Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kahroluyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum ama siteyi önceden tanıyorum sapanca gezisinden 2006 model fz6 fazer mavi renk 34vh 7413 plakalı motorum esenlerden çalındı bütün motorcu arkadaşların yardımını bekliyorum tlf no 0536 411 96 46

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    nete ilan ver bulana ödül başlıklı
    numaranıda yaz
    3-4 gün içinde buldun buldun
    yoksa parçalarlar..
    GKN MOTORS

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    geçmiş olsun
    inş. bir an önce bulunur
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    cok geçmiş olsun inşallah bulunur
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

ertug001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    geçmiş olsun hangi bölgedensin.1 ay oldu benimde çalındı...

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    ayy aga sizleri görünce daha Kötü oluorum bendee..benimde çalındı bugün bittim sanki kahroldum harbi...ALLAH A HAVALE EDİORUM YA....
    myspace.com/pashakzlrecordz

Tıkla dinle

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    Allah yardıcınız olsun çalanların eli kırılsın inşallah kavuşursunuz motorlarınıza

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Çok büyük geçmiş olsun.. Ödül olayına girersen çalan kişi para karşılığı getirir.. Yoksa bulman olanaksız görünüyor..

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    bayağı zaman geçmiş üzerinden inşaallah bulunmuştur motoru yeni çalınan arkadaşada geçmiş olsun tez zamanda bulunur inşaallah

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı topicte 3 mağdur motorcu arkadaş, umarım motosikletlerinize kavuşursunuz hocam, üzüntünüzü paylaşıyor ve sabırlar diliyorum
    Ne kadar artmış bu motosiklet hırsızlığı olayı anlam veremiyorum. Vay ki ne vay. Harama düşkünlük bu kadar mı aldı yürüdü nereye koşuyoruz bilmiyorum ki ben. Sadece Forum ahalisinde 3 mağdur arkadaşımız var o zaman ülke çapında deli gibi motosiklet çalınıyor gibi basit şahsi bir tespit yapıyorum kendimce. Umarım Geçersizdir
    Yerine göre binbir türlü emekle alınan göz bebekleri belkide hepsi. Gerçekten öfke duymamak elde değil. Haksız yenilen tek bir lokmanın karşılıksız kalmayacağını bilmek biraz olsun su serpiyordur umarım üzüntülü yüreğinize.

Edit: topiğin açılış tarihi 29-08-2007 yani 3 ay gibi bir süre geçmiş, nedir acaba son durum. Umarım bulunmuştur?
    Comfirmation Bias

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emniyete bildirmişsin paşam...ödül olayı mantıklı..
    Çok geçmiş olsun paşam..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Geçmiş olsun kardeş. Dünyanın her köşesinde buna benzer olaylarla karşılaşmak mümkün. Fakat bizim memleketimizde araçla insan ezsen bile ceza yok denecek kadar az. Vay gidene. vatandaş motosiklet çalmış da ne olur ki ? Yakalansa bile en az ceza.. Hal böyle olunca neden emek edip sahip olmanın yolunu arayacak.
    Bir tarihlerde benim motosiklette gitti. Çalindiğina karşi dilekçe verdim. Motosikleti trafikten silmelerini istedim. Hayır olmaz ortalikta gezen motosikleti trafikten men edemeyiz. Ancak motosikletin yakalanması durumda alıkonularak bu işlem gerçekleşebilirmiş. Hal böyle olunca benim faili meçhul ortak turnikelerden ücretsiz geçıp otoyollarda cirit atı.Cezası bana geldi. Daha sonra Allah belasını verip kaza yaptı. Ozaman Motosiklet ortaya çıktı. Çıktı ama hurda oldu. Neyse daha fazla sıkıntı çekmekten kurtulmuş oldum.
    Çok sıkı önlem almadan bu dertlerden kurtulmak olmuyor.Dilerim bir an önce kavuşursun.Bu arada polise çalındiğina karşi mutlaka dilekçe vermem gerek . Herhangi bir olaya karışması durumun başın ağırmasın.

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    ÇoK SAOLUN ARkadaşlar ewet bizler birer MAĞDURUz..İnsanlar dikkat etsin gerçekten ya HAtta uyarmak anlamında Sohbet e 1 Konu açıcam insanlar düşünmüo böle şeyleri ama Kötü niyetli insanlar ÇoK..Ayrıca Ödül koysam bi sonuç elde edemem! hem motorun 2eli zaten 500 ytl ayrıca çalan Ödülü koysamda burdan bakmaz bile duymaz yani sokak adamı hırsızların ne işi olur Forumda..

Tıkla dinle

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    inşallah motorlarınıza kavuşursunıuz arkadaşlar üzüldüm vallaha ne diyim Allah yardımcınız olsun, bu şerefsiz yaratıklarada inşallah onlarında emek gösterdiği bir şeyler zorla alıp götürülür.

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    saolun ya işte insanın zoruna gidiyor...Ama allaha şükür olsun yaşımız genç daha iyilerini alırız ÇALIŞIR ANLIMIZIN ALINTERİ AKI İLE!!!

Tıkla dinle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)