, umut her bişey var içinde.

avkan65 final sahnesini (koşarak kavuşma sahnesi) gelmedimi artık?

bütününe bakınca çok güzel bir film, ama beğenildi diye başka başrollerde yenisi çekilmez inşallah. allah kimseye bööle bi sıkıntı vermesin.
    May The Force Be With You

selam.benimde motosikletim çalınmıştı.tüm aramalarıma rağmen bulamamıştım.sinir krizi geçirdim ve hastaneye kaldırdılar.kendime 2 gün sonra geldiğimde hastanede benim motosikletimi çalan şerefsiz kaza geçirerek hastanede kırıkları ile mücadele ediyordu.hastaneden taburcu olunca ilk işim ilgili karakola şikayet etmek oldu.komik gelecek ama benim motru çalan kişiye sadece trafik cezası kesilmiş.ruhsat bile aranmamış.işi savsaklayanlar hakkında şikayetçi olacağımı söyleyince işlem yapıldı ve çalan şahıs 15 gün sonra zor bulundu.mahkemeye çıktık.çalan bir kere geldi mahkemeye bense heray geldim.8 ay sonra işini nasıl bağladıysa siz anladınız ne dediğimi...nerdeyse ben motorumu çaldırdığım için suçlu bulunacaktım.svc kefil olmuş ve hırsıza motor almış.onuda peşinden koşturmuş.şerefsiz tam bir yıl sonra benim motoru tekrar çaldı.ne kadar aransada bulunamadı.pls bile ilgilenmedi ben bulursam haber verecekmişim.kriz geçirmeden yenisini aldım.şimdi kilitli tutuyorum..herkese kazasız günler diliyorum.

Motosikleti
    transalp
    plakasını bakım kimin oldugu anlamamışlarmı

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)